Jump to content
BulForum.com

Българското правителство


netrootbg

Recommended Posts

Сутринта чух нещо, което още не мога да повярвам, че е истина - държавата не можела да регулира цените на горивата! Заявено в прав текст от министър-председателя, бивш охранител,бивша мутра, настоящ национален предател.

На мен ми се струва,че държавата не може(или целенасочено не иска) да регулира цените на каквото и да е било-храна,ток,вода и т.н.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 79
  • Created
  • Last Reply

Боко Откривателя:

Щастлив съм, че проучванията показват, че имаме достатъчно залежи на това, което ни трябва, и то не е шистов газ.

 

Боко Математика:

"Всичко е математика", добави той и обясни, че в момента България произвежда 10 000 мегавата електричество, а потребява 5000 мегавата. Изграждането на седми блок на АЕЦ "Козлодуй", за което кабинетът ще вземе решение в сряда, пускането на нови мощности в "Марица-изток", присъединяването на източници на алтернативна енергия и разширяването на проекта "Горна Арда" ще гарантират достигане на общо производство от 13 -14 000 мегавата електричество, изчисли Бойко Борисов.

 

Защо не се търси наказателна отговорност от бившите управляващи, според Мутрата. Явно някой друг държи властта в парламента, а не подчинената му пасмина.

Нито един министър на БСП, ДПС, НДСВ не може да бъде подведен под отговорност, каза още министър-председателят. По думите му причината за това е закон за амнистията, приет от тройната коалиция, който освобождава от отговорност предишните управляващи.

 

Обяснението на Мутрата защо правителството не може да се справи с битовата престъпност:

Толкова можем, имаме три приоритета - инфраструктура, съоръжения, най-ниски данъци, не трябва да се разпиляваме.
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Направи ми впечатление как в последните няколко дена управляващите се засилиха да правят спешни ремонти на мостовете без конкурс за избор на фирма. Интересно къде спаха 3 години и една сега се сетиха...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

О! Бойко и евреин станал? Тва с цел да манипулира Меркел да плати на България компенсации за Холокоста?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...