Jump to content
BulForum.com

FIFA 2005


Boro

Recommended Posts

  • Replies 568
  • Created
  • Last Reply

Файла rld-fo5b.27r е прецакан.Свалях го няколко пъти и все ми даваше грешка.Проверих го 5 пъти с Flash SFV

Link to comment
Share on other sites

HI KAK STE ISKAM DAVI PITAM AWE ZA6TO NEMOJE DASE RAZARHIVIRA 2CD NA FIFA 2005 NQKOI IMALIE SA6TI PROBLEM I AKO NQKOI ZNAI KAK SE OPRAVQ DA PI6E

Ми за сега ти си 1-вия който се оплаква. Свали си ето тази програмка http://warez.ru:8083/Win_Appz/FlashSFV/ и провери архивите. Може някой да ти се е прецакал при свалянето или да не си свалил всичките ;)

 

Edit1: ето тук veseo е направил един много хубав туториъл http://warez.ru/invision/index.php?showtopic=1866 дано ти помогне да се оправиш ;)

Link to comment
Share on other sites

koito iska da cukame da mi kaje ...neska po4ti cql den sym svoboden :P

ili pra6tete PM,ili vlizate v mirc v kanal #lilianata i tursite _HBK_... :rolleyes:

adi,4e iskam da vi maja ;)

axam vidqx,4e si ima specialen kanal :P tam sym..

Link to comment
Share on other sites

Тва за IP-то беше интересно  :)

 

Има ли някой на Телекабел Пазаджик, който да иска мулти ???

Има, има само да я дръпна първо :cry , че малко са позабавих, защото свалях CS:Source Final. B)

Link to comment
Share on other sites

Тва за IP-то беше интересно 

 

Има ли някой на Телекабел Пазаджик, който да иска мулти ???

И аз.

Link to comment
Share on other sites

JAVA ti si ggbita nali ?:)

 

are sicki vlizaite v #fifa2005 i da se organizirame da cykame multi... :) che mi se cyk mnoooo :) osobeno kato e ot nas. tva za mene si pylen luks ;) ne tria hodia v niakvi cluboe ;)

Link to comment
Share on other sites

Как мога да си пусна Кариера с Ювентус ? защото като дам Cariere Mode избирам си региона и след това ми показва отборите само от Серия Б защо така ?! :confused

Link to comment
Share on other sites

Щото трябва да станеш първо добър мениджър и тогава по големи клубове ти предлага работа. А ако искаш обикновен сезон избираш турнамент моде

Link to comment
Share on other sites

Айде бе, тука много - в чата малко, влизайте! #warez_fifa

Ако има пичове на Телекабел за мулти, да пишат PM !

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...