Jump to content
BulForum.com

За летния мързел


Shade

Recommended Posts

imam jelanie da pi6a na kirilica ama golqmo jelanie imam ama me marzi...da stava6 naobqd e super za koito moje...az kat stana v 8 elate da vidite kakvo se kazva tapnq ne sam ot marzelivite ina4e hodimi se na basein4e ne6to .. ama si4ki okolo men sa marzeli na nikoi ni6to ne mu se pravi. posle 6to me marzqlo mi kakvo da me pravi to v toq umrql sezon osven da marzeluva6 drugo moje6 li da pravi6 :P

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 50
  • Created
  • Last Reply

хахаха не се бях сещал за тва значи мързела е заразен ще гледам да не се моткам покрай вас че мен още не ме е хванало напълно мисля че има надежда в мен още :)

Link to comment
Share on other sites

a men me marzi da ida do komputera 4e posle da stana marzi me da stana ot legloto do obqd 4e dori i da se izkapa.Prosto golqm marzel kvo da ti kaja.
Мен ме мързи да дишам, целогодишно нема лято нема зима

Не се притеснявайте,благодарение на мързела света еволюира ..просто се замислете :) Пример със дистанционното управление на TV.Някои супер мързеланко го е измислил да не си дига гъза да ходи 4ак до тв'то..:)или пък имаше един клип на X Press 2 - Lazy ...ония пък кви ги беше измислил.....:):):)

Link to comment
Share on other sites

Аз ще се хвана да уча и MySQL :pirate . Даже съм принтил част от един учебник. Ся само трябва да инстална Apche, PHP, MySQL...

Link to comment
Share on other sites

Aко се измисли лек против мързел, икономиката на България ще процъфти и ще станем най-развитата страна в Европа :)

Ама кой да седне да мисли такова лекарство, като толкова много ни мързи :D

Link to comment
Share on other sites

Младежи,вас ви мързи,щото няма какво да правите,а не си търсите занимание заради същия този мързел.Положете малко усилие да свършите нещо и да видите колко е гот.И сега ако някой ми кажа не,мен ме мързи да се изпикая даже-значи е лигльо.Аз се чувствам супер като си стана сутрин в 8/от 1 година ставам рано,понякога и по-рано от 8/,пия едно огромно кафе с някоя цигарка и правя нещо-сега уча,че пак съм кандида-студент,но има още страшно много неща,които могат да се правят.И се чувстваш по-добре/физически/.Преди бях бахти охлюва-спане до 13-14,щото предната вечер е било кръчма тайм,след това по гащи да си правя кафе,което пия до 16 часа,залежаване пред ТВ или ПС и то отново е кръчма тайм.Е кофти е,не се чувствах добре.

Link to comment
Share on other sites

Младежи,вас ви мързи,щото няма какво да правите,а не си търсите занимание заради същия този мързел.Положете малко усилие да свършите нещо и да видите колко е гот.И сега ако някой ми кажа не,мен ме мързи да се изпикая даже-значи е лигльо.Аз се чувствам супер като си стана сутрин  в 8/от 1 година ставам рано,понякога и по-рано от 8/,пия едно огромно кафе с някоя цигарка и правя нещо-сега уча,че пак съм кандида-студент,но има още страшно много неща,които могат да се правят.И се чувстваш по-добре/физически/.Преди бях бахти охлюва-спане до 13-14,щото предната вечер  е било кръчма тайм,след това по гащи да си правя кафе,което пия до 16 часа,залежаване пред ТВ или ПС и то отново е кръчма тайм.Е кофти е,не се чувствах добре.

хубуу, велвет, прав си и аз съм като теб преди време. нищо интересно! какво да правя??? този въпрос сериозно ме измъчва. дайте предложение! скапвам се, няма желание за живот.

малко се пресилих, но наистина скуката е ужасно нещо!!:)

Link to comment
Share on other sites

Ей то имало и по тежки случаи от мен.

:D

И серизно я земете даите някви преложения кво да се прави, защото вече освен мързел ме е налегнала и една скука... направо ужас.

 

А тва за работата е идея, но ако се сетите нещо друго ще е по-добре.

Link to comment
Share on other sites

Пичове,стягайте се.Седнете да прочетете някоя книга,изчистете малко,излезте да се поразходите/ходете минимум 5 километра/,седнете някъде с приятели на сянка да пиете по една кока-кола,гледайте някой филм,ако откриете нещо вкъщи,което ви се струва повредено-опитайте да го оправите/не закачайте нещата,които не са ви ясни/,седнете и пред компютъра,но не седете цял ден:)

Винаги има нещо полезно за правене,а дори и да няма нещо полезно,пак има нещо за правене

 

Никаква бира през деня/ще ви се приспи адски много/Поне на мен така ми влияе в жегите

Link to comment
Share on other sites

чета, гледам филми, бачкам на пи си то, чистя (от време на време) излизам с приятели, пич бира денем (и на мен ми влияе по същия начин:)). такива работи ,но пак имам чувството, че не изпълвам вемето си както трябва.

Link to comment
Share on other sites

Извода от е че всички трябва да си купят климатици:) Не ме питайте как стигнах до него ;)

Link to comment
Share on other sites

Няма логика, ако си вземеш климатик, можеш да охлаждаш само една стая => ще стоиш само в тази стая => или ще лежиш да дремеш, или ще си на компютъра => не си харчете парите за климатик, няма да промени начина ви на живот :)

Ей на това му се вика здрава логика :D

Link to comment
Share on other sites

Именнно не мога да работя когато мозъка ми се е размекнал от няква безумна жега ;)

Link to comment
Share on other sites

Ha mursel az nqmam sila da si napravq edna chekiq sled rabota kav marzel...namerete si rabota da ne vi marzi be...i NEEEEEE ne kazvaite che za 100lv nqma da rabotite po dobre 100lv ot kolkoto nishto.

Link to comment
Share on other sites

Мисля се сещаш кога ще работя за 100 (сто) лева ;) То по тая логика една година ще бачкам само за климатика :)

(особено при положение че съм зелено човече което я кара на фотосинтеза)

Link to comment
Share on other sites

Аз почвам работа от днес, най-късно утре. При това я почвам с желание! Надявам се това желание да не се изпари на втория ден или още по-лошо - на втория час. Но ще видим, нуждата от финансии е по-силкна от мързела :) Поне в моя случай - след като родителите ми ме отрязаха откъм ценните хартийки, трябва да разчитам само на себе си. Самотният вълк излиза на лов....

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ами штом през лятото те марзи си зимаи отпуска и почваи лятен сън :) като немечките :punk

Link to comment
Share on other sites

хахахахахаха :punk много яки отговори наштеееее!!!!!! Само така- кат ви слушам и към мен взе да пълзи мързела :D . Начи мързела според мен е най-неприкосновеното нещо на българина и то не трябва да му бъде отнемано. И така- нека си мързелуваме на воля-какво пък -лятото си е за тва. Ама тия приказки за всесезонния мързел колкото и хубаво да ми звучат и да не ми се иска не ги одобрявам- лятото 3 месеца мързел яко колкот може, ама после трябва да си налягаме парцалите- кой за учене, кой за работа......... :angry1 :angry1 :angry1 -тва е живота

Link to comment
Share on other sites

леле ужасно е . секи ден ходя на курс от 1 до 6:30 .

прибирам се по4вам да спя и на сутринта се събуждам в 12 и пак е време за курс

Link to comment
Share on other sites

Ми и аз да се присъйдиня. и на мен ми е тъпо. Добре, че поне сега е лято, щтото като не правя нищо майки ми мрънка, а като тръгна на училище и не ми се учи и нагазвам в лука. И като нагазя 100% оставам без интернет. :( :( :(

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...