Jump to content
BulForum.com

За летния мързел


Shade

Recommended Posts

Ми и аз да се присъйдиня. и на мен ми е тъпо. Добре, че поне сега е лято, щтото като не правя нищо майки ми мрънка, а като тръгна на училище и не ми се учи и нагазвам в лука. И като нагазя 100% оставам без интернет. :(  :(  :(

 

 

Хи хи хи, майка ти сигурно си е въвела система като тукашния warn :D Като стане 100% - айде, няма нет . Лошо !!!!!

 

А за мързела, уважаеми приятели, ще ви разкажа един виц.

Значи седнали три жени да спорят на коя мъжът й е по-мързелив.

Първата казала - Моят мъж като се прибере в къщи, моментално ляга и не мръдва докато дойме време да ходи пак на работа . Само спи.

Втората казала - Това нищо не е, моят мъж си носи възглавница на работата и там също спи .

Третака казала - ами аз не знам как да определя моя мъж, ама да ви кажа, онзи ден бяхме на кино, хубава френска комедия. Цялата зала се залива от смях, само той плаче, ама плач да видиш, със сълзи , сополи, въобще full options. Питам го аз какво ме става, защо плаче, не му харесва филмът или нещо лошо си е спомнил. Той не спира . А то какво станало ... Като сядал нашият, сгъваемата седалка му затиснала ташаците, и той седи и го мързи да стане .

 

Успокойте се, има и по-зле от нас по отношение мързел :D

Приятно лято на всички!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 50
  • Created
  • Last Reply

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...