Jump to content
BulForum.com

Кой къде мисли да почива през лятото


Grimjaur

Recommended Posts

Agarvaen,у вас на дивана :D Все още издирвам най-подходящия къмпинг на юг от Бургас.В крайна сметка може и на палатка,ако няма бунгала.Ако морето пропадне по някакъв начин с раницата в планината и айляк

Link to comment
Share on other sites

И аз имам изпити даже днес минах един. Ще гледам да побачкам нещо а на море...догодина. Вече си изпуках ваканцията за тази година ама бях в Прага и беше велико. Един пич ще има гости от Финландия и сигур ще ме карат да ги водя някъде по планините да ги разходя. Най-вероятно ще ги кача на Вихрен че хем лесен транспорт хем готино хем се води пичовско.

Link to comment
Share on other sites

Софииски мадами - :sick .Аз отивам да си почина от женоря,пък вии гонете сливите :P

Link to comment
Share on other sites

Аз мисля да ходя на море във Варна

Link to comment
Share on other sites

az shte sam po izpiti i posle po zapisvaniq v uni-tata :) izobshto me4tana vakancia :)

 

оптимист :) щял да се записва :) неска на тоя изпит за ПУ-то имаше 9500 човека. 60 за 1 място. свежарско.

Link to comment
Share on other sites

честно казано от както се помня все ходя на къмпинг, и тази година ще бъде така :P :D .velvet_underground та мястото каде ходя аз е мейду Созопол и Черноморец казжа се къмпинг Градина много е яко понякога излизат големи вълни :woot има бунгала ресторант на близко е до Черноморец само на 50мин. път пеша.Абе отиди на този къмпинг и няма да останеш разочарован.

П.С. На къмпинг редовни посетители (летуващи) са Иван и Андрей от "Сблъсък" Ники Априлов "Като лъвовете" хмм ....... Йончева (кадето работеше при Слави.Абе този къмпинг ROX.Вярно никаде другаде не съм ходил за повече от 3-4 дена на морето, но никога не бих сменил този къмпинг с каквото и да е.(стига да няма други обстоятелства) ;) :P :D :D

Link to comment
Share on other sites

оптимист :) щял да се записва :) неска на тоя изпит за ПУ-то имаше 9500 човека. 60 за 1 място. свежарско.

 

nqma nishto PU sucks az se borq za SU ili TU ako li pak nestane voennite kzaha 4e sam goden :)

Link to comment
Share on other sites

nqma nishto PU sucks az se borq za SU ili TU ako li pak nestane voennite kzaha 4e sam goden :)

 

мен военните ме отложиха за една година :) така че ако не стане.. тая година ще бачкам. другата година пак ще кандидатствам.

 

EDIT: на мен ми се искаше да ходя на море, но моята приятелка не я пускат тяхните (незнайно защо точно тази година не я пускат) и тя не ми дава да ходя сам :) пък и аз по принцип не си падам много много по морето. не съм ходил от 6 клас. иначе ако ще ходя.. ще е или Несебър или Созопол.

Link to comment
Share on other sites

velvet докато бях в казарма,диванът ми се виждаше далечен блян ;)

А вдругиден заминавам за Камчия със жената!!!! :woot :woot

Link to comment
Share on other sites

То на море си просто върхът. Бил сам навсякаде по нашето черноморие/е почти /, но като гледам тая година няма да има почивка :( :(

За сметка на един много дълго отлаган upgrade на компа.

 

А най-хубаво е в с.Влас.Така е разположено че кеф ти Слънчев бряг, кеф ти Несебър и двете са на по 5 км.

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

Maй не е зле да се up-ne тази тема,а?

Аз още не съм решил точно къде да почивам, но няма да е на дивана вкъщи със сигурност:)

Link to comment
Share on other sites

А аз като гледам финансовите си възможности май ще почивам вкъщи, сваляйки си wallpaper-и на планини и морета... :cry

Link to comment
Share on other sites

Емииии, ПИСНА МИ ОТ ТВА ТЪПО МОРЕ! Всяка година се качвам на вилата на дядо ми ама 1 седмица ми е прекалено малко. Искам минимум 3 седмици да съм в планината на тихо, спокойно и високо ( ще си взема компа, има сателитен модем изобщо построил съм си комунизма :P ). :P

Link to comment
Share on other sites

аз съм с приятели на море

може би несебър , но още не сме търсили по обстойно квартири

най вероятно август месец , че преди тва да се побачка малко

Link to comment
Share on other sites

Az kato go gledam tva vreme mai na ski 6te hodq.........

Sega v momenta sam v sesiq no vednaga 6tom svur6i zaminavam do Varna uj po rabota,sled tva do Plovdiv,sled tva do Nesebar,sled tva pak do P-v 4e rabotata ne 4aka,i nai-nakraq eventualno za minimum edna sedmica v Turciq..........ama jivot i zdrave i togava 6te vidim..........

Link to comment
Share on other sites

Иха!!Кой я изкопа тая тема? :blink:

Аз тая година ще почивам най-вероятно в Родопите - или 7 дневен преход, или на село( на къра ) :lol:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...