Jump to content
BulForum.com

Карибски Пирати


  

38 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Съвсем преди няколко дни излезе последния епизод на "Карибски Пирати: В непознати води" и тълпите от фенове си приготвиха пари за кино, шапки, тениски, чаши и други такива "безценни ценности". Но филмът няма да е това, което сте свикнали да очаквате от поредицата, вероятно защото почти всичко в сюжета на филма прилича много на нещо, донесено от котката. Режисьорът на "В непознати води" е Роб Маршал ("Чикаго", "Спомените на една гейша"), който лично аз го наричам "меланхоличният". Председателят на "Уолт Дисни", някой си г-н Dick Cook (n050.gif) в едно интервю за HBO споделил, че последната серия от "Карибски Пирати" ще е първата за нова трилогия. И докато гледате "В непознати води", най-вероятно ще усетите, че нещо са ви прецакали. Тъй като всички прекрасни идеи от предишните серии, като оригинални костюми и грим, страхотната музика на Зимер, характерните остроумни диалози и разбира се - напрегнатите сцени с преследване и битки ако не липсват всичките, то поне са окастрени до едно дежавю; или по-точно до дежа-чу, защото само познатата музика на Зимер (

) и познатия костюм на Джак Спароу имат нещо общо със сагата. Битки няма да видите, няма преследване, няма напрегнати моменти, няма характерния хумор, няма нищо общо с усещането от предишните епизоди. Изглежда, че Горе Вербински (режисьорът на предишните 3 части) е сложил летвата на недостижимо ниво.

А участието на Пенелопе Круз ми се стори ако не нелепо, то поне посредствено.

Другите мълви за филма са, че:

Джони Деп ще последва Кийра и Орландо в следващия епизод и новият Джак Спароу щял да е ето този "красавец".

 

russell-brand-photo.jpg

 

От познатите ни лица, само Капитан Барбоса (Джофри Ръш)е приел да продължи да участва.

 

Изглежда има такова нещо като проклятието на четвъртите серии, което сполетя саги като "Умирай Трудно" и "Индиана Джоунс", а вече и "Карибски Пирати". Жалко.

Link to comment
Share on other sites

До двамата недоволни... Преди малко се върнах от прожекция. Никога не съм бил фен на поредицата, нито предишните три филма са ми направили силно впечатление, дори отидох на този почти насила :), НО взе, че ми хареса. Даже повече от другите части, от които не помня почти нищо. И въобще не мога да се съглася с трити - битки имаше, преследване имаше, свежи диалози имаше, какво им ИМАШЕ пък на костюмите?

Мога да дам твърда седмица на филма и да препоръчам да го изгледате на кино.

Link to comment
Share on other sites

И аз съм съгласен, че четвъртата част изобщо не е зле. 3Д-то беше малко излишно, но като го няма на 2Д - какво да се прави.

Link to comment
Share on other sites

Не съм гледал филма още, но във връзка с горното твърдя, че 3Д -то на последните няколко филма /The Priest и Thor са ми най-пресни/, които гледах, беше не малко излишно, а напълно излишно.

Остава си само досадата от удобните очила.

 

---

Виж Трансформърса ще е уникално 3Д, ако се съди по трейлъра, който мога да го гледам цял ден - стига да имам 3Д у нас.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Проспах целия филм :( Не ми хареса изобщо, другите части бяха в пъти по-добри, а и наистина 3D-то беше излишно.

Link to comment
Share on other sites

Филма беше супер тъп и на 10000% ми потвърди мнението че всички 3Д филми са супер тъпи , няма 3Д филм който да си заслужава..... освен ТРОН може би , ма на него бях пиян и имаше прекалено много цветни ленти та най вероятно и той не става.....

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

3Д-то изобщо го нямаше,за да бъде излишно!!! Два или три кадъра на целия фон.....

 

През цялото време имаше 3D. Как ще го е нямало... През целия филм имаше дълбочина.

Link to comment
Share on other sites

:angry:Не ми хареса филма ,изтрах го до средата и го спрях.

 

 

Дълбочина ...мхм.Явно трябва да го завтарям филма,за да видя дали има дълбочина и дали ще го изтрая до края.:)

 

Така като те гледам къде ги гледаш, ако ще и 19 пъти да си го пуснеш, дълбочината от 3D-то няма да я видиш.

Link to comment
Share on other sites

Простете грубата ми и просташка намеса, но мисля, че тук единствено може да се добави една единствена дума и тя е: OWNED! :bgrin:

И, да, тошо_куул, не ти се получи даже смешката... :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Така е,не се получи като шега.

 

w00x няма лошо да се сваля от торент тракерите,макар и да не е 3Д.

А ако ми кажеш че 4-та серия е като 1-ва или дори като другите ... :confused

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Този филм ще заприлича на сериал скоро време :)

На мен лично ми допада, добре е направен с изключение на това че имаше много персонажи от предходните серии.

Link to comment
Share on other sites

Гледах филма и мога да кажа, че не е нещо особено. Вече не създава емоциите от предишните епизоди. А най-сигурното нещо е, че без Джони Деп тази поредица ще се провали с трясък.

Link to comment
Share on other sites

И аз го гледах онзи ден, съгласен съм, че усещането от предишните серии го няма. Имаше забавни моменти, но като цяло е поредното ненужно продължение на касов хит.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...