Jump to content
BulForum.com

[merged] Български заложници в Ирак


Abbadon

Recommended Posts

Осама  е престъпник талибаните са мърша или за теб са братушки

Ти въобще прочете ли ми поста?

Осама е подготвен и финансиран от САЩ по време на руската окупация в Афганистан,след това американците си затваряха очите и го подпомагаха в Босна и Косово,а също и в Чечня.Талибаните възникнаха през 80-те години в Пакистан,който беше и е поддържан много яко от САЩ.Освен в Афганистан талибаните се биха в Босна,много от тях имат и босненски паспорти,в мюсулманската част има цели села които едно време са били обитавани от сърби които сега са чисто талибански,талибаните са се оженили за босненка,получили са паспорт.Има договор който позволява на сърбите да се върнат по домовете си и гарант за това е ООН.Познай дали ще могат да го направят.За Косово,знаеш ли кой финансира АОК и кой я обучи?Помниш ли какво стана?За Македония знаеш ли,че македонската армия беше обкръжила бая (не помня точно но около 60)терориста,а американците ги изведиха под конвой с автобуси и после се оказа,че по пътя циганите са "изчезнали".

А за Чечня не ми се говори там е още по явно и грозно.

Между другото да не си мислиш,че тука не щъкат разни "Мюсулмански братя","Ваххабити".Да ти припомням ли,че тука има издигнат паметник на терористи(Оная чешма в Бургаско).

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 188
  • Created
  • Last Reply

Насо е напълно прав.Навсичкото отгоре цялата хава с Осама е една голяма инсценировка от страна на правителството в сянка в САЩ.Самата мисъл че някаф пещерняк ще удари толкова дълбоко американците е просто смешна.Както Насо каза-Осама е американски продук,и доколкото знам две години преди инцидента са му били замразени прочутите "Милиарди" който ги е имал по разни банки.така че тоя тип в момента сигурно си сурбя козето мляко в някоя пещера и въобще не смята да си показва тиквата извън нея

 

Насо също е прав и за Босна и Косово-в началото американците наистина подкрепяха екстремистите(разбира се не и публично) но към края на конфликта почнаха да се усещат че нещата могат да ескалират до нещелани граници.

 

Тероризмът е измислен от ЦРУ,дами и господа.терористичните тактики са тяхна разработка,приложена първо в непомня вече коя Южно Американска държава за да се разклати тогавашното правителство-и как са го постигнали?знаете ли как?-пуснете си телевизора на СНН и ще разберете как-атентати,отвличания,похищения на важни хора-мейд ин ЮЕСЕЙ.

Ирак е продукт на американците.Кой мислите им продава ефтинко пертолец по време на петролната криза в саж през 60-тте(или 70-тте не помня точно вече)

 

лошото е че сега всички ринем лайната на американците,а не само те

 

а дано да пуснат наш'те момчета живи и здрави у дома

Link to comment
Share on other sites

Ти въобще прочете ли ми поста?

Осама е подготвен и финансиран от САЩ по време на руската окупация в Афганистан,..

Да прочетох го ,прочетох и този и знам че Осама е произведен от ЦРУ

не ми казваш нищо ново, но знай че Осама е продукт на студената Война - В която единият от основните виновници е СЪВЕЦКИЯТ СЪЮЗ

Link to comment
Share on other sites

А защо дойдоха на власт тези хора? Точно преди атентатите опонентите им имаха преднина, която драстично се обърна след взривовете. Смешно е да се твърди, че няма връзка - то това си е единствената причина.

Аз не казвам,че няма никава връзка,но според мен,а и не само може би по-важно беше държанието на портията на Аснар(Ако не се лъжа),която тогава управляваше.Испания нйе е България и там хората опредилено мразят да ги лъжат.

Link to comment
Share on other sites

Тероризмът е измислен от ЦРУ,дами и господа.терористичните тактики са тяхна разработка,приложена първо в непомня вече коя Южно Американска държава за да се разклати тогавашното правителство

 

ЦРУ може да си "играят" постоянно с тероризъм, но не са го измислили те.

Преди да ме обвини някой в "американофилство" - обърнете се назад в историята и ще видите зародиша на тероризма доста по-отдавна. Дори ние българите сме дали много примери в това отношение - още в края на 19 и началото на 20 век, както и преди и след 9.09.1944 ;)

Link to comment
Share on other sites

Ти въобще прочете ли ми поста?

но знай че Осама е продукт на студената Война - В която единият от основните виновници е СЪВЕЦКИЯТ СЪЮЗ

Аз ти дадох примери от 90-те години за какъв Съветски Съюз ми говориш?

Още примери

2000г.В Американския сенат има изслушване за Чечня,поканен и присъства чечнски емисар,а е отказана виза на 13 г.момиче отвлечено от чеченците за откуп и с отрязан от тях пръст.

2004г.Руснаците (?) ликвидират Яндарбиев в Катар,първия чеченски президент занимаващ се с финансиране на ТЕРОРИСТИТЕ,НА НЕГО са звъняли терористите от Норд Ост,Москва.При което Катар ПРИ СЪДЕЙСТВИЕТО НА АМЕРИКАНСКИТЕ СПЕЦ.СЛУЖБИ арестуват и осъждат двама руснаци.

 

Аз пак те питам чувал ли си за "Странната война"39-40г.?Знаеш ли как идва на власт Хитлер,за Ньойския договор,как се въоръжава?

Link to comment
Share on other sites

@godfather-говоря за модерен тероризъм.

тфа което го е правил ботев пак се вписва в тая категория,но не напълно,не и в представите на модерният човек

Link to comment
Share on other sites

@godfather-говоря за модерен тероризъм.

тфа което го е правил ботев пак се вписва в тая категория,но не напълно,не и в представите на модерният човек

Какво според теб означава "Модерен тероризъм"?През 19 век цяла Европа и особенно Русия е пропищяла от анархистите,Поводът за избухването на Пирвата Световна Война също е тер.акт.

Link to comment
Share on other sites

Хора аз сам нов тука, но като гледам кви неща сте изписали...

Има ли чак толкова голямо зна4ение кои,коига и по каж начин точно е измислил тероризма ?? :confused

След като живота на двама БЪЛГАРИ ще бъде отнет, защото нито америка ще освободи затворниците,нито нашето обичано правителство ще направи нещо

 

А засега се знае само че 24-вия срок е изтекал

Link to comment
Share on other sites

Хора аз сам нов тука, но като гледам кви неща сте изписали...

Има ли чак толкова голямо зна4ение кои,коига и по каж начин точно е измислил тероризма ?? :confused

След като живота на двама БЪЛГАРИ ще бъде отнет, защото нито америка ще освободи затворниците,нито нашето обичано правителство ще направи нещо

 

А засега се знае само че 24-вия срок е изтекал

 

Срокът е непосилен за каквот и да било. И такъв е замисълът- да ги убият. Те за това го правят, с ясната представа че за 24 часа нищо не може да се направи. Така показват сила, мощ, величие. Трудно е да се мисли като терорист, но трябва да се опита човек, ако иска да ги разбере. Аз лично се съмнявам че и вчера са били живи, но това е мое мнение.

Не можем да водим война с тероризма като се бием с терористите. Така те ще стават все-повече. Войната трябва да се води срещу предпоставките за поява на тероризъм.

Но това е без значение. Всъщност- всичко вече е без значение. В момента всеки прави това, което си иска.

Link to comment
Share on other sites

Abe da gi trepat hvanali dvama ciganina i golqma rabota stanala.

 

Abe DREBNIA ti da ne si ot partiqta na onq Evgeni Minchev kydeto vikashe za voinicite deto gi ubiha v Irak. To srodno mislene srodni dushi. Da ne nosish i ti obuvki za 1800 lv. Takiva kato teb trqbva da gi zatvarqt v ludnicata i da ne gi puskat ot tam :angry1 Absoluten typak.

Link to comment
Share on other sites

Ако и да бъдат цигани или араби или негри. Все е сган. Обаче с какво пък са го заслужили? Верно че тъпо са се набутали но нека не бъдем злобни.

Link to comment
Share on other sites

Няма значение дали са мангали или не!!!В момента те са с българско гражданство-значи БЪЛГАРИ!!!

ДРЕБНИА се изказа направо неподготвен по темата.

Ами я си представи,че ти си на мястото на децата им,умнико... :angry1

Link to comment
Share on other sites

Ами "умнико"(жалко,че изпуснах кавичките първия път) като не можеш да си го представиш това е твой проблем.Не искам да се повтарям.А за мангалите-гледал си много Rmper Stomper и American Story X.Пък и ще ти трябва доста натриева основа.

 

И хайде да спрем да дрънкаме неща несвързани с темата.Като ти се говори за мангали-пусни една тема и ще ти разкажа доста
Link to comment
Share on other sites

Ne moga da si go predstavq umniko. I to taka stava are da osvobojdavame zalojnici. Vsichki mangali na sapun!!!

И аз мразя мангалите и то до толкова, че дори не бих ползвала подобен сапун но не това е темата. И аз мисля, че не си прав в изказването си. Ако бяха бледолики шведи например как щеше да мислиш. Абе въобще има ли значени кви са .... преди всичко са ХОРА!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...