Jump to content
BulForum.com

[merged] Български заложници в Ирак


Abbadon

Recommended Posts

Godfather за този случай и аз знам. Но доколкото съм запознат е акция на спецотрядите Алфа и Вимпел. Същите тези които атакуваха в театъра в Москва.

Видяхме ги тея Алфа тогава... Обявиха 150 невинни жертви, още толкова скриха... Голяма работа са. Връх. Тея работи стават ако става дума за нормални терористи, тея арабите са дрогерии и не са нормални. Те се самоубиват... Уроди!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 188
  • Created
  • Last Reply

bili sme takvis i onakvis.ako imah takava vlast 6tqh da naredq da im skasat zadnicite na tiq govna.6tqh da gi nasera ot bombi i tem podibni."ne mojem da napravim ni6to drygo osven da se molim" na baba im gaza,tapi bg politici.ako bqha otvlqkli nqkoi politik dosq da sa izteglili i voinici it vsi4ko ama ne."ne pregovarqme s teroristi".PALNI GLYPOSTI :angry: .tva sa dva 4ove6ki jivota be hora ne e li traka?????????????????????????????????????

Link to comment
Share on other sites

Ама врем се и ние между шамарите.

И тоя иракски кондингент ли е , къв е... всеки път ми напомня за вица за мравката, която казала- Вижте на ние със слона как клатим моста!

Еми ще ги трепат... И други хора изтрепаха, и българи ще трепат. Да благодарим на Буш. Да е жив и здрав... И майка му да е жива и здрава... и леля му... и.....

Били отили там шофьорите за пари. Фирмата била виновна, че ги пратила там за още повече пари. Абе то цялата тая война се води за пари, какво да се очаква...

Link to comment
Share on other sites

Лошо, много лошо! Дано само не се повтори сценария с либийските медици, дано BGправителството си е взело поука и действа по-експедитивно и по-ефективно и съвместно с другите държави от коалицията и най - вече с тъпите американци, тъй като към тях са отправени исканията. В един момент се оказва, че нашите момчета (шофьорите) са използвани като инструмент за разправа с американците. А те са невини граждани отишли там от мизерия.Така че америнканците да се вземат в ръце и да освободят те нашите, а след това да веземат и да се махнат от Ирак защото година и половина седят там (ако не се лъжа) и нищо не са направили, напротив по лошо става.....

Link to comment
Share on other sites

Тия двамата са продавали стари коли от Европа на иракчаните, и много добре са знаели какъв е риска.

 

Иначе пред компютъра е много лесно да обвиняваш правителството, USA, араби, иракчани, терористи, мотористи и т.н.

Link to comment
Share on other sites

А не се ли чудите какво толкова дискутират и "работят" неуморно нашите политици?

И гледахте ли като даваха как резнаха главицата на американеца с един еееей такъв нож? Според мен след малко точно това ще се случи и на нашите хора.

Link to comment
Share on other sites

a we nqkoi be6e napisal 4e e gledal nqkav istori4eski kanal i sa davali za ruskiq specnaz ako ne se laja .Mi te hubavo sa zapla6ili 4e 6a istrebqt polovin grad ama nqma vreme pak ne mislq 4e tova e re6enie za6toto ako ne gi osvobodqt 6te trqbva da odarjim na dumata si i ako ne go napravim 6te ni pomislqt za strahlivci,a togava 6te stane stra6no.No kato ne se znae mestopolojenieto ne moje da se predprieme ni6to.Znam 4e ne moga da se izkazvam no ako se zamislite se nadqvam da me razberete

Link to comment
Share on other sites

Ултиматума трябва да е изтекъл, кажете какво става, удължават ли го, освобождават ли ги (съжалявам, че питам тук но нямам достъп до никакъв ТВ или радио в момента)

Link to comment
Share on other sites

Кофти работа.

В случая обаче си мисля че едва ли може да се направи каквото и да е.

 

1 Вариант 1 - Американците пускат всички затворници хахах. Да бе смях. И аз да бях на тяхно място и аз нямаше да ги пусна тея малоумници. Нали още с пускането им и веднага ще идат да се самовзривят нвкъде. Ненормална история.

 

2 Вариант - Отива група командоси и ги освобождават - Мдам ама като не знаеш точно къде са как да стане.

 

3 Вариант - Нашите преговарят с онея малоумници. Ми хубаво пробват хората. Ей го на и Президента направи изявление по катарската телевизия. Ама ония не отговарят. Не искат преговори. Никакви искания до сега а ултиматума вече изтече.

 

Кво да ви кажа. Луда работа. Жалко за тези Българи. Истината е че досега тази групировка не е пуснала никой. Избила е всички. Някой беше казал че шанса е 0.01 процента. Май в случая е прав.

Тея там са ненормални. Ама те повечето араби са такива. Още по яко трябва да ги мачкат американците. И не само Ирак ами и Иран и Саудитска Арабия и всички малоумници по света. Докато такива хора съществуват ще има и отвличания на хора и на самолети и атентати и убийства на невинни.

 

Summer. Много ясно че го знаят. Какво да преговаряш с терористи. Все едно някой терорист в България да вземе за заложник някой и да поиска да пуснем всички затворници. Ми че то ще стане още по-голяма гадост.

Link to comment
Share on other sites

Та както каза преди малко Гарелов ли беше, Инджев ли беше...

Тези хора много добре знаят че никой никого няма да освободи, да направи размяна, никой няма, не иска, не може да реагира за 24 часа, масова политическа практика е да не се отговаря на условията на терористи, те това много добре го знаят! Така че надежда тука всяка оставете.

Link to comment
Share on other sites

Кво да ви кажа. Луда работа. Жалко за тези Българи.

 

da ne si na tqhno mqsto..

 

Та както каза преди малко Гарелов ли беше, Инджев ли беше...

Тези хора много добре знаят че никой никого няма да освободи, да направи размяна, никой няма, не иска, не може да реагира за 24 часа, масова политическа практика е да не се отговаря на условията на терористи, те това много добре го знаят! Така че надежда тука всяка оставете.

 

za sajalenie sa pravi..

Link to comment
Share on other sites

Godfather за този случай и аз знам. Но доколкото съм запознат е акция на спецотрядите Алфа и Вимпел. Същите тези които атакуваха в театъра в Москва.

Не е.Вимпел е създадена за удари в тила на врага по стратегически цели ПО ВРЕМЕ НА ВОЙНА.И доколкото знам до 1991 г. не е използувана като група по простата причина,че сътрудниците и са били изключително ценни,били са подбирани най-добрите.Това си е чиста операция на разузнаването.

За Вимпел и Алфа:

http://www.rg.ru/2004/01/15/spetsnaz.html

http://desant.po-russky.ru/news/news19.html

http://www.flb.ru/material.phtml?id=1186

Някъде имам по-подробна статия по случай 20 годишнината ако я намеря ще я покажа,тя е по-интересна.

VooDooMaN,имаш грозния навик да се изказваш неподготвен и вследствие да говориш глупости.Командосите НЕ ОТГОВАРЯТ за извеждането на заложниците.Грешката е на координационния щаб,а всичко е било и минирано.150 скрити жертви,ти какво си пил газ ли?За поименни списъци да си чувал?

Link to comment
Share on other sites

Еми като няма как да си изхранваш семейството ще ходиш не в ирак, ми и отаттък. Ако това им е била единствената възможност на хората. Нима те са виновни, че са отвлечени от някви фанатици с промити мозъци ?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...