Jump to content
BulForum.com

От Windows 7 на Vista


boomearst

Recommended Posts

Въпросът ми е такъв. Как мога да махна в7 и да сложа виста? Искам да заменя изцяло w7 с Vista Home Basic, но нещо не ми е ясно как става номера. Знам как се слага XP, но тук забелязвам, че не е същото.

Link to comment
Share on other sites

iskash da imash i dvete ili samo vista

ako iskash i 2-te instalirash vista ot disk kato si napravil ot bios-a da ti boot-va parvo DVD-to ili natiskash niakoi ot F-ovete 11 predpolagam i si izbirash ot meniuto kato ti zaredi setup-a prosto si go slagash na drug dial primerno ako na 1 ti e 7 slagash na 2 Vista ili 3 ili koito si izberesh samo ne 1

ako pak iskash samo vista pri instalaciata formatirash diala na 7 i slagash tam vistata

Link to comment
Share on other sites

Въпросът ми е такъв. Как мога да махна в7 и да сложа виста? Искам да заменя изцяло w7 с Vista Home Basic, но нещо не ми е ясно как става номера. Знам как се слага XP, но тук забелязвам, че не е същото.

 

Не, че нещо, ама за 'къв дявол го искаш това?

Link to comment
Share on other sites

А хрумвало ли ви е, че вероятно има лицензирана виста... Май това може да е единствената причина, ако изключим вероятността да има проблеми с драйвери или нещо такова, с 7-цата.

Иначе искаш ли да запазиш инфото от диска?

Link to comment
Share on other sites

А хрумвало ли ви е, че вероятно има лицензирана виста... Май това може да е единствената причина, ако изключим вероятността да има проблеми с драйвери или нещо такова, с 7-цата.

Иначе искаш ли да запазиш инфото от диска?

 

Ако е така, то защо изобщо се е занимавал с Windows 7?;-)

Link to comment
Share on other sites

Ако е така, то защо изобщо се е занимавал с Windows 7?;-)

Защото навсякъде се тръби колко е добър, бърз и как Виста трябвало да бъде като него, и човека е бил решил да мине на тъмната страна :bgrin: .

Но е видял, че не е нищо кой знае какво, и че Виста си е била добра ОС. Ако не беше да не ми се занимава цялата галимация около преинсталации, вероятно щях да се върна на Win2008, ама айде, а и все пак има някои дреболии, които са подобрени спрямо преди.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...