Jump to content
BulForum.com

Какво ни прави впечатлеие в другия пол


Recommended Posts

Абе хора кво толкова виждате в тея пусти очи ???Аз сам имал супер яки очи (страшно много моми са ми го казвали) ма незнам кво толкос ва привличат.Като се замисля незнам цвета на очите дори на най-близките ми хора :о

И аз да ти кажа се чудя какво толкова им се превъзнасят на тези очи. Освен ако не са адски магнетични, което е по-скоро въпрос на излъчване, а не на форма и цвят, незнам какво друго би ме впечатлило в чиито и да е очи.

Иначе аз харесвам хубавия глас, съразмерната и хармонична фигура и начина на словоподредба. Това като за начало. После настава голямото мазало....

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 50
  • Created
  • Last Reply

Амм..аз просто харесвам красиви очи :) Излъчване...поглед...очите много говорят за един човек :)

Link to comment
Share on other sites

Че колко начина има? :) Освен Йода аз не съм чувал друг да говори разбъркано :D
Може би има предвид подбор на думите. Има много начини да се каже дадено нещо.
Link to comment
Share on other sites

И аз да ти кажа се чудя какво толкова им се превъзнасят на тези очи. Освен ако не са адски магнетични, което е по-скоро въпрос на излъчване, а не на форма и цвят, незнам какво друго би ме впечатлило в чиито и да е очи.

Иначе аз харесвам хубавия глас, съразмерната и хармонична фигура и начина на словоподредба. Това като за начало. После настава голямото мазало....

ами глей на рекламите за кремове против бръчки - лицето опънато ама очите издават че е дърта скумрия, тя баба Лили за тва е пуснала перчема над очите да не са вижда че вече е яхнала метлата... :)

Link to comment
Share on other sites

Очите...ама то всеки път е различно ,но очите определено са ми нещо като фикция.

 

П.п. - Погледнах горните мнения и...ми не става въпрос само за форма и цвят ами за едно определено друго нещо ,поне при мен.Не знам как точно да го кажа...игривост ли или някакси по друг начин.Просто като те погледне и знаеш че и двамата сте наясно какво искате и че тя е силна личност ,а не теле с празен поглед( той обаче също си има плюсове ,толкова е миловиден като не разбират нещо и само смигат насреща ).Просто силно излъчване да имат изразено с погледа.

Link to comment
Share on other sites

очите та очите абе една мацка ако нее яко тунингована с готин бълкон и сладко барабанче то имали смисъл да гледаме очите и :P :starwars: , еми ако е кривогледа но въпреки това мноо секси ко бихте направили?????????????? :confused :confused :confused

Link to comment
Share on other sites

С тези очи за които не са разбрали точно, мисля че се има предвид поглед в частност.

А и те могат да придадат красота на едно лице или да я притъпят. Примерно за разяснение на Lexus всички които са писали очи, биха предпочели някоя мадама с магнетичен поглед и не много "тунингована", даже и да е леко пълна или с други малки дефекти по тялото, пред някоя кривогледа, "тунингована" до съвършенство такава. Или поне така си мисля понеже и аз съм от въпросните хора които се впечатляват от погледа.

А отговор на въпроса на темата накратко:

Първо впечатление: поглед, тяло

След кратък разговор: дали може да върже две смислени думи на кръст

След доста време: отношението и към простите неща от живота

Link to comment
Share on other sites

веднага: стил (когато изобщо има такъв) и външен вид

след време: патологии (разбирайте мании, OCD's, фобии и тн.)

след много време: дали се бърка в моите проблеми (по-добре да не)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ай аз ще съм момичето,което ще се намеси тук! :punk

Значи първото нещо което забелязвам тва е усмивката :D и очите :blink: ,но не говоря за цвета на очите,а за самия поглед,който може да ти каже толкова много неща за дадения човек.Не ви ли става готино като ви погледне момиче/момче с един магнетичен поглед и ви се усмихне чаровно...на мен ми омекват краката :love След кратък разговор ми става ясно ща за човек и, дали е някъв простак и пълен идиот или мило и държащо на себе си момче. :P

За мен първото впечатление е адски важно,защото отблъсне ли ме някой в началото повече няма да ме види....таааа туй е мойто мнение :punk

Link to comment
Share on other sites

ще си кажа направо. за мен първото значение е мнооого важно. много обичам руси коси и светли очи. обичам светлата кожа, устните. искам гласът да е приятен. искам да усещам сила. това е накратко.

Link to comment
Share on other sites

ще си кажа направо. за мен първото значение е мнооого важно. много обичам руси коси и светли очи. обичам светлата кожа, устните. искам гласът да е приятен. искам да усещам сила. това е накратко.

 

Ще добавя само за гласа... Да е по-плътен, не някъв писклив и гаден :sick . И да не говори бързо, щото "чувам бавно" дето казваше един даскал :D.

 

Едит: АХАХАХАХХАХАХА!!! Tomahawk къртиш :P ^^.

Link to comment
Share on other sites

Първоначално - външен вид, впоследствие - чувство за хумор, общи интереси, интелект, образование, степен на разглезеност :) и не на последно място искреност.

Link to comment
Share on other sites

1во впечатление : Външен вид (присъединявам се към почитателите на очите :punk )

След кратък разговор : Кво има в HDD-то

След време : дали й пука за мен :P

Link to comment
Share on other sites

полудявам като го чуя това.

добре бе, умнико, какъв е изводът според теб?

да не се занимаваме с момичета или да си избираме мърши, чийто външен вид е ужасен, но пък вътрешно са много печени?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...