Jump to content
BulForum.com

Какво ни прави впечатлеие в другия пол


Recommended Posts

Интересно ми е да чуя мненията Ви по този въпрос. Особено на женското съсловие във форума. Постарайте се да разграничите нещата:

Първо впечатление

След кратък разговор

След доста време.

:punk :punk :punk

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 50
  • Created
  • Last Reply

Na men mnogo ne6ta mi pravqt vpe4etlenie.Mnogo sa za da gi izbroqvam.Daje muni4ki detaili.No az gi zabelqzvam nesuznateno.I moga da kaja 4e pone pri men vsqko ka4estvo ili nedostatuk spored sobstvenite kriterii izpukva po razl4no vreme pri vsqko mom4e.

Link to comment
Share on other sites

Damned_girl, така и не разбрахме кои са ти "sobstvenite kriterii", защото май именно това беше целта.

Link to comment
Share on other sites

Първо впечатление - Vunshen vid

След кратък разговор - Intelekt

След доста време. - Otnoshenieto i kum men.

Link to comment
Share on other sites

Нормално е първото вчепетление да е за външния вид, а след кратък разговор

добиваш представа и за интелектуалното състояние на инивида, които в повечето случаи са точни, но всичко зависи и от човека който е срещу теб, защото, първото впечетление, може да е лъжовно, това зависи и от човека който е срещу теб и неговото първо впечатление, защото в зависимост от него, тя/той може да не се държи откровенно и да не разкрива истинската си същност и да се прави на такава/такъв каквато/какъвто не е.

По нататъка след известно време ти става ясно що за стока е този човек, след като ти се е разкрил.

Link to comment
Share on other sites

Imashe veche takava tema ama karai da vyrvi...

Pyrvoto vpechatlenie pravi vynshnostta no tova se razmiva oshte s vtoroto vpechatlenie koeto idva ot izlychvaneto. Posle idva pyrviat razgovor. I sled niakoi i drug mesec moje bi veche e dostatachno za da kajesh che poznavash i si vpechatlen ot edin chovek. Mmmda neshtata stavat bavno spored men.

Link to comment
Share on other sites

Damned_girl, така и не разбрахме кои са ти "sobstvenite kriterii", защото май именно това беше целта.

Mi mai taka stana.Pisah go ve4erta i mi se spe6e.Mi i pr men e taka-purvo vun6niq vid-nali drehi,pri4eska,lice.Pravi mi vpe4etlenie kak jovori nqkoi,nali kvi dumi izpolzva vav razli4nite slu4ei, no predi tova kakto kaza GeorgiK e izlu4vaneto.Pravi mi vpe4atlenie o6te kak se durji sprqmo razli4nite hora.Of mi po vreme na razgovor stra6no mnogo drugi ne6ta ima za zabelqzvane.I pri seki e razli4no.Toi moje da e oteg4itelen.Pravi vpe4etlenie dali e po-mil ili e poredniq "mujkar" deto iska samo da te zabie.Vajen e podhoda.Kak 6te ide6 da se zapoznae6.Kvo 6e kaje6.Kuv 6te ti e pogleda.A da mnogo me vpe4etlqvat pogleda i o4ite.Mi ob6to zeto tva.No s razgovora izka4at o6te mnogo raboti.

Link to comment
Share on other sites

Първо впечатление - Vunshen vid

След кратък разговор - Intelekt

След доста време. - Otnoshenieto i kum men

 

napalno sam saglasna ;)

Ama nai-golqma vpe4atlenie mi pravi fizionomiqta :D

Link to comment
Share on other sites

За първото впечатление гледам как тя изглежда, какви очи има как е облечена. Забелязвам държанието й (към непознатия и се опитвам да разбера още в началото с какъв интелект е). След кратък разговор съм си изградил някакво мнение за нея и се опивам да разбера дали наистина е така или съм сбъркал. След време забелязвам предпочетанията за нещата, мирогледа й, инт.

Link to comment
Share on other sites

Абе момчета и момичета какво го увъртате ?

Ако не ти хареса някой от другия пол сексуално , другото няма зна4ение.

После идва и другото ама айде да не го увъртаме - никой няма да си легне с хипопотам.

Освен това искам да ви кажа 1 - не се женете .

Link to comment
Share on other sites

Незнам защо ,този мой навик ме дразни,но като се запознавам с някое момиче се зазяпвам в очите.И наистина говоря за очите които са на главата :D .Обмислям поведението си по време на разговора да извъртам поглед,защото имам чуството,че отстрани съм като психар. :tongue

И най-вече се заглеждам в лицето.Ако щете ми вярвайте но при една моя приятелка чак на третото излизане забелязах големината на задника й.Чуствах се като кретен като се усетих ,че чак на третото излизане съм се загледал там където някои зяпат от 1 мин :D

Link to comment
Share on other sites

Oчите,а ако са големи доста време ги гледам/говоря за органите на зрението/,жестове,коса/щях да забравя,но жените,които се грижат за косата си са супер жени/,гърди/не съм цицоман,просто ги поглеждам от научна гледна точка,интересни са ми/.Това е преди да сме говорили.В разговора-начин на израза,защото все пак показва доколко е интелигентна.А след много разговори и гледания,много други неща ми правят впечатление,но те вече са много за изброяване

Link to comment
Share on other sites

Oчите,а ако са големи доста време ги гледам/говоря за органите на зрението/,жестове,коса/щях да забравя,но жените,които се грижат за косата си са супер жени/,гърди/не съм цицоман,просто ги поглеждам от научна гледна точка,интересни са ми/.Това е преди да сме говорили.В разговора-начин на израза,защото все пак показва доколко е интелигентна.А след много разговори и гледания,много други неща ми правят впечатление,но те вече са много за изброяване

КОСАТА.Боже.Такъв фитиш ми е тя.Особено ако е дълга и лъскава.Направо откачам.Дори ми писва от забележки :"-Стига си си играл,че много се омазнява като се пипа нон стоп !"

Link to comment
Share on other sites

винаги гледам първо очите. след това косата. ако момичето е с черна коса и сини очи направо полудявам. и бих направил всичко за такава жена, не знам на какво се дължи това :confused

Link to comment
Share on other sites

да има тясна п♛тка и твърда цица,

да не се стресна от физиономията, като изтрезнея,

да не пие повече от мен,

да не тежи повече от 45 килограма

 

---

ki-ki-ki

---

ebati topica!

Link to comment
Share on other sites

Интересно ми е какво ще е мнението нанякое по-откровенно(и по-отворено момиче), защото някоя като почне да ми ги разгъва едни локуми.... И ми писва.

Мразя фрази от сорта на " Ами за мен външния вид няма значение важното е да е добър..." или "За мен парите нямат значение..." Това са пълни глупости. Особено за външния вид. Защото по-точните момичета(по-умните) наистина не се интересуват толкова много от парите на приятеля си, но все пак това, че не бил външния вид първото нещо... просто не ми се вярва да е така. Искaм да разбера мнението на chicatillo :P :P :rolleyes: :rolleyes:

:punk :punk :punk

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

На мен първо впечатление ми прави външния вид - първо лицето и после тялото. След това ми прави впечатление как се държи с околните. Колко тривиално! :(

Link to comment
Share on other sites

Абе хора кво толкова виждате в тея пусти очи ???Аз сам имал супер яки очи (страшно много моми са ми го казвали) ма незнам кво толкос ва привличат.Като се замисля незнам цвета на очите дори на най-близките ми хора :о

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...