Jump to content
BulForum.com

кой какъв Volkswagen има?


drugariaBrigadiR

Recommended Posts

ще ме извиняват колегите от субфорума на Нисан, но наистина са отворели хубава тема, по отношение на тва кой какъв модел на Нисан кара, затова нека и ние, които сме представители на VW да покажем кой какъв Volkswagen ползва, кара и т.н.

 

Аз има ГОЛФ 2-ка / 89 г. / , 1800 куб., 90 магарета, само ще кажа че съм изключително доволен, може да е стара,но здрава кола

 

 

 

 

давйте вие сте на ход :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 51
  • Created
  • Last Reply

Golf 2, 1.6 TD, 1991

 

Старо куче на страшно много служба (230000 навъртяни с нас, беше служебна кола).

 

Вечно мой след ремонти през годините за над 5000 лева :laughing:

 

И все още не се предава разбира се

Link to comment
Share on other sites

в семейстово имаме Голф 2 1.6 1990 година, който откакто имам книжка карах най-вече аз, сега е изцяло на майка ми. Много хубава кола, аз лично много си я обичам и се грижа за нея. Сега вече карам друга, но пак от семейството на Фолксваген - Сеат Толедо. По-мощна, по-нова, но въпреки това голфчето повече ме кефи :)

Link to comment
Share on other sites

я, зеха се събират голфаджиите рацери :> ..., кат ва вида, ма ко знайте как бегам, ма бегааамм :Д

бегаш,ама немоеш ни избягаш,много сме бързи с гоуфовете :lol:

 

иначе аз летя ниско с една спартанска тройка с куция двигател.

все още и оправям разни остатъчни дефекти следствие годините и и жабарската и експлатация,но никак не се оплаквам,чудничко е автомобилчето :)

Link to comment
Share on other sites

От където и да се погледне VW си е VW ;)

 

Ето нещо интересно за собствениците на Volkswagen, Audi, Seat, Skoda. По номера на рамата може да проверите кога е произведена колата ви, а освен това вади още много друга информация. Данните са абсолютно верни.

ПРОВЕРИ

Link to comment
Share on other sites

бегаш,ама немоеш ни избягаш,много сме бързи с гоуфовете :lol:

Чичо..., ку ми беши по-восока каручката, от пътя щях да излизам :D .. е миналото иукенд слизах от Бряновщица и там пътя един тесен... и гледам отдолу некво голф фърчи ма фърчи.., аз спирачки най-вдесно на пътя, он пак фърчи.., та ми лепна страничното огледало, за щастие остана непокътнато, а на онзи дефектно ли му беше кво му беше ма му се потроши и умрях от кеф, той па даже и не спря... Та с голф не съм се дърпал..., щот знам че тез гадове са откачени и ако тряя в мен ше се лепне но няя даде да го мина :bgrin: Иначе е засечено с друга като мойта жабарка, върви колкото голф2 2.0.., чак срам ме вата, ма поне се успокоявам, че голфо е по-лек. :P

Айди и по-леку по хасвалтя, че и друго народ се търкаля по негу

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

ПО убаво от пасато нема бе ! ( като сме почнали да си говорим литературно ) моа требе само едно " i " да му се сложи отзад до TD то и ке стане фъртуна ;) ама и така си бива - клатим се като шлеп у тиха река , въртим геврека и :zzz а когато трябва с алфи , рендета и голфета да се веем - имам си служебно магарцедес 2.8 CDI - пазете се - " мноу сум лошш " :punk :D

Link to comment
Share on other sites

Дърт ПАСАТ-ор ,91-во наборче, 90 катърчета,бензинче :P

Не му вярвам на километража колко са километрите ,ама си ме вози, а що багаж съм извозил :bgrin:

( 21 прозореца единички събира при свалени задни седалки) :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Голф 3 1.4 60 катърчета 93 набор добре е вози върви си прилично за двигателя и носи на товар въпреки , че е двуврат :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Голф 2 86г. дизелова печка 70 коня от които 40 куци и 30 сляпи към 350000км. Върви мам си джаса и вопще не я щадя, направо съм се изумил от издражливоста на тая каруца. Правя и от време на време ремонти ама като цяло е супер надежна кола, дори смятам че тва е наи здравия автомобил което VW е произвеждало някога.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Голф 2 86г. дизелова печка 70 коня от които 40 куци и 30 сляпи към 350000км. Върви мам си джаса и вопще не я щадя, направо съм се изумил от издражливоста на тая каруца. Правя и от време на време ремонти ама като цяло е супер надежна кола, дори смятам че тва е наи здравия автомобил което VW е произвеждало някога.

 

 

 

много си прав, едвали ще има друга такава кола :D

Link to comment
Share on other sites

много си прав, едвали ще има друга такава кола :D

 

Има - VW Passat 91 година - Бургас - Пловдив с 500мл. масло поради източване от недоброжелателни лица. След това нямаше никакви поражения! Е тва ако не е як двигател... :punk

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Пасат 1.6 88 мисля че беше, не съм сигурен (последните двойки които са). еми няма такава кола. Същата издръжливост като голфа, само че го товариш не като вол, ами като 3. И пак си върви. Миналата седмица му свалихме главата, за първи път разглобявахме двигателя. Караше си с оригиналните гарнитури, само тампона на карбуратора (също оригинален) се беше пукнал та течеше... Е тва ако не е здрав двигател, 20 години, от които последните 8-9 в семейството, яко, ама яко каране...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

голф 3 1,8 моно инжекция 75 кобили(спънатия мотор,дето му дават 1000000 километра )

92 г,карам го от 2002 г. Вози ме завалийчето, къде ще иде.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...