Jump to content
BulForum.com

Протест с/у мобилните оператори - Пловдив


muhaha

Recommended Posts

http://vbox7.com/play:fd099f5c

 

http://www.blitz.bg/news/article/97094

 

Не щом не сте чули сигурно няма проблеми. Сигурно хората подаващи жалби до КЗП, КРС и АПТУ си нямат работа и си пишат жалби ей така. Да не забравяме и милионите хора които са решили че няма смисъл от жалване понеже сме в България и не са писали жалби. Но не случайно такава статистика не се изнася защото цифрата ще е фрапираща. И аз съм от хората които не са писали жалба защото както се казва във видеото от първия линк жалбата пак отива до оператора. И оператора ако реши че няма грешка, аз трябва д аводя дело. Което е става много бавно много мъчно и реално немога да докажа нищо понеже оператора с/у който водя делото печата разпечатките и само те биха могли да са доказателство.

 

Но много умирате да убеждавате че нямало проблеми. Дори нз защо за пореден път пиша в темата като знам че няма смисъл. Темата беше информативна и ако има желаещи да се свържат с мен, не да ме убеждавате че не виждате проблеми.

Link to comment
Share on other sites

... не да ме убеждавате че не виждате проблеми.

 

 

това да споделя, че не виждам проблеми е съвсем далечев от това да УБЕЖДАВАМ хората, че е така....аз нямам, пък вие вярвайте на каквото си искате ;)

Link to comment
Share on other sites

Колега виж, по-горе в темата бях писал няколко коментара, не искам да бъда разбран погрешно.

Аз не казвам, че съм супер доволен от мобилните оператори. Напротив, има какво още да се желае - например да се премахнат груби практики от типа автоматично преподписване на договорите, да се улесни преносимостта на предплатени карти, ако има някакви картелни споразумения помежду им да се принудят да ги махнат и т. н.

Моята идея е, че колкото и негативи да има, все пак има и някакви ползи за потребителите от тези компании и услугите, които предоставят. И като се тегли чертата се оказва, че ползите превишават негативите и в крайна сметка нетно сме "доволни". Ти колкото и да не ги харесваш пак говориш по мобилен телефон :)

Иначе пожелавам повече хора да се съберат на протеста, аз няма да присъствам, но дано да има успех това събитие. :)

Link to comment
Share on other sites

 

Моята идея е, че колкото и негативи да има, все пак има и някакви ползи за потребителите от тези компании и услугите, които предоставят. И като се тегли чертата се оказва, че ползите превишават негативите и в крайна сметка нетно сме "доволни". Ти колкото и да не ги харесваш пак говориш по мобилен телефон :)

 

 

напълно подкрепям! все пак дали можем да си представим ежедневието, без мобилните услуги, с които сме свикнали? НАДАЛИ, прекалено много имаме нужда от тях :)

Link to comment
Share on other sites

И като неможем без тях..... това значи ли че трябва да бъдем лъгани, тъпкани и крадени? Тук немога да ви разбера, не сме можели без тях едвали на всяка цена трябва да ги имаме.

Link to comment
Share on other sites

И без ток не можем (даже повече отколкото без телефони), ама ревем по ЕВН и т.н. нагли монополисти.

Така че като цяло по принцип съм За. Но с половин уста, понеже нямам време за такива мероприятия, отделно GSM ползвам в 99% от времето само за други функции, не и за разговори.

Те операторите са като всички други големи и мастити компании, колкото и да са ниски цените спрямо други страни, нека сравним спрямо средната заплата. Както винаги, взимаме само едната страна от примерите на западните държави. Западни цени, ама български доходи, нали... И къде отива разликата? На всички е ясно, тя се вижда и по улиците, и от хеликоптерите :D .

Link to comment
Share on other sites

И като неможем без тях..... това значи ли че трябва да бъдем лъгани, тъпкани и крадени? Тук немога да ви разбера, не сме можели без тях едвали на всяка цена трябва да ги имаме.

 

разбира се, че всеки си избира дали това трябва да е 'на всяка цена'. Но сред мнозинството като че ли се наблюдава синдрома 'хем боли, хем сърби'

Не ми е чудно защо се съмняваме във всеки и всичко, и също че очакваме лъжа и измама на всяка крачка - то просто се случва....но за съжаление всичко това са предпоставки да си изграждаме предразсъдъци, което не винаги е в наш плюс, да не кажа, че ни затваря очите за страшно много неща.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...