Jump to content
BulForum.com

Kade se izgubiha istinskite "GaMeRy"


Dread Lord

Recommended Posts

Напълно съм съгласен с теб! И аз вкъщи си играя!Винаги! Чат, пат като дойдат приятели се събирахме(щото вече е няма залата) в Blue-Site-a и разцъквахме BroodWar :P Кво меле ставаше .... 10 човекаа ... аууу  B)

Offtopic: Blue site си работи само че е на 50 м. по надалече, в една нова кооперация

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 65
  • Created
  • Last Reply
Аз лично под "геймър" разбирам човек, за който игрите са се превърнали в начин на живот, още повече ако си изкарват прехраната с това. Да можеше някой да се навие да ме спонсорира с хубав компютър, да видите какво значи як гейминг  :D  Между другото, колко часа нон-стоп сте цъкали? Аз веднъж направих един маратон над 40 часа - от 8 сутринта до 9 вечерта, после на нощна до 7 сутринта и обратно вкъщи до 3 на другата сутрин! С почивки за тоалетна и ядене :) Тогава нашите бяха на село, еххх, хубави времена бяха :)

21 часа ми е рекорда :wir

Link to comment
Share on other sites

Между другото, колко часа нон-стоп сте цъкали?

Okolo 52 4asa...s 3 po4ivki ot po 20-25 minuti i edna ot kolo 40-50 minuti za qdene, ama sled tva bqh ne samo leko dezeorientiran, ami mi se povrushtashe i izobshto mi beshe gadno. Oba4e si struvashe beshe lud kupon.

Link to comment
Share on other sites

ama sled tva bqh ne samo leko dezeorientiran, ami mi se povrushtashe i izobshto mi beshe gadno. Oba4e si struvashe beshe lud kupon.

Ем, нормално е тва след толкова време :) На мен рекорда ми е почти 24 часа :wir

Link to comment
Share on other sites

Малко offtopic - Еххх , като слушам някои от вас ми се пълни сърцето с радост - имало и хора , които играели на свесни игри :)

За мен най-добрите multyplayer игри са :

1.Starcraft Broodwar

2.Half-Life / и Opposing force /

3.Warcraft III TFT

Хубави времена бяха , когато играех на воля без да се притеснявам за нищо - сега е друго и само чат-пат поцъквам ;) ... Жалко :( Е, какво пък - не че светът се е свършил.

Колкото до истинските геймъри - понятието е размито и няма точна дефиниция . Аз мисля ,че такива има и ще има - работата е ,че манталитетът им е различен и лично на мен ми изглеждат като разглезени и нервозни сополанковци ... Еми не ми остава друго освен да ви пожелая GL & HF :)

П.П. Не съм още на 40 :woot

Link to comment
Share on other sites

Поначало според мен в Пловдив никога не е имало много истински гаймъри.

А и малкото които имаше одавна вече си имат нет в тях и не си правят труда да ходят по зали. Аз лично съм играл на доста игри и съм профукал доста кинти по зали ама откакто си зех интернет вкъщи не ми се е случвало да посещавам зали много често. Предполагам и с много други хора е така.

 

И междудругото какво ни пречи си играем мулти и тука? До колкото знам сървърите на Evrocom поддържат повечето от яките мултиплейер игри. Дайте се уговорим някои ден и час и да напраим едно яко мулти.

Link to comment
Share on other sites

Predi 5 godini o6te prohojdaha kompiutarnite zali i togava ima6e hora koito mogat da se nare4at gamery...Sega vseki znae vsi4ko, vseki e nai-dobar, malko se cnqt gameryte...

A i kav multi stava6e...Vsi4ki v zalata igraem, koi 6te vzeme pobedniq frag, vikame si prez kompiutrite, 4uvame se kafim se... a sq vseki se zabil i igrae ot vka6ti-ne6to kato ot4ujdavane se polu4ava.Istinata e 4e gameryte porasnaha i rabotqt, a boklucite (mnogoto) koito izlizat sega razkoncentryrat vnimanieto na mladite gamery i prosto ne stavat takiva pove4eto ot tqh...

(ne se polu4i tva deto iskah da kaja ama...)

Link to comment
Share on other sites

1.Starcraft Broodwar

Ей т'ва е истински хубава игра. Да се задържи толкова много години в Топ 10. Лично на мен ми е любимата. Дори успях да издиря 2 диска с абсолютно пълните версии (разбирайте музики, филмчета, гласове). Дори и ориг. CD-Key намерих (само 1 е). Ако имах пари, щях направо да си я купя.

А ако искате геймъри - идете към Асеновград. Там общо взето хората нямат компове удома си (брачед ми ще е един от първите, май). Всички ходят по зали всеки ден. Така че, истинските геймъри не са изчезнали!

Link to comment
Share on other sites

Само да питам Броод Вар има ли я някъде 1.04...

В вареза и дата.бг има патчната до 1.09 или 1.10 а пък като е патчната нещо не мога да инсталлна 1.11 да играя...имам оригинална игра ама ся са ми прецакани почти сички ИДЕ-та и не мога да си използвам СД-рома и записвачката...

та ако някой я е намерил 1.04 в нета да каже откъдето и да е ще я дръпна..тя е 100 Мб...

 

И да праим пак играта ;)

Link to comment
Share on other sites

Ей т'ва е истински хубава игра. Да се задържи толкова много години в Топ 10. Лично на мен ми е любимата. Дори успях да издиря 2 диска с абсолютно пълните версии (разбирайте музики, филмчета, гласове). Дори и ориг. CD-Key намерих (само 1 е). Ако имах пари, щях направо да си я купя.

А ако искате геймъри - идете към Асеновград. Там общо взето хората нямат компове удома си (брачед ми ще е един от първите, май). Всички ходят по зали всеки ден. Така че, истинските геймъри не са изчезнали!

Az imam i dvata originala :)

(predi kogato nqmah internet predpo4itah legalni igri,no sega kogato imam internet si kupuvam po rqdko)

SC e evtina 39,90 LV.

Link to comment
Share on other sites

Istinata e Warctaft 3:TFT...

Igrata koqto pone za men e 10 pati po qka ot br00d.

Ne 4e SC ne me kefi i ne sam go igral massa vreme....no war3 is just better. :)

Link to comment
Share on other sites

A ве момчета,аз да ви задам един малко тъп въпрос-мога ли да играя някоя игра в сървърите на евроком като съм на достъпна?

Link to comment
Share on other sites

Само да питам Броод Вар има ли я някъде 1.04...

В вареза и дата.бг има патчната до 1.09 или 1.10 а пък като е патчната нещо не мога да инсталлна 1.11 да играя...имам оригинална игра ама ся са ми прецакани почти сички ИДЕ-та и не мога да си използвам СД-рома и записвачката...

та ако някой я е намерил 1.04 в нета да каже откъдето и да е ще я дръпна..тя е 100 Мб...

 

И да праим пак играта ;)

Дръпни си ISO-тата щом нямаш целите версии на Starcraft и Broodwar велики брудъре :punk .

Link to comment
Share on other sites

taka na4i az predi 3-4 god xodih kat lud da gledam i posle da igraq na zala(be6e do nas) vseki se kefi i nai ve4e igraexme half sq imam pc ot okolo 1 god i net ot polovin bqx skoro da q vida zalata xodat nqkvi malki de4a 6-7 klas i takiva tapeqt (kat se setq kvi zaribqvki bqxa pri mene) ta geimari ima no se otu4ixa ot zalite i 4akat vka6ti.Se pak po malko pari i po malko 6im :) Kolkoto do best igra sa SC WAR#3TFT half(i oposing forse) emi tva e igraite have fun not many :love

Link to comment
Share on other sites

А уе и аз отдавна не сам цъкал на Opposing Force[Half-Life]Някой да знае сарвар на тази игра случайно да има. :confused Много ми се играе на нея!Аре GOODBYE!!

Link to comment
Share on other sites

nqkoi 4uval li e za "Kohan:Immortal Sovereigns" :confused

ako iskate taq ve4er da razcakame PC-to

(no predi tova-za tezi koito ne znaqt da igraqt da se nau4at)

Taq igra e super zaribqvka Sled malko 6te vi dam HTTP

Igrata se svalq za 2 chasa za dostupna tarifa

eto site-a Kohan Immortal Sovereigns

ili LINK 2

Link to comment
Share on other sites

Аве верно каде отидоха истенските Играчи на Counter Strike ! Секи се прай на добряк ... Никой вече не игаре чесно... Секи ползва хакове... :cry Всеки псува другия... :cry Напраи да се отвартиш да играеш ! Место да вленеш да играеш, да се разцъкаш и да изленеш с молужително настроние , то като спреш да игареш и напрао ти ида да претрепеш някой !

Какво мислте вие ? Това според вас редно ли ? :confused :confused :confused

Link to comment
Share on other sites

Ееех, спомням си, имаше един клуб в Пз преди 3-4 години, 'Арена' се казваше. Та там, пича който бачкаше в него беше адски точен. Един път си седим 5-6 човека в залата, всички се познаваме, обаче никой няма пари да играе и пича само вика: "включвайте компютрите, ша играем CS" и ей така за половин час цъкахме безплатно. Това няма да го забравя никога.

А и на 'MotoRacer 1' какви мултита сме правили, ухаа, жестока игрица е това.

 

Сега съм зациклил на само на single в нас.

Link to comment
Share on other sites

Arvenier ехххххххх моем само да си мечтаем за преди... ся секи се прай на голям ! Ц Ц Ц Ц мнс е възмощавам ей :cry :angry:

Link to comment
Share on other sites

istinskite gameri vinagi gi e imalo samo 4e ne gi tarsite na pravilnite mestenca :) primerno na skoro bqha kvalifikaciite za WCG-to... eto tam sa vidqha istinskite gameri.. te si imat sponsori[ne 4e se hvalq no i az imam :)] i si plqkat i ne pla6tat bills...

Link to comment
Share on other sites

Аве там верно са си реалните играчи и най-добрите.. но тук не става въпрос за там .. на световните кибер игри ! идеята е а тея локалните сервери :)

За тук е проблема

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...