Jump to content
BulForum.com

Kade se izgubiha istinskite "GaMeRy"


Dread Lord

Recommended Posts

  • Replies 65
  • Created
  • Last Reply

Еми може да е разбрал, аможе и да не е какво значение има...

аз потитах дали сте съгласни с мен за CS-Gamery-те ? :) но почти никой не не каза :)

Link to comment
Share on other sites

Нямаше едно основателно мнение по отношение на въпроса!

Лично моето мнение е че Геймарите от старата генерация порастнаха и поеха пътя на истинсия живот, в който им остава малко свободно време за GAME.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Аве верно каде отидоха истенските Играчи на  Counter Strike ! Секи се прай на добряк ... Никой вече не игаре чесно...  Секи ползва хакове... :cry  Всеки псува другия...  :cry Напраи да се отвартиш да играеш ! Место да вленеш да играеш, да се разцъкаш и да изленеш с молужително настроние , то като спреш да игареш и напрао ти ида да претрепеш някой !

Какво мислте вие ? Това според вас редно ли ?  :confused  :confused  :confused

 

Може и да си прав, за клубовете. Ама рядко срещана неграмотност проявяваш.

Виждам, че и другите ти постове са в същия дух. Ми незнам къде са истинските геймъри ама.........за твоето думи нямам просто.

 

П.П. Съжалявам за офтопика.

Link to comment
Share on other sites

Хайде да си спретнем едно мулти на Quake III? Аз съм я играл съвсем малко(3 часа) ама само как ме зариби тая игра....

Link to comment
Share on other sites

Хайде да си спретнем едно мулти на Quake III? Аз съм я играл съвсем малко(3 часа) ама само как ме зариби тая игра....

haha

едно време на хора като теб им викаха "пациенти" :D :D :lol:

Link to comment
Share on other sites

няма ли някой да дефинира понятието "GaMeR"

Човек(то това не се счита за човек ама карай ;) ), който обича да прекарва повечето от свободното си време в игране на някоя ПЦ геймка, но това е тварде малко за истинският геймър.

Истинският играе всичко ново излезно на пазара стои по цели нощи и се чуди как да обие оня гад с електричеството,(от RTCW така и не разбрах как да го пукясам 1вия Uber soldat) или как да мина под 2 минути 2рия бос на Painkiller

Това са умопобаркани хора, в повечето случаи ученици с повечко свободно време(изпуснали някой урок, уизбягали от последните часове да разцакват с приятели ЕТ :love ), хора като дядо ми и баща ми НИ мислят(смятам че мога да се пиша геймър въпреки че не са много игрити които наистина сам врътнал...) за нехранимайковци.Вярно викат:"Компютъра е бъдещото, ни ти си губиш времето в разни ти ми игри"

Това ми харесва - това ще правя.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...