Jump to content
BulForum.com

Kade se izgubiha istinskite "GaMeRy"


Dread Lord

Recommended Posts

  • Replies 65
  • Created
  • Last Reply

Dneska si varvqh s priqteli v kvartala i vlizame v edna zala - nqkolko mom4eta sa se hvanali da igraqt Age Of Empires II oba4e server-a e pusnal s 4iitove-i poznaite kakvo stava server-a izvednaj baga i cqlata igra se preebava

Link to comment
Share on other sites

истинските gamer-и вече си имат брутални компютри и не ходят по зали както едно време. старите компании чат пат се събират за някое мулти-мачле и гледат да си нямат вземане даване с новата генерация олигофрени :wir

Link to comment
Share on other sites

Dread Lord,всеки вече праска мулти от тях.ЗА тва ги няма по залите.Иначе още ги има.Брат ми е от "старата школа",пък и аз клоня на там(карай че съм на 16 :) )

Link to comment
Share on other sites

истинските gamer-и вече си имат брутални компютри и не ходят по зали както едно време. старите компании чат пат се събират за някое мулти-мачле и гледат да си нямат вземане даване с новата генерация олигофрени  :wir

Напълно съм съгласен с теб! И аз вкъщи си играя!Винаги! Чат, пат като дойдат приятели се събирахме(щото вече е няма залата) в Blue-Site-a и разцъквахме BroodWar :P Кво меле ставаше .... 10 човекаа ... аууу B)

Link to comment
Share on other sites

Всички сме на лице! Аз като имам време, цъкам Age или Broodwar с приятели.....малко съм изгубил форма.

Кой Age?Аз Age of Emperies1 почнах да играя :) B)

А на Brood-a не мога :( :cry В самата игра не мога :(

Link to comment
Share on other sites

Истинските геймъри сега бачкат! Под бачкат разбирайте "цъкат за пари"! По Канал3 има едно предаване, Спортнет, в неделя от 11 и четвъртък от 22. Та в него става дума за истински геймъри, които печелят от играта си. Даже има някои, които са на ЗАПЛАТА! Всички останали сме просто зарибени цъкачи :D

От доста отдавна не съм пуцал добрата стара Контра...може някой ден да се съберем за една игра в някоя зала?

Link to comment
Share on other sites

Всички останали сме просто зарибени цъкачи  :D

Т.е. играем за кеф!!!! Те само за пари! :wacko: :blink: Sucks....

Link to comment
Share on other sites

офф топик :

ехх гледам има играчи още на SC : Brood War некой път да се сберем да цъкнем малко ? Мноо яка игра мой да си напраим :)

 

иначе по темата :

верно е че сега по залите ходят некви малоумници който незнаят как да оправят резолюцията в Wc3 има и геймърчета , но те се събират и отиват да цъкнат за час после си тръгват . Естествено , че ще си отидат в тях да цъкат ,а не да стоят в залата с 500 дичурлиги дето им киснат на главата ..

Link to comment
Share on other sites

Ще е готино да си припомня доброто старо време - еххх, спомени, сладки спомени....как ме намразиха в кварталната зала заради тия муталиски :D

Едва ли сега ще мога да направя нещо, като се има предвид, че не съм играл на Брууда от повече от година, ама ще ми е приятно да цъкна отново. Нека само мине сесията!

Link to comment
Share on other sites

Аххх, как съм зажаднял за едно мулти на HL: Opposing Force :rolleyes:

От години не съм играл, ама само като се сетя... То не бяха френски ключови, лазери, помпи, буби, гущерчета... Еееех!

Link to comment
Share on other sites

Аз лично под "геймър" разбирам човек, за който игрите са се превърнали в начин на живот, още повече ако си изкарват прехраната с това. Да можеше някой да се навие да ме спонсорира с хубав компютър, да видите какво значи як гейминг :D Между другото, колко часа нон-стоп сте цъкали? Аз веднъж направих един маратон над 40 часа - от 8 сутринта до 9 вечерта, после на нощна до 7 сутринта и обратно вкъщи до 3 на другата сутрин! С почивки за тоалетна и ядене :) Тогава нашите бяха на село, еххх, хубави времена бяха :)

Link to comment
Share on other sites

Нямат време да играят.Аз играех навремето Age of empires и NFS,ама тройката.Но вече нямам време пък и не ми се играе много,макар че винаги бих цъкнал един нийд фор спийд

Link to comment
Share on other sites

emi w kakyv smisyl kade sa oti6li gamerite

te sa si tuka...

sa mo, 4e wsi4ki we4e se pravqt na dobri i nqma nikakyv respekt kym istenskite dobrqci !

I kakvo razbirate pod termina - Istinski gamery?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...