Jump to content
BulForum.com

isteglih si Mac OS X 10.2 i ne moga da si go instaliram


city90

Recommended Posts

Аз мисля, че човека имаше на предвид от потребителите с десктоп пц-та... което донякъде си е така.

Link to comment
Share on other sites

lil_stenly явно може да чете малко между редовете, за разлика от други :laughing: .

Точно това имах предвид.

Като казах "сериозни неща", явно е трябвало да допълвам, основно имах предвид перформънса във виртуалната машина, и основно UI такъвия, и основно при работа с десктоп приложения в да кажем vmware workstation, като изключваме тия дето ще пускат някакви сметки само, и то за ден-два, специално Workstation надали е най-правилното за 24/7/цритицал ползуване :) .

Иначе не съм толкова залупен, знам, че виртуализацията при сървърите и големите дейтацентрове е широкозастъпена.

Link to comment
Share on other sites

lil_stenly явно може да чете малко между редовете, за разлика от други :laughing: .

Така е, как не се сетих по-рано. Адски много неща има написани между редовете на "Надали някой ще тръгне да ползва виртуална машина за някаква сериозна десктоп работа". Сигурно ако напиша, че си невежа, всъщност между редовете би трябвало да се чете перфектно, че си гений или пък дори, че нивото на Дунав в сантиметри няма да претърпи промени днес. Хитро.

Link to comment
Share on other sites

Аз не бих ползвал виртуална машина за сериозна работа с Фотошоп. Или с Илюстратор. А с 3D Studio? Или пък с други дизайнерски работи, Може би за програмиране (да, ползвал съм инсталирани драйвери там за label-принтер, управляван от мобилно устройство с Win mobile за складови етикети, но щото беше само за един проект а не ми се мажеше в/у основния), що не секретарките да ползват виртуалки за документацията, или счетоводителите за своите програми.. щото може би имат нужда от специалните предимства на технологията..

или какво остава средностатистически потребител да я ползва за основна за слушане на музика, или за ровене в нета..

Изобщо за нормална десктоп/домашна употреба повече се набляга на UI, а не на сметки или друго, което при виртуалката може и да не е много скопено. Е, винаги има изключения, но и аз не съм казал "никога никой не ползва виртуалки за ....".

Не виждам даже между какви редове изобщо трябваше и да се чете, ама айде, нали не трябва да оставяме и капчица съмнение колко сме .. вежи, или по-скоро колко са невежи другите, или как са объркали някоя буква и не дай си Боже някой про-админ да влезе в този форум и да гръмне някой дейтацентер вследствие прочетен мой пост :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

@ Godfather

Неми се иска да се меша във вашия спор със @tedy,но мисля че ставаше въпрос за мак ос.

Ти пробвал ли си я да я подкараш на виртуална машина и би ли я използвал пълноценно?

И колко обикновенни потребители биха се захванали с подобни неща,вие във вашиде дейта центрове може да си слагате каквото искате,но какво касае това обикновеният потребител?

Link to comment
Share on other sites

Аз не бих ползвал виртуална машина за сериозна работа с Фотошоп.

Е, почват да се забелязват нотки на промяна, макар и след това тролската муха да те е захапала здраво та си се отнесъл отново. Именно твоето лично решение е твърде далеч от "Надали някой ще тръгне да ползва виртуална машина за някаква сериозна десктоп работа" и би трябвало доста по-често да се сещаш за това, преди да посегнеш към клавиатурата.

 

@ Godfather

Неми се иска да се меша във вашия спор със @tedy,но мисля че ставаше въпрос за мак ос.

Ти пробвал ли си я да я подкараш на виртуална машина и би ли я използвал пълноценно?

И колко обикновенни потребители биха се захванали с подобни неща,вие във вашиде дейта центрове може да си слагате каквото искате,но какво касае това обикновеният потребител?

Тя тази тема изобщо няма смисъл поначало, та в случая отношението ми беше точно към неговото принципно изхвърляне, та затова викам да я затворим.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...