Jump to content
BulForum.com

Паметник на загиналите османски войни


Teddy-King

Трябва ли според вас в България да бъде построен паметник на загиналите османски войни?  

175 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 191
  • Created
  • Last Reply

:angry1 :angry1 :angry1 Tva e basi i naglosta i sha hvar4at shibani turski glavi, maika mu deiba pisna mi nashite neshtasnici v parlamenta da sedqt i da mi glasuvat razni prostotii kato tova dali da ima ili ne "LIGHTS" na BG-cigarite. I izobshto kvo pravat tiq neshtasnici v parlamenta. Kazvam vi 4esno 4e sha sa pobararkam s glavata, ako go postroqt toq pametnik. Pri vsqko poseshtenie na Shipka shte izpolzvam slu4aq da im pikaq na shibaniq pametnik.

Ne znam sigurno nashite idioti iskat da im blagodarim na shibanite rqzani karabini, 4e sa ni trepali kato hlebarki ,shibanqcite. :angry1 :angry1 :angry1

Link to comment
Share on other sites

Tiq hora ne sa dobre. Az se 4udq 6to amerikancite ne izdignat na Osama Bin Laden pametnik na sred New York ili pyk kuveitcite na Sadam, a za6to ne evreite na Hitler nqkyde naprimer v Tel Aviv ili Maoskva ili nqkyde drugade.

Da te trpqt 500 godini ati pametnik da im izdiga6.Kak pyk 6te stane tova?

Link to comment
Share on other sites

в крайна сметка живеем в българаия. това е нашата страна, нашата държава, а тук няма място за паметници на турските воини. Това си е жива ебавка с българския народ. и първото нещо, за което се сехтам е да се изритат гадните турци от парламента!!!!

не че имам нещо против турците, даже познавам турци, много добри и свястни хора, НО ТУК ТЕ НЯМАТ ПРАВО НА ГЛАС!

 

 

ЕДИТ:току що даваха по бтв: български активисти са сложили българско знаме на мястото където е запланувано да се прави паметника на връх Шипка. Да видим коя ръка ще посегне да го махне от там!

в същото време нашия хубавец Здравко Зафиров казал, че информацията за паметника била само слух и била абсолютно нелепа. Не знам за вас но аз на тоя човек му нямам никакво доверие. А доколкото знам той се грижи за сигурността в Пловдив, заема някаква важна длъжност за защита на нашия град. СРАМ!

Link to comment
Share on other sites

Абе що се вързвате на простотиите на бат`Здравко ,бре? То е ясно ,че човекът е за освидетелстване! Такива хора трябва , както каза Godfather , да се лекуват ! Хрумнало му на болния мозък,че трябва да стане известен и айде-паметник ще строи...То е ясно ,че номера му няма да мине,ама и вие какво припалихте ... та чак на расизъм го ударихте.

Link to comment
Share on other sites

Това не е държава, това е опит за жалко подобие на държава. Сега какво, за да влезем в европа трябвало да го направим и това ли ? Да спрем реакторите на АЕЦ-а и не знам още какво ли не, и за какво ? За да минем на евро, да станем европейци, като загубим част от културата си, българския лев и повечето си традиции ... Като сме тръгнали да ставаме европейци, това означава ли, че трябва да погазваме и (буквално) плюем всичко българско ? Имаме си богата история, нека я помним и учим, то май вече и в учебниците няма почти нищо българско ...

Link to comment
Share on other sites

tova e nai golqmata podigravka i nai golqmata glupost koqto mojaha da izmislat.3 veka sme im bili robi i otgore na tva pametnik.... mam*** im turska

колко века????????

 

Май 5 бяха!!!!!!

 

сиреч 500 години

Link to comment
Share on other sites

Bratleta i Sistreta qsno e 4e taka nqma da stani... ot 500k svqstni BG mladeji vse 6te se namerqt hilqda koit da idat i da mu takowat takowato! ama vaprosa ne e tam! te 6a go butnat i 6te sme dovolni ama onq oligar ot kude znaiti 4e nqa da povdigni nqkuw vapros za nqkwa za6tita ot nqkoi 4len na na6ata konstituciq i ne postroi 50 TAKIWA PAMETNIKA?!?!?!?!?!

Link to comment
Share on other sites

а да построи 50 паметника та всичките 500к младежи да му се изсипем на него, не на паметника, па после ако ще и 500 паметника да строи!

Link to comment
Share on other sites

ako postroqt toq pametnik 6te e ebavka s cqlata bg naciq pak neka go postroqt kato gledam ne sam az imam jelanie da bade sruten o6te na 1vata no6t da gi e.a i v tapite upravnici i gadni malcinstva koito nqmat mqsto v bg osven ako ne se 4uvstvat bg a ako e taka ne im trqbva pametnik !!!

Link to comment
Share on other sites

a we hora tiq tikvenici mai seriozno sa reshili da slagat takuf pametnik  :sick  :sick  :sick  :sick

ти сега чатна, нали? те хората са изписали сума ти страници само така, за густо!

Link to comment
Share on other sites

Само т'ва остана!Аз имам чувството че тоя пе*****т дето го измислил т'ва не знае къде се намира!!Ако пък тоя дето го е измислил не е рязан пе*****ст аз ще си одрежа главата! :angry1

Link to comment
Share on other sites

прочете ли цялата тема, бе колега?

Link to comment
Share on other sites

Само т'ва остана!Аз имам чувството че тоя пе*****т дето го измислил т'ва не знае къде се намира!!Ако пък тоя дето го е измислил не е рязан пе*****ст аз ще си одрежа главата! :angry1

mi az q pro4etoh ma prosto otgovarqm na toq pi4

kolega

Link to comment
Share on other sites

Eй хора няма да се сваршат тапанарите в тази държава. Как е възможно да си БЪЛГАРИН и да ти мине през главата такава мисъл. Само някой съвършен тъпанар може да стигне до такова ПРОСВЕТЛЕНИЕ за паметник на загиналите турски войници. Вярно е че и те са били хора (само дето малко са клали де.... и тн.) ама да им правим памтник на най-святото място за нас - HE.HE.HE.HE.HE.HE.HE.HE.HE.HE.HE.HE.HE.HE.HE.HE.HE...........

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...