Jump to content
BulForum.com

Паметник на загиналите османски войни


Teddy-King

Трябва ли според вас в България да бъде построен паметник на загиналите османски войни?  

175 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

бе нека си ходят бе-нека си строят като толкова искат.малко са нещата който ще удържат на половин килце експлозив :evil тяхната мамица депесарска :angry1

Нищо не давам да строят.

Те защо не направят паметник на Васил Левски или Христо Ботев.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 191
  • Created
  • Last Reply
бе нека си ходят бе-нека си строят като толкова искат.малко са нещата който ще удържат на половин килце експлозив :evil тяхната мамица депесарска :angry1

Аз ви дадох връзка към вестник "Сега" и ако прочетеш какво пише там ще разбереш,че ДПС няма нищо общо.Това е идея на педераси които би трябвало да се наричат българи.Като я прочетете ще видите от коя партия са :sick .Ама то нищо ново под слънцето,по времето на "великия" стамболов(нарочно го пиша с малка буква) един от най-богатите и влиятелни хора е бил изродът който издейства смъртна присъда на Левски и се бодписва на решението на съда като представител на българите.Какъвто и кумира такива са и те. :sick

Link to comment
Share on other sites

Ами то по принцип се води 'под политическо влияние', пък и нали сме свободна държава... Не и аз не искам паметник. Просто това ще са причините, които изтъкват онези, които искат.

Link to comment
Share on other sites

от вчера тва е най-коментираната тема по радиото и телевизията :)

сега дори слушах един по радио дето беше много недоволен.Ма то няма и как иначе.Все пак дори и да го построят му давам максимум два дни!Щом и Слави Трифонов е казал че щял да го бутне(или нещо подобно) :evil .Дори и да не го направи вече идеята е дадена(както пишеше в един от коментарите на сайта).Ще има доста хора които няма да го оставят да стои и една вечер.Така че дори и след нежеланието на всички да се построи тоя мизерен паметник и ако го построят,като го бутнем вече ще разберат че няма да им мине номера :devil

 

a по повод тва с взривяването...идеята е перфектна обаче представете си го сложат пред Шипка :angry1 . Тогава тоя вариант трябва да отпадне :angry:

Link to comment
Share on other sites

дам,това определено е голяма глупост....

както каза Слави каза вчера-това е все едно да се построи паметник на Хитлер в Москва!!!и този Здравко еди-кв си е бил заместник министер на Турция маиче,а не на България...

 

определено се вклучвам в инициативата да взривим паметника ако бъде построен!!!! :angry1

Link to comment
Share on other sites

Мисля, че проблема ще се режи със жива верига на шипка. Майка им турска ако решат да минат през нас. Никой няма да ги остави да построят такова нещо. А и още на първия ден вечерта ще бъде ако не взривено, то поне обезобразено.

Link to comment
Share on other sites

Забелязах едно много интересно предложение от господин оle-le:

Какво ще кажете на мястото на срутените кули-близнаци, американците да построят паметник на загиналите бойци на Бен Ладен? Или евреите- паметник на загиналите палестински камикадзета? Помислете само- горките камикадзета...

Прочетох доста коментари затова как бил полезен този паметник за нашето европейско интегриране, затова че вече сме били в НАТО, за това че трябва да си променим начина на мислене... Че това било напълно в реда на неща, и не само- било необходимо! Еми няма да успея да го проумея.

Преди няколко години, когато "умните глави" решиха в учебниците по история да пише "османско присъствие", си помислих, че се шегуват. Уви- не. Може би и Вазов е бил написал своя така известен роман "Присъствието".

А когато сега чувам и за тази идея, не зная да се смея ли, да плача ли...

В такива моменти се сещам за култовата реплика на Ерол от Уикеда на един свой концерт: "На къде вървим, на къде отиваме, да му е*а п*****а майна..."

Link to comment
Share on other sites

Никакъв паметник не трябва да бъде построен.ДОлу османците!!!!!Това ще е осквернение към българския народ.Кой е гласувал за да???

Link to comment
Share on other sites

Пропускате две много важни неща

1. БЪЛГАРИН /ако може да се нарече така / при това ПЛОВДИВЧАНИН/ като се има впредвид че Сюлейман паша е искал да даде едно от основните сражения през 1878 в ПЛОВДИВ/ е в основата на на тази инициатива

2.Колкото до мнението на ДПС

говорителят на ДПС в града Мехмед Осман счита, че тя е провокация към етническия мир в региона. "Вдигането на такъв паметник не е в дневния ред нито на Казанлък, нито на България, не смятам, че някой от държавниците в Република Турция ще тръгне да я обсъжда", категоричен е Осман, като припомня, че командирът на турските войски при обсадата на Шипка Сюлейман паша е осъден от турски съд, а Османската империя - отдавна погребана в миналото

ТАКА ЧЕ БЪЛГАРИН СЕДИ В ОСНОВАТА НА ТОВА НАЦИОНАЛНО ПРЕДАТЕЛСТВО

БЕЗ ДОРИ НЯКОИ ДА Е ПОИСКАЛ ТОВА ОТ НЕГО

Link to comment
Share on other sites

Хубаво де анонимно е.Просто ми беше любопитно кой не застава на наша страна?Но уважавам анонимноста и няма да се интересувам повече.Българи-предатели навсякъде.Но ме съмнява че някои рязан читак е цъкнал парички на българина за тази инциатива.Както и да тоя трябва да се обеси!!!!! :angry:

Link to comment
Share on other sites

Мхм...тея паметници почнаха да никнат като гъби вече! ;)

Предпочитам паметник на Хитлер да направят отколкото на загиналите османски войни. :angry: Абсолютна подигравка! :cry :angry1

Link to comment
Share on other sites

Мхм...тея паметници почнаха да никнат като гъби вече!  ;)

Предпочитам паметник на Хитлер да направят отколкото на загиналите османски войни.  :angry: Абсолютна подигравка! :cry  :angry1

Да по-добре на Хитлер :P .Между другото в Пловдив ли плануват да го правят паметника??

Link to comment
Share on other sites

Защо бе , защо такива неща ИЗОБЩО се обсъждат от "нашите" държавници ... :cry :cry :cry ...

Егати и доводите -"Много хора ще кажат: добре, защо на този етап тръгвате да правите паметна плоча на турски войници?! Трябва да разберем, че когато вече сме съюзници в НАТО и Евроатлантическия договор, трябва да има едно взаимно почитане на култура, на традиция и на минало."

-Първо тогава не е била Турция , а Османската имерия

-Второ колели са ни , бесели са ни , изнасилвали са жените ни , яли са от храната ни , взимали са децата ни - и ние какво в знак на протест ще им издигнем паметник - а защо не и небостъргач , или знам ли космическа станция в орбитата над Шипка да им направим във вид на кървав ятаган...

Ако това стане / а и да не стане / аз ще съм АБСОЛЮТНО разочарован ...

Не ни остава освен да чакаме и евреите да дигнат едно паметниче на третия райх ,ей така - да покажат ,че сме в 21 век ... ДА АМА НЕ - ТОВА НИКОГА НЯМА ДА СТАНЕ , защото имат малко самоуважение ...

Хайде да ги види ако някой изколи целите семейства и приятелите на нашите управници дали след това ще се надпреварват да му дигат паметници - ей така , защото сме в НАТО ...

 

П.С. По-скоро заслужаваме паметник на Бай-Ганьо - така поне ще има един истински паметник на нащите политици / той поне е бил патриот / ...

Link to comment
Share on other sites

Перфектно казано!Съгласен съм на пълно NeverFirst.Някой да е виждал германец да уважава и прави паметници на евреите??Само нашия народ не се почита и иска да издига турски паметник.Аз не мога да издържа като гледам джамията и ме залива омраза като я погледна те паметник ще ми прават. :angry:

Link to comment
Share on other sites

EaSteRn_SuN, на връх Шипка ще го правят бе човече!!!

Олеле срам :sick .Проклети да са!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Олеле срам :sick .Проклети да са!!!!!!!

Срам не ами това направо отива и аз не знам накъде ... Ехххх - с такива кратуни в политиката никога ама НИКОГА няма да се оправим... Аз предлагам да сложим Стоичков за кмет - верно е ,че не може много много да говори , но пък какво от това - по-зле от сега май не може да стане ...

Link to comment
Share on other sites

tova e palen absurd ne stiga 4e dadohme 'stara planina ' na ahmed dogan,ami i tova sega.samoto predlojenie e palna glupost.kogato turcite napraviat pametnik na balgarite koito sa zaginali v tehniq 5 vekoven genocit nad na6ia narod,to togava mojem da govorim. :angry: palna podigravka s balgarskoto napravo ne moga da stoia ot qd.podigravka s balgarskiq duh tva napravo e podsadimo :angry1 :angry:

Link to comment
Share on other sites

Ако го направят това безобразие, лично ще купя две торби амониева селитра, пет кила нафта, малко кабел, батерийка и една кутийка патрончета за Хилти и ще го взривя. Гледам, и Litle май си пада по бомбаджилък, да ми се обади ако се наложи, че да не влача сам торбите до Шипка.

Бахти подлогата е тоя Здравко Зафиров майна, как въобще такава кретения може да измисли!

 

:angry1 :angry1 :angry1 :angry1

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...