Jump to content
BulForum.com

Случайно да има хора от Механото???


Recommended Posts

  • Replies 70
  • Created
  • Last Reply

Ами какво да ти кажа освен че ни заплашваше че ще ни режи пи***те. Не ми преподава но много си ме кефи макар че е строг. Манолев...за него направо нямам думи. Просто какви простотии прави цццц. Най ме дразни Таня Иванова, която май ще ни е класна. Едни и същи лафове фърля и сама си се смее на тях. Раднев много кофти оценява също като Кръстева. Кръстева от 4 въпроса й казах 3 и половина и имах 3-ка. Любимият ми даскал беше по рисуване по цял час ни разправя някви истории и много се хилим на тях.

Link to comment
Share on other sites

Хаха Таня Иванова, ей като го кажеше ония "лаф" - "тая пък сега ще ми разваля кефа" ми идваше да стана и да и фрасна един. По-тъпи часове от нейните никога не съм имал.

Link to comment
Share on other sites

Завърших преди 1 година :) Случайно на някой от тука да са му предавали образи като Юлия Андреева, Руска Панушева или баба Рашка (Рашкова). Ей заради тая последната пенсия не можах да влезна по-свястна специалност в ТУ. Учудвам се как никой още не е споменал Денка Кръстева  :D

 

 

 

И аз съм от механуто, и сега по математика ми преподава Баба Руска, Водка Панушева или там както искате я наречете... :)

пфф тая е правим луда всеки час... които е учил при нея знае за кво става дума

Link to comment
Share on other sites

И аз съм от механуто, и сега по математика ми преподава Баба Руска, Водка Панушева или там както искате я наречете... :)

пфф тая е правим луда всеки час... които е учил при нея знае за кво става дума

 

 

Хахаха Руска :) Тая жена ми е преподавал 2 години. Зимата ще видите какво чудо е в нейния кабинет - вуни на джибри, та не се трае :) Ама на края на годината няма проблеми - носиш една бутилка уиски и имаш 6 :D Иначе аз и лафовете й записвах :) Най-често повтаряше "приказки казах да няма" :) Ама иначе не е гадна жената, ама ние много я ядосвахме.

Link to comment
Share on other sites

Хахаха Руска :) Тая жена ми е преподавал 2 години. Зимата ще видите какво чудо е в нейния кабинет - вуни на джибри, та не се трае :) Ама на края на годината няма проблеми - носиш една бутилка уиски и имаш 6  :D Иначе аз и лафовете й записвах :) Най-често повтаряше "приказки казах да няма" :) Ама иначе не е гадна жената, ама ние много я ядосвахме.

 

Аз съм 2-ра година в механуто и знам кво е зимата :sick: ама то и като се стопли пак си вонеше на джбри... :P , а тя че не е гадна - не е, ама просто вече всички ученици сме такива че е правим барлива... :) а този лаф "приказки казах да няма" си го има още, и като гледам скоро няма да го смени.... миналата година излезе един лаф за нея: ППП преведено: Панушева пак пияна !!!

Link to comment
Share on other sites

Ми на4и аз сега съм в Механуту(за 1рва година 6те съм).Добре 4е съм 8б клас 6тото 8а ги спукаха от моркови и за нас не останаха :P .Дано да е добре мисля 4е 6те ми хареса!Ще дам и малко инфо за у4ителите които 6те ми преподават:

Зна4и класна ми е някаква си "Пастарманджиева", която преподавала по физвъз.По история ми е "Раднев", по биология "Костадинова", по география мисля 4е ми е "Фратева".За сега само толкова съм запомнил,но по-нататъка ве4е 6те се ориентирам кой какъв е! :D

Link to comment
Share on other sites

..........Любимият ми даскал беше по рисуване по цял час ни разправя някви истории и много се хилим на тях.

 

Здравко Стефанов няма такав пич майна.

Link to comment
Share on other sites

Ми на4и аз сега съм в Механуту(за 1рва година 6те съм).Добре 4е съм 8б клас 6тото 8а ги спукаха от моркови и за нас не останаха :P .Дано да е добре мисля 4е 6те ми хареса!Ще дам и малко инфо за у4ителите които 6те ми преподават:

Зна4и класна ми е някаква си "Пастарманджиева", която преподавала по физвъз.По история ми е "Раднев", по биология "Костадинова", по география мисля 4е ми е "Фратева".За сега само толкова съм запомнил,но по-нататъка ве4е 6те се ориентирам кой какъв е!  :D

 

 

по история ще е малко шит, иначе при Пастармаджиева ако имате последен час физическо, ще си карате свободен, а за раднев няма много добри отзиви, с удоволствие оставя на изпит :) иначе по биология е точна, а по география....ние миналата година си карахме свободен час, имам предвид че само сме присъствали в час, нищо друго :)

Link to comment
Share on other sites

Хмм и аз съм учил там .Завърших преди 4 години. Я кажете нещо и за моя любим даслкал "БАЩАТА" :P :unsure:. Още ли е там?

 

на мен ще ми преподава по ДВГ (майче) следователно , още е там :P :P :P

Link to comment
Share on other sites

Няма такъв предмет в училището!!! ( за музиката имам предвид )

 

Има такав предмет една едрогардеста пичка е тая по музика.

 

ИЗПОЛЗВАЙ ЕДИТ.

Link to comment
Share on other sites

И аз съмв механото и няма,ама разберете ме сериозно НЯма какво да се похваля.Само някакви комплексари и селяни ,който се мислят за много велики а всъщност са мухл.вци . Особенно миналата година когато ме оставиха по БЕЛ при Рашкова беше върха.Да си кажа чесно на септемврийската сесия пусна 2 човека от 20 някъде(ебати злата жена) .И на колко човека осте е развалила настроението не може да бъде истина.Иначе има много пекъни даскали който правят много шоу ,ама и после си правят с теб каквото си искат .Един пример преди няколко години няколко часа подред ни обясняваха за размножаването на животните как правили секс и какво ли осще не свързано с нещата от живота ,ама по такъв начин изразени че сте се пръснеш от смях.

Link to comment
Share on other sites

И аз съмв механото и няма,ама разберете ме сериозно НЯма какво да се похваля.Само някакви комплексари и селяни ,който се мислят за много велики а всъщност са мухл.вци . Особенно миналата година когато ме оставиха по БЕЛ при Рашкова беше върха.Да си кажа чесно на септемврийската сесия пусна 2 човека от 20 някъде(ебати злата жена) .И на колко човека осте е развалила настроението не може да бъде истина.Иначе има много пекъни даскали който правят много шоу ,ама и после си правят с теб каквото си искат .Един пример преди няколко години няколко часа подред ни обясняваха за размножаването на животните как правили секс и какво ли осще не свързано с нещата от живота ,ама по такъв начин изразени че сте се пръснеш от смях.

Тая Рашкова наистина е много несправедлива... Някй хора дето нищичко незнаят ги оставя без да ги мъчи а други ги изпитва за 3-4 като невидяла (дори и мирни хора да са ) . Незнам къв и е подбора на тая много е луда.

Link to comment
Share on other sites

Така е де нали ,тя може би иска да ни научи но сега ние болните мозъци гледаме само как да кръшкаме и да бягаме в главата ни са само глупости как да седнем да учим а тя иска може би всичко да и е перфектно.Може би е смяната на поколенията,когато това е бил едно от най-елитните училища в града,а сега е голям срам,казарма в който едвам си запълват паралелките и като кажеш че си от механото те мислят за някакъв или изрод,или абсолютен малоумник но не смятам че с неиното поведение тя би променила нещо а трябва да се примири с нас(колкото и смешно да звучи) :) :punk :angry1 :angry1

Link to comment
Share on other sites

Значи аз не съм от механото но тази година ходих на частни уроци при Милко Манолов по математика.Е пича е страхотен обеснява много добре и всичко му се разбира и ме приеха в Техническия почти каквото исках.За сравнение с даскилите в ТЕТА където съм завършил е върха направо.Изчетох цялата тема и гледах бая плюите по даскалите ,но навсякъде е така винаги има някой който е крив ;)

 

Иначе друго което искам да кажа че директорорката ви Сия Николова ми е комшийка и ако нещо имате зор давате някой друг лев и аз ще оправя нещата с нея ;)

 

Едит:Шофиорска книжка взех при Божаков от механото но също съм карал и с Биковски.Двамата са страшни пичове :punk :punk

Link to comment
Share on other sites

Значи аз не съм от механото но тази година ходих на частни уроци при Милко Манолов по математика.Е пича е страхотен обеснява много добре и всичко му се разбира и ме приеха в Техническия почти каквото исках.За сравнение с даскилите в ТЕТА където съм завършил е върха направо.Изчетох цялата тема и гледах бая плюите по даскалите ,но навсякъде е така винаги има някой който е крив ;)

 

Иначе друго което искам да кажа че директорорката ви Сия Николова ми е комшийка и ако нещо имате зор давате някой друг лев и аз ще оправя нещата с нея ;)

 

Едит:Шофиорска книжка взех при Божаков от механото но също съм карал и с Биковски.Двамата са страшни пичове  :punk  :punk

 

 

а Шофиорската книжка кога е дават, като навърша 18 или като стана 12 клас ??? питам защото вече 2-ра година никои не ми казва точен отговор

Link to comment
Share on other sites

а Шофиорската книжка кога е дават, като навърша 18 или като стана 12 клас ??? питам защото вече 2-ра година никои не ми казва точен отговор

 

По новия закон за да се явиш на изпит задължително трябва да имаш 18 години.Така че отговора е ясен :)

Link to comment
Share on other sites

По новия закон за да се явиш на изпит задължително трябва да имаш 18 години.Така че отговора е ясен :)

 

 

това със закона ми е ясно, ама питам от даскалото кога ще ги дават, дали когато навърша годините, независимо дали съм 12 клас, или тря да съм най- малко в 12 клас (и да си имам годините естествено )

Link to comment
Share on other sites

Искаш да кажеш кога ще ти започнат курсовете ли ? Щото ако питаш тва отговора е 3 месеца преди да станеш на 18.

 

 

т.е искаш да кажеш че преди да стана 12 клас, ако всичко върви както трябва, ще имам книжка... тъй ли ? :) ако е така...доволно, защото аз в 11клас

ще навърша годините и не знам дали ще мога да изтрая до 12клас :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...