Jump to content
BulForum.com

Случайно да има хора от Механото???


Recommended Posts

Аз съм за 2ра година в механото.По история ми е Манолев,много смях при него,се се облизва с тоя език и използва култовата за него фраза...''хуууубаво момче си'' :).Който е при него ще знае 100% :).По математика ми е Мариана Стоянова,бих каза,че много добре обяснява,аз при нея още в началото създадох добро впечатление и имам високи оценки.По чертане ми е Кралева :sick .Не ми харесва,иска твърде много от нас,доста е строга.По биология ми води Галя Костадинова,най точната даскалка в т'ва училище,в нейния час винаги става лаф и много смях,и доста пъти влиза в положението на мен или съучениците ми ако не сме си научили урока напримерно или нямаме домашна.Също така според мен тя е най красивата даскалка в училището.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Replies 70
  • Created
  • Last Reply
т.е искаш да кажеш че преди да стана 12 клас, ако всичко върви както трябва, ще имам книжка... тъй ли ? :) ако е така...доволно, защото аз в 11клас

ще навърша годините и не знам дали ще мога да изтрая до 12клас :)

 

Курсовете ще ги почнеш или в началото или в средата на 12-ти клас.Учениците от класа които нямат книжки се разделят на две групи за курмуване ,едната при Бековски а другата при Божаков.

 

Някой сещали се за оная бабичка по БЕЛ Видева.Горката жена само ни викаше "Таааапанари" и всеки час ни заплашваше,че ще си вземе чантата и ще слезе в учителската да напише докладна записка до директорката

Link to comment
Share on other sites

Абе хора нещо сте в много голяма грешка бе?!?!?! Галенцето била най-красивата?!?!?!? Я не се излагайте най-красивата жена в тва даскало е Коцето чистачката от първия етаж..... много секс има в тая жена ейййй :D :D :D Не че кукличките от втория и третия са по лоши де .Всичките чистачки са ебаси манекенките в тва училище :P

Link to comment
Share on other sites

Абе хора нещо сте в много голяма грешка бе?!?!?! Галенцето била най-красивата?!?!?!? Я не се излагайте най-красивата жена в тва даскало е Коцето чистачката от първия етаж..... много секс има в тая жена ейййй :D :D :D Не че кукличките от втория и третия са по лоши де .Всичките чистачки са ебаси манекенките в тва училище :P

 

 

Мисля че много се бъркаш... Юлия Андреева (БАБАТА) е най-яката ахахахха с Водка Панушева нямат равни...... :woot

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

И аз съм за Коца, която бие званеца в даскалото направо е секс символа на даскалото .Може да я включим в мис България или направо миц Вселена. Ебати казармата е това даскало истина е ... никакво образование , само всички гледат да се закрият , а на последък и даслкалката по БЕЛ Многоуважаемата Рашкова ни викаше :"Той ........ е педераст , също като вас всичките тука в тая стая "

 

коца РУЛЕЗЗЗЗЗЗ

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 4 months later...

Awe na men sq po English mi pripodava edna Landjeva i vi kazvam 4e ako ste pri neq TRQQ DA OTKA4ITE totalno.Prosto taq jena i luda i mislq 4e i e vreme da hvur4i ot daskaloto.Koito e bil pri neq po English 6te znae za kakvo imam predvid.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ае хора ква е далаверата да се освободиш от практика щото се пада след 30 юни а мнол спешно требе се пътува :Р паралелката е "Промишлен дизайн" ако има некво значение :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ае пишете ме и мен в списъка с механовците, вече 3-та година съм там :P .И също съм при Манолев с неговата прословута фраза "хубаво момче си" ама напоследък я е доизпипал "хубаво момче си, ама ще ти жулна двойката" :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Ае пишете ме и мен в списъка с механовците, вече 3-та година съм там :P .И също съм при Манолев с неговата прословута фраза "хубаво момче си" ама напоследък я е доизпипал "хубаво момче си, ама ще ти жулна двойката" :laughing:

 

 

Фразата въобще не е нова ! Вервай ми !

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

i az sam ot mehanoto taq godina sh mi e 2ra(10 klas) i kato si vida daskaloto s se6tam samo za "hubavo mom4eeee" estestveno ot Manolev toq totalno e iz4atkal taq godina nakraq 6te6e da ostavi(i az bqh sa6tata rabota ma malko po dobre 2 2 2 2 2 3 6 3 mi bqha ocenkite :D ) edin priqtel na izpit i mu vika "Ti si hubavo mom4e, neiskam da te ostavq na izpit... danesi pomisli6 ne6to nesam pederast nito pedofil..." sled kato kaza tva drugo neuspqh da 4uq 6oto izleznah navanka da s smeq kato lud

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Брои ли се че работих сега лятото 2 месеца в механото? :D

 

Ако имате проблеми с лампите може спокойно да ми теглите едни псувни.Аз слагах новите лампи :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

аз се пенсионирах от там вече....всъщност май се вода още там 13 клас...тия които още сте там...много много не се връзвайте на Пеката и на Гашара и на тия където се прават на много лоши...супер пичове са.Само Гашарчето е малко опасен в 12 клас видях как оставя на изпит тоя дърт фрол...живейте си живота там докато можете

Link to comment
Share on other sites

a Kraleva o6te li prepodava tama?????? mnogo pekana daskalka

Oще докато учех миналата година в началото напусна и си намери доста по-доходна работа. Найстина пекана, ама малко злобничка, имал съм си вземане даване с нея :devil

 

Аз уча там уе наи- голямото даскало :punk

Г-н Ченков- Най-големия

 

Мани имал съм точно три пъти при него и беше такава агитация, такива чудесии....лошо че не стана на район Източен...но хубавото е че не стана и този феса

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...