Jump to content
BulForum.com

Случайно да има хора от Механото???


Recommended Posts

Тъй като руската са отворили такава тема реших и аз да отворя за моето даскало за да пишем за учителите и за други неща свързани с нашето даскало.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 70
  • Created
  • Last Reply

Be to hora ima ama gi e sram da si priznaqt :ph34r:

Az sam u4il tam ama ne mojah da izdarja izduhanite daskali :sick

Ta bakraq se raskarah.

Ina4e kato 4uq mehanoto i se se6tam glavno za MANOLEV :sick

nadqvam se, 4e ti prepodava :evil

Link to comment
Share on other sites

Манолев вече не ми преподава.Какво като е с други наклонности човека :D :lol: .Тъпия пекалиев ме ядосва и ме псува.каза ми че аз съм звъннал миналия път за бомба в механото защото съм отсъствал :angry: и ме нарекъл МАЛЪК ПОТЕНЦИАЛЕН ПЕДЕРАЗ и щял да ме посочи пред цялата група другия път да знаят кой съм.прдставяте ли си :angry1 :angry1 .ако има някой , който също го мрази колкото мен да пише. :punk

Link to comment
Share on other sites

:pirate Бройте ме и мене ;) Завърших преди 4 години, но тия имена още са ми познати :wir :bgrin:
Link to comment
Share on other sites

:pirate Бройте ме и мене ;) Завърших преди 4 години, но тия имена още са ми познати  :wir  :bgrin:

Pita6 li me mene...o6te me presledvat v ko6marite :ghost

A toq Manolev skoro go vidqx v izgrev v Jossa, napravo se pobarkax :blink:

Ina4e ima6e i svqstni daskali de.Men mi prepodava6e Mariana Stojanova, e tq si me kefe6e ot vsqkade ili pi4a po risuvane deto e , skasva6i ni za istorii ot kazarmata i lafove ama taka i ne me nau4i da risuvam :(

Link to comment
Share on other sites

На мене курсова ми беше Таня Михайлова :)

Link to comment
Share on other sites

И аз съм от Механото . Сега за върших 12 калас. Абе колкото по-горен курс ставаш толкова по лесно :)

Намен не са ми преподавали Пекалиев и Манолев .

По чертане бях при Драгнева ( много яко беше при нея ) а,

по история при Раднев ( небеше чак толкова яко )

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

ХАХАХА Тошко Манолев още ли гони момчетата с къси панталони от часовете? Механото доста е променено, дори за 5-те мои години се смениха много неща, сега след толкова много време едва ли е същата култова атмосфера.

Айде и аз да се разпиша като пребиваващ там по едно време.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ми, тогава драснете ме и мене, изкарах една година и се махнах, там е ад! Тоя Манолев още 1-ия учебен, дето за сефте го виждахме всички, ми скъса тетрадката, защото му съм се бил смеел :cry. Оттогава ме намрази, но преди те да ме изгонят, аз сам се махнах :D Не можаха да ме натирят нещастниците...

Link to comment
Share on other sites

абе тоя манолев по каво преподаваше че и аз имам някакви неприятни асоциации ама не мога да се сетя все пак беше преди.....12 години.лелееее кога минаха :wacko: мен курсов ми беше вичо жостов ама той май не е вече там

Link to comment
Share on other sites

абе тоя манолев по каво преподаваше че и аз имам някакви неприятни асоциации ама не мога да се сетя все пак беше преди.....12 години.

И при мен беше преди 12.Преподаваше по история.

Link to comment
Share on other sites

Завърших преди 1 година :) Случайно на някой от тука да са му предавали образи като Юлия Андреева, Руска Панушева или баба Рашка (Рашкова). Ей заради тая последната пенсия не можах да влезна по-свястна специалност в ТУ. Учудвам се как никой още не е споменал Денка Кръстева :D

Link to comment
Share on other sites

Явно нямаш подход,защото тези двете бяха супер.До колкото знам и сега е така.

 

 

Едната беше луда (ама наистина луда), а другата лепеше двойки наред

Link to comment
Share on other sites

Рашкова в началото беше по-особена, но имаше сериозна причина. След това се оправи.

По-интересни бяха онзи по физическо, чиито син също беше даскал по физвъз, Дунчев по химия, Попов по лаборатория.

Питам аз има ли почитатели на Тутеков, лека му пръст?

Link to comment
Share on other sites

Рашкова в началото беше по-особена, но имаше сериозна причина. След това се оправи.

По-интересни бяха онзи по физическо, чиито син също беше даскал по физвъз, Дунчев по химия, Попов по лаборатория.

Питам аз има ли почитатели на Тутеков, лека му пръст?

Аз бях почитател на дъщеря му, много готина беше ама ми преподаваше само в 8 клас и след това се махна :>

Link to comment
Share on other sites

Аз бях почитател на дъщеря му, много готина беше ама ми преподаваше само в 8 клас и след това се махна :>

Да, това беше след пенсионирането му. Даниела преподаваше и на нас, но това беше последната ни година с математика. Той беше човекът, който ме научи на математика (преносно и буквално).

Link to comment
Share on other sites

Завърших преди 1 година :) Случайно на някой от тука да са му предавали образи като Юлия Андреева, Руска Панушева или баба Рашка (Рашкова). Ей заради тая последната пенсия не можах да влезна по-свястна специалност в ТУ. Учудвам се как никой още не е споменал Денка Кръстева  :D

И намен са ми преподавали (тая година завър6их 13-ти клас ) и аз мисля същото за тях . Ама вярно трябва да имаш подход за Рашкова само дето номоже всички да са еднакви ,а тя тва искаше ...

Link to comment
Share on other sites

Be to hora ima ama gi e sram da si priznaqt :ph34r:

Az sam u4il tam ama ne mojah da izdarja izduhanite daskali :sick

Ta bakraq se raskarah.

Ina4e kato 4uq mehanoto i se se6tam glavno za MANOLEV :sick

nadqvam se, 4e ti prepodava :evil

 

Същото стана и с мен. :bgrin: :devil

Още се надявам да вида Раднев по улиците :argue :starwars:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...