Jump to content
BulForum.com

Hdsp: Лов на дребни хищници


boomearst

Recommended Posts

hdsp_2b.jpg

 

Изобщо не знаех за какво става на въпрос, преди да отида да гледам филма. В последния момент разбрах, че е български. Част от актьорите участват и в "Стъклен дом". Наистина поредното доказателство, че българското кино претърпява кардинални промени и е на път да стане модерно. Филмът почти по нищо не отстъпва на американските филми и дори според мен е много по-добър от нискобюджетните безсмислени бълвочи, които заливат пространството.

Добър саундрак, обещаващ сюжет, малко от типа на някои американски филми, в които участват различни персонажи и в един момент пътищата им се пресичат. Това, за което ме е яд е, че рекламата на филма е много оскъдна. Сигурен съм, че ако беше рекламиран поне малко, щеше да има много повече хора в кинозалите. Язък за българското кино.... а филмът е по мое мнение наистина много добър и се надявам вбъдеще все повече такива да правят.

 

Ето линк към трейлъра - http://vbox7.com/play:714ebbd8

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Бетон 8.5/10 от мен, гледах го преди десетина дни, наистина останах приятно изненадан, заслужава си парите.

Link to comment
Share on other sites

Айде, гледайте го! Нека повече хора уважат българското кино... Наистина респект към торент сайтовете, че до ден днешен не са качили "Мисия Лондон" в тракерите си. Такава политика трябва да се води.

 

Искрено го препоръчвам този филм на всички. Много добре изваян. Саундтрака съм си го свалил и наистина поздравления за "Остава". По нищо не отстъпва на други световноизвестни рок групи с тази песен. Всеки, който не го е гледал, нека е първият филм, който ще види, като отиде следващия път на кино.

Link to comment
Share on other sites

Само да кажа, че мисия лондон го няма по тракарите, поради единствената причина, че на никой не му се е занимавало да снима и дигитализира лентата :)

Link to comment
Share on other sites

Мога само да кажa, че българското кино просперира яката...Гледайте филма, много е интересен и забавен, няма да съжалявате. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

От много туткане, го изпуснах филма. Вчера проверявах за прожекции, но нито в киното в мола, нито в арена го дават. Идеи къде мога да го гледам?

Link to comment
Share on other sites

От много туткане, го изпуснах филма. Вчера проверявах за прожекции, но нито в киното в мола, нито в арена го дават. Идеи къде мога да го гледам?

Faces

Адрес: Пловдив, ж.к. Тракия, бул. Съединение (до РУМ Тракия)

Телефон: 032 683 310

 

HDSP: Лов на дребни хищници

29 октомври (петък), 15:00, 19:00

30 октомври (събота), 15:00, 19:00

31 октомври (неделя), 15:00, 19:00

1 ноември (понеделник), 15:00, 19:00

2 ноември (вторник), 15:00, 19:00

 

Цената трябва да е 3лв...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Е па иди го гледай на кино бе!

За 3 лв е във Faces!

Уважавайте малко труда поне на българските творци!

Аз се надявам НИКЪДЕ да не излезе в нета...

 

Иначе филмчето е интересно, добър сценарий. Има светлина в тунела за БГ киното!

Link to comment
Share on other sites

все още не съм го гледал, но предполагам, че ще го пуснат и в интернет, поне се надявам, изглеждаше интересен

По-селски коментар не можа ли да напишеш, ве. Мое в живота ми да съм изтеглил пиратски софтуеър, игри и филми на обща стойност над половин милион лева, но за българското винаги се дава пара!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...