Jump to content
BulForum.com

Български волейбол


Stenli

Recommended Posts

  • Replies 166
  • Created
  • Last Reply

Най-голямото безумие ще е да сменим треньора сега...Нека да завъртим цикъла (Световна лига, Световна квалификаци и мисля имаше още една възможност за олимпиада) и на есен ще видим....Сега просто трябва да ги оставят на мира, за да работят....

Link to comment
Share on other sites

И аз си мисля, че сега не е времето за смяна на треньора, защото пак ще трябва да чакаме една година докато се сработят с евентуален нов. Да си вземат поука, да си видят грешките и това е.

Link to comment
Share on other sites

Ами, не знам...То стана като футболните ни отбори..през три месеца сменят треньорите...Бъдещето ще покаже....Лошото е, че голяма част от лайната се изливат от федерацията...Като навсякъде....

Link to comment
Share on other sites

Радо Стойчев очевидно ще бъде върнат като треньор. Надявам се този път да не прави глупости и да класира отбора на олимпиада, а за олимпиадата с цялото си сърце му желая да вкара отбора в борбата за медалите!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Световната лига и следващите олимпийски квалификации ще са поредното фиаско. Та кво ми говорихте за Стойчев?!

Link to comment
Share on other sites

Браво.Много хубав мач се получи...И последния гейм..мноооого боли..Водеха ни с 5-6 точки и ги обърнахме точно накрая.....

 

Наистина много хубав мач, а на Владо май му изстина мястото след силните игри на Цецо. Още веднъж поздравления за отбора, надявам се на квалификацията за олимпиада да я вземем без проблемbowdown.gif

Link to comment
Share on other sites

Мдааа, Цецо изригна за пореден път...Владо трябва добре да помисли как ще реагира за това, че е резерва...Точно сега нямаме нужда от още интриги....

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Мача с Пакистан беше като лека тренировка. :) Днес ще стискаме палци за победа срещу Франция! :thumbs-up:

 

-------------------------------------------------------------

СЪДИЯТА............... :angry1 :angry1 :angry1

 

Аааааааа който ще да ги подпира, цепнахме им тъпите глави ! ! ! Браво ! ! !

Link to comment
Share on other sites

Играта според мен ни беше малко слаба . Не може последния гейм от 24:21 да ни изравнят , но това мисля , че е заради стреса и голямата отговорност :) Все пак съм доволен , че ги бихме :)

Link to comment
Share on other sites

Радо Стойчев и Матей изпълниха заканата си и се махат от националния. Случващото се не е никак приятно, но се надявам това да е начинът да се отървем от Лазаров. Иначе браво за мъжката постъпка на Стойчев и че си държи на думата!

Link to comment
Share on other sites

Мдааам, ето я и новината Щрак.

Какво ли ще се случи...Само Бойко знае... :lol:

Ситуацията е много неприятна, но се надявам останалите в отбора да продължат с доброто ни представяне.....

Link to comment
Share on other sites

magdanoz4o линка не се отваря или аз не мога да го отворя .

 

 

 

 

 

От това което чета се заформя голяма война . Лошото е , че се развива точно преди олимпиадата . Бях чел едно интервю , където Радо Стойчев беше казал , че още трябва да се работи по отбора и не трябва да се очакват чудеса от него . За толкова години имаме само едно трето място . Отделно не мога да разбера защо федерацията смятат , че щом са взели домакинство на квалификации и задължително трябва да сме първи . Ще има интересно развитие , което ще ни прецака на олимпиадата . Нали все пак сме Българи ...

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

И Жеката пропуска Олимпиадата и въпреки че много народ тръби как той не ставал, а Братоев бил къде къде по-добър, сега като почнат мачовете с наистина стойностните отбори, а не Португалия и резервите на Аржентина, картинката никак няма да е розова. Дано съм лош пророк, но нещата вървят е зле към по-зле...

Link to comment
Share on other sites

Май хегемонията на бразилците взе да се пропуква лекичко...Загуба от Куба с 0:3...интересно.

Да видим ние какво ще направим....мача е от 20:45 по БНТ1.

Link to comment
Share on other sites

Поредното интересно инфо => Владо си тръгва, защото не му гарантират титулярно място!

Кой от старите все още не е изчаткал... Теди и Тошко май... тцтцтц.

Link to comment
Share on other sites

Ми той Владо, малко леке си пада....

Ето една интересна статия Цък

Ще цитирам и единия коментар под съответната статия, с който съм доста сългасен.

 

 

Защо всички журналисти сочат Стойчев и Матей, а премълчават лайната изсрани от Инженера през последните 16 години? До кой жръх е извел отбора Данчо? Както каза Матей, отбора играеше и побеждаваше ВЪПРЕКИ треньор и федерация, а не благодарение на тях! Забравихте как момчетата се мъчиха с 15 часови полети в икономична класа, как нямаха резервни екипи и играеха със скъсани. Скандалите от миналата Олимпиада с Пламен Константинов, уволнението на Пранди, фабрикувания сексксандал със Балтич, премълчания секскскандал с Дебърлиева, незавършилите първенства, прегръщането на смъртните врагове Сеферинов и Лазаров. Поръчкова журналистика, поръчков отбор, поръчкова публика. Всичко истинско бива оплюто и принизено, всеки опит за промяна бива попарен и контриран с вечното "Не му е сега времето!", палачите се превръщат в жертви и обратното. Сега Стойчев, Казийски и подкрепящите революцията фенове ще бъдат изкарани виновни за съсипания национален отбор, загуби и всичко. Има си идеално опдавдание. Защо никой не уволни Алекно след срамната загуба на русия от япония, коствала им финалите на св. лига? Защо мълчат всички, за дерибействата и узурпирането на една обществена организация от шепа некадърни номенклатурчици, които богатеят на народния гръб, а имат наглостта да твърдят, че "шепа негодници" не могат да им търсят сметка или да искат оставка? Няма мандати, но има фиктивни клубове, има почерпки и правилно гласуване. Моралните и честни хора биват отритнати и изгонени, за да останат синекурните послушковци, които "не правят скандали и бойкоти, не пречат на "волейбола"" Истинските фенове, честните и чистите хора са отжратени! Но не от постъпката на Радо, Матей и андрей, а от кликата на Лазаров и овчедушието на отбора (болшинството лична собственост на членове на УС БФВ ). Не, феновете не са длъжни да подкрепят даден отбор и не това е мерилото за патриотизъм и самосъзнание! Ние не сме зомбита и не живеем в СССР или Хитлеристка Германия! Подкрепата ни е личен избор и не се отнася само за спортните качества, а и за моралните такива на спортисти, ръководители, треньори! Отжратихме се от футбола, отидохме при волейбола, беше добре за кратко, сега се отвратихме и от волейбола ще си намерим друго място, където да изразяваме патриотизма и подкрепата си! Тя не се купува с пари, нито е служебна (както правят в момента от БФВ). Публиката застана зад отбора на 100%, но отбора предаде сърцето и душата си и не застана зад феновете! Предадохте ни нас, предадохте съотборниците си, предадохте себе си! И никакви лозунги за патриотизъм не могат да премахнат горчилката!
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...