Jump to content
BulForum.com

Български волейбол


Stenli

Recommended Posts

  • Replies 166
  • Created
  • Last Reply

Алексиев е по-голям от хлеба! Щом Естония го правят на две стинки, просто не ми се мисли утре срещу Русия какво ще става. Тоя защо продължава да е титуляр, някой има ли обяснение, вярно и другите ни посрещачи не са цвете за мирисане, ама на тях дори не им се дава шанс :confused

Link to comment
Share on other sites

Алексиев е по-голям от хлеба! Щом Естония го правят на две стинки, просто не ми се мисли утре срещу Русия какво ще става. Тоя защо продължава да е титуляр, някой има ли обяснение, вярно и другите ни посрещачи не са цвете за мирисане, ама на тях дори не им се дава шанс :confused

 

Щото Ананиев и Пънчев са по-зле и от него, а тоя новия (не му помня името) още няма практикаwacko.gif

Link to comment
Share on other sites

Много добър 1-ви гейм . Въпреки , че съдията ги подкрепи пак го взехме :) Дано да продължим така :) Последната точка на гейма беше уникална :)

Link to comment
Share on other sites

Ами руснаците са си класа и в днешния мач я показаха. Жалко, че регламента позволява такива отрепки като поляците да продължат напред, но какво да се прави :) Иначе след слабата световна лига се вижда, че отборът е с една идея по-целенасочен, играят по-добре в защита, много жалко, че нямаме добър посрещач, който да играе на мястото на Алексиев.

 

А относно съдията, вярно свири доста в полза на Русия, но не мисля, че точно в този мач оказа някакво влияние за крайния изходbeer.gif

Link to comment
Share on other sites

Прекалено много надежди залагаме на всяко участие и после бързо ни свалят на земята. Щом искаме медали и победи ще се научим като другите отбори и да пускаме мачове. Не може Бразилия, а сега и Полша да могат, а ние да играем за чест и слава и после да ядем дървото. И какво като поляците клекнаха... сега са на полуфинала, а ние хващаме самолета.

Психически трябва яко да работят момчетата, слабо звено им е.

Link to comment
Share on other sites

Единственото слабо звено, което ни проваля за пореден път е Жеков.Все си мислех, че ще се развие, ще поумнее, но....Просто вчера ни съсипа.Руснаците бяха се предали още след първите 10 точки на първия гейм.Просто трябваше да продължи да играе с Матей.

Веднага трябва да бъде разкаран от отбора и да се наложи някое ново момче.Това е безумие.Не може всички да са на високо ниво, а ти да редуваш два силни мача и 5 слаби, и да изпадаш в черни дупки, и да не знаеш какво правиш и къде се намираш.Слаб, слаб, слаб разпределител.

Link to comment
Share on other sites

Какъв финал само.Сърбия - Италия.А всички очаквахме Русия да е финалист...Скоро ще узнаем, кой ще бъде новия Европейски шампион.

 

Новия шампион на Европа: Сърбия.Победа с 3:1 гейма.Втори Италия, трети Полша, Русия остават четвърти.

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

20.45 Волейбол: България - Словения, среща от олимпийския квалификационен турнир /мъже/ - пряко предаване от зала "Арена Армеец"

Link to comment
Share on other sites

Страхотен Жоро Братоев....Все си мисля, че е по-добрия разпределител....

Стискайте палци и днес..Ще играем със Сърбия в 19:30ч.

 

Аз бих казал страхотен Тодоров - 10 блокадиlaughing1.gif

 

edit: то тва бил коментар за вчерашния мачninja.gif

Link to comment
Share on other sites

Честита победа....Браво.. :punk

Да, за вчерашния, но и днешния беше на много високо ниво...Отдавна си мислех, че това момче трябва да играе повече за отбора...Жеков е супер зле пред него...Надявам се да продължи със силните си мачове...

И да, строхотен Тодоров...беше като стена....Много се радвам, че си запазваме традицията на силната ни блокада...Сега остава да отнесем и Испания в петък...

Link to comment
Share on other sites

Преди малко Испания катастрофира в българската волейболна машина..... :punk Утре опукваме швабите, после надупваме жабарите и здравей Лондон.... B)

Отново силна блокада и страхотен Братоев...

Link to comment
Share on other sites

Тоя немски ***** ни наниза 5-6-7 бомби от сервиз и заради него изпуснахме гейма. От публиката да му бяха хвърлили нещо по тъпата глава след като ние не можем да го спрем...

Link to comment
Share on other sites

Ами ще ни наниже със супер яките тактики Казийски стои резерва, а Пенчев трябва да решава мача?!

Link to comment
Share on other sites

Отново показахме, че не сме готови за големите мачове и голямата сцена, кой знае дали изобщо ще бъдем някога... Бием, бием, бием и после нас ни бият с мокрия парцал... и пак оставаме с пръст в уста. Здраве да е, другия път повече. :)

Link to comment
Share on other sites

Мда, вън..както с Пранди и Стоев...От тези смени на треньори, нищо добро няма да излезе.....

Не знам какво има стана на нашите, но вчера сякаш друг отбор играеше...Такова ниско ниво...и то ей така изведнъж...Явно прегоряха и не успяха да устоят психически на напрежението...Задължително първи и то пред собствена публика...трудно е.

Link to comment
Share on other sites

Мартин Стоев си беше много добре като треньор, не знам защо го махнаха. Пранди също беше много по-добре от Стойчев, но той пък правеше някакви хокейни смени, които не даваха възможност на играчите да влезнат както трябва в мача. Относно мача вчера как да бием след гениалните треньорски смени, които ни загубиха третия гейм и освен това настроението на Казийски след откровената тъпотия на Стойчев падна драстично. Кой го би по главата да вкара Скримов на мястото на Казийскиblink.gifblink.gif Ако е искал да даде почивка на Матей много по-добрият вариант за смяна беше Цецо Соколов, ама не Скримов... В отбора има хора, които се налагат по необяснима за мен причина и това ни играе много лоша шега. Както и да е имаме още един шанс да се класираме на олимпиада, но с играчи като Скримов, Алексиев и Пенчев просто няма да стане!

Link to comment
Share on other sites

Мартин Стоев си беше много добре като треньор, не знам защо го махнаха. Пранди също беше много по-добре от Стойчев, но той пък правеше някакви хокейни смени, които не даваха възможност на играчите да влезнат както трябва в мача. Относно мача вчера как да бием след гениалните треньорски смени, които ни загубиха третия гейм и освен това настроението на Казийски след откровената тъпотия на Стойчев падна драстично. Кой го би по главата да вкара Скримов на мястото на Казийскиblink.gifblink.gif Ако е искал да даде почивка на Матей много по-добрият вариант за смяна беше Цецо Соколов, ама не Скримов... В отбора има хора, които се налагат по необяснима за мен причина и това ни играе много лоша шега. Както и да е имаме още един шанс да се класираме на олимпиада, но с играчи като Скримов, Алексиев и Пенчев просто няма да стане!

Цецо Соколов не е посрещач, как ще влиза като смяна на Матей :confused Казийски беше сменен защото би 5 или 6 сервиса поред, с които направихме разликата, а след това остава в задно поле и Стойчев му даде почивка докато отново се завърти предно поле... лошото беше че Братоев направи поредица от грешни избори на кого да вдигне и мачът замина...

За мен смяна на Радо Стойчев в този момент ще е супер уникална грешка, но най-вероятно ще се случи...

Link to comment
Share on other sites

Моя грешка за Цецо, но това не обяснява и друга странна смяна на Стойчев - > Пенчев за Алексиев. Това за какво е сменен Матей изобщо няма значение, факт е, че след това той СПРЯ да играе, просто защото нямаше желание след тази уникална смяна. Истината е, че в Тренто, където има големи успехи разполага с играчи, с които почти всеки що-годе разбиращ треньор ще има успехи, тук обаче нещата не стоят по този начин.

 

ето един много добър коментар от спортал:

Никой така и не го попита Радо Стойчев защо извади Матей в третия гейм и не го пусна, докато германците не поведоха и то убедително. Матей е играч, който от нулева ситуация може да спечели точка! Какво се случи в този трети гейм? Това е основният въпрос. Не трябва да се подминават и някои странни смени - не-пускането в игра на Алексиев до края на мача. Също така и липсата на Цецо Соколов, който неотдавна направи страхотен мач срещу германците...А че продължаваме да не сме подготвени психологически за големи мачове е видно. Дано момчетата се вдигнат час по-скоро и направят добри мачове в Св. Лига и в Св. Квалификация!

 

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...