Jump to content
BulForum.com

Аз ли сим изкуфял или???


Aeon

Recommended Posts

Абе искам да питам надявам се ,че сте гледали рекламата на "ХАМЕЛЕКОН" и вече две седмици се мъча да разгадая гатанката :wir !!Ето я и нея:

 

В червената къща живее г-жа Червенкова

, а кой е любимият цвят на дамата в Лилавата къща

мутмоазел (незнам дали си пише така) естествено :sick

 

Или аз съм глупав да го разбера или само тея дето са е правили знаят за к'во става въпро :wacko:

Некой да каже ,че се измъчвам :lol:

Link to comment
Share on other sites

Хм, тва няма никва реална логика. Може би ако видя рекламата, ама в последно време не съм гледал много ТВ :) .

Link to comment
Share on other sites

Хм, тва няма никва реална логика. Може би ако видя рекламата, ама в последно време не съм гледал много ТВ :) .

Повярвай Shade така е няма измама и аз си мисля ,че съм за жълта книжка :wir

Link to comment
Share on other sites

Е да като видиш какъв е цвета на къщата ще се сетиш и зя цвета, обаче името и няма нищо общо :)

Link to comment
Share on other sites

В рекламата се казва mademoiselle, което означава госпожица на френски!

Teddy-King аз все още не мога да схвана к'во прай т'ва mademoiselle да не е и то боя :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ами да ти отговоря директно на въпроса:

-ИЗКУФЯЛ СИ ПИЧ!!!!

щом се замисляш над рекламите дето дори няма смисъл да ги гледаш!!!!!

 

п.с. да не помислиш че се заяждам :)

Link to comment
Share on other sites

Ами да ти отговоря директно на въпроса:

-ИЗКУФЯЛ СИ ПИЧ!!!!

щом се замисляш над рекламите дето дори няма смисъл да ги гледаш!!!!!

 

п.с. да не помислиш че се заяждам :)

Ми да аз съм си изкуфял :wacko: исках да попитам дали съм много сле или и вие сте ненормални ама гледам ,че не сам единствен (не става въпрос за b4ur2m)

Link to comment
Share on other sites

Абе искам да питам надявам се ,че сте гледали рекламата на "ХАМЕЛЕКОН" и вече две седмици се мъча да разгадая гатанката :wir !!Ето я и нея:

 

В червената къща живее г-жа Червенкова

, а кой е любимият цвят на дамата в Лилавата къща

мутмоазел (незнам дали си пише така) естествено  :sick

 

Или аз съм глупав да го разбера или само тея дето са е правили знаят за к'во става въпро :wacko:

Некой да каже ,че се измъчвам :lol:

Първо в рекламата не се казва "лилавата къща" а "отсрещната къща"

И второ целта на рекламата не е да има логика а да ти привличе вниманието, което както виждам е станало :)

Link to comment
Share on other sites

To e mnogo tapo! Obache ako razbarkame chervena boia  i sinia  se poluchava lilavo...i kupon da stava ...nali tarsite otdgovor hehehe  :D

ATEL мерси брадъре ще съм ти признателен цял живот

Link to comment
Share on other sites

Според мен пък тези , които са правили рекламите са далтонисти и затова госпожата от първата къща се казва Червенкова ;) / за е ясно ,че къщата е или червена или въпросната госпожа си е устроила хубава кървава баня в някое затънтено кърче от България /

П.П. Говорим си за изкуфели - :tongue ; :blink: ; :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Мен, лично, ме кефи музиката към тази реклама. Ако не се лъжа, е на Стефан Вълдобрев от една театрална пиеса, коята гледах неотдавна.

Link to comment
Share on other sites

А бе хора,целта на рекламите(поне не добрите,не ония за прах за пране и сапуни)е да привличат вниманието на хората.Явно тази е от добрите,щом ни кара тук да я обсъждаме.Може да няма и никакъв смисъл,само да се разбира какъв продукт рекламира.

Link to comment
Share on other sites

А бе хора,целта на рекламите(поне не добрите,не ония за прах за пране и сапуни)е да привличат вниманието на хората.Явно тази е от добрите,щом ни кара тук да я обсъждаме.Може да няма и никакъв смисъл,само да се разбира какъв продукт рекламира.

Прав ди да , но аз лично не си купувам продукти ,чиито реклами не ми направят добро впечатление - от чист инат /да си го кажем/ - щом не могат да направят реклама , която да ми хареса , значи и продукта не струва. / това твърдение е абсолютно абсурдно по своята същност :) - но аз съм си инат /...

П.П. То бог си го е казал

Тъпите реклами постигат само затъпяването на публиката
, но май е изпуснал и факта ,че повишават консумацията ... :D
Link to comment
Share on other sites

NeverFist като сме почна ли на тема изкуфяване я кажи тая песен ка се кааа ,че и мен ме кефи бих ти я изпял ама то се повтарт три букви с различен тон на гласа

Link to comment
Share on other sites

Black_hacker - не знам за песента -marvin беше казал ,че му харесва ...

 

П.П. "Хехе, аз пък изобщо не им гледам рекламите на продуктите, защото знам че се правят просто за да зарибят хората и това което твърдят в тях е почти винаги невярно " - True, True :D :)

Link to comment
Share on other sites

Прав ди да , но аз лично не си купувам продукти ,чиито реклами не ми направят добро впечатление

Хехе, аз пък изобщо не им гледам рекламите на продуктите, защото знам че се правят просто за да зарибят хората и това което твърдят в тях е почти винаги невярно :P

Link to comment
Share on other sites

Темата май трябва да е "Изкуфяването - бавно,но сигурно" щом като обсъждаме реклама за латекс...и то по време на европейското...

Link to comment
Share on other sites

Sled kato temata bavno se premestva kam iskufiavane...triabva mi niakoi mnogo "kux" koito da mi kaje kak se kazva Kucheto na Jeini ot animatsionoto filmche "Jeini i valshevnoto fenerche"  :punk  ...nali si go spomniate ???

Ехе ти пък ся отиде да гледаш на хората кучето :blink:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...