Jump to content
BulForum.com

Коментаторски бисери


member

Recommended Posts

абе, то той не знае какво означава, ние ще му мислим! тия коментатори са само да има някой нещо да говори, щото иначе малко скучно!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 127
  • Created
  • Last Reply

Супер шоу стана след следното изказване на мача Испания - Португалия ...

Ситуацията е следната - един футболист на Испания / забравих му името / е с топката и замалко да я загуби от 2ма противници , но впоследствие не я губи и ги финтира и 2мата , като след това финтира и още двама - коментаторът с с провлечен глас казва:" Еди-кой-си отиграва ситуацията малко несъсредоточено ... " бахти и несъсредоточения - финтира 4ма португалци и подаде точно ...

П.П. това стана ,защото коментаторът започна изречението , когато изглеждаше ,че онзи ще загуби топката , но вместо да се коригира , той избра да изръси глупостта до край ...

Link to comment
Share on other sites

Испания - Португалия К1.

 

"Много интересни неща се случват и на другия двубой в групата ( Русия - Гърция) където вече има голове ( умишлено не казва за кой за да не се убие интригата ), но вие ще имате възможност да изгледате този мач на запис ...."

 

 

Минута преди това бяха изписали резултата 2:0 за Русия.

 

След мача коментар от студиото: " Дълго се дискутираше дали да бъдат съобщавани резултатите, и затова няма да ви кажа как е завършил двубоя Русия - Гърция". Минута след това дадоха крайното класиране в групата.

Link to comment
Share on other sites

Za tva evropeisko ne moga da se setq za nikoi gaf (moje bi shtoto vse slusham muzika dokato gledam ma4 :P ) ama se seshtam kak zapo4na edin predi vreme komentara na nqkva kontrola:

 

Zdraveite, dami i gospoda, ujasno mi e nepriqtno 4e trqbva da sym tazi ve4er tuk s vas, no komentara ot stadiona prekysna i shte se naloji da me iztyrpite.......

 

Ne si smopmnqm to4no ama beshe v toq duh :)

Link to comment
Share on other sites

Коментар след мача Хърватска:Англия - "Този мач връща човешкото в човека , прави го по-красив , прави го по-добър." - бахти и психарите !

Link to comment
Share on other sites

Prevod na Kamen Alipiev v efir : Vupros otpraven kum D.Beckham. "Well David ,you got the result you so desperately needed" - prevod - "E Deivid,polu4ixte resultata ,koito .... t.n.

Link to comment
Share on other sites

Prevod na Kamen Alipiev v efir : Vupros otpraven kum D.Beckham. "Well David ,you got the result you so desperately needed" - prevod - "E Deivid,polu4ixte resultata ,koito .... t.n.

Много ме каефи как говори на Бекъм на малко име, все едно са приятели от деца, кати Лили Иванова за Дадо Мраз (викала му само мраз) :)

 

Сега се сетих, че след една приятелска среща на националите, един от сърбите в отбора беше изръсил:

-Вярно, че не играхме много добре, но важното е, че спечелихме 3-те точки.

 

ЕДИТ: Смятам, че ще е добре за темата да няма постове от типа:

"тва е супер яко" , "тва ме разби" , а просто да се казват глупостите на коментаторите :)

Link to comment
Share on other sites

Начало на коментара на мача Дания-Швеция:

"Не, не, според мен за резултат 2:2 не може да има уговаряне. За 0:0 е възможно, но в никакъв случай за 2:2"

 

Мухахахахаха :D :lol:

Link to comment
Share on other sites

По време на мача Италия - България. Бербатов подава топката на Янкович, той я подава на Мариян Христов, който се мъщи да направи някой финт, но му взимат топката и Петар Василев казва:

"..още един грешен пас на Янкович" :)

Link to comment
Share on other sites

Разбрахте ли за новото попълнение на германците - "младият Швайценегер" :)

Глаголът "скърцам" май вече стана любим на коментаторчетата и те го използват под път и над път. Особено яко звучи в комбинация с "германския танк"! Мега яко! :punk

Link to comment
Share on other sites

Разбрахте ли за новото попълнение на германците - "младият Швайценегер" :)

Глаголът "скърцам" май вече стана любим на коментаторчетата и те го използват под път и над път. Особено яко звучи в комбинация с "германския танк"! Мега яко!  :punk

dam ,golqm smqx stava taq ve4er .. ;)

Link to comment
Share on other sites

Пак от мача Чехия-Германия и Холандия-Латвия..

"междувременно резултата между Холандия и Латвия е 3:0 след поредица от финтове на Шнайдер..автор на гола е Маккай" и след около 1 мин. "Ротен асистира за гола не Шнайдер"

преди това

"Балак в големите мачове не блести много (нещо такова беше, но думата не беше блести)" след минута Балак вкарва перфектен гол за 1:0 а през второто оцели 1-2 греди :)

Link to comment
Share on other sites

... а Йеремис/ако е така наистина/ е по-скоро за задържане на резултата , отколкото за изравняване ... Германия - Чехия при 1:2 - бахти и тактиката да държиш резултата , когато губиш !!! / става въпрос за смяна в отбора на Германия /

- ... тъжен е Фьолер ,защото Германия ще си тръгне след най-късно два дни в посока Франкфурт ... / не е точно дословно /

Link to comment
Share on other sites

отборът на Чехословакия няма да се даде на немците..-реплика на Андреи Демирев :woot

Той този още не знае, че Чехословакия не съществува от доста време :wacko:

 

Мисля, че им се родиха много нови приказки, които ще ги повтарят за напред. Един вид обогатиха си речника с никому неизвестни думи и изрази: латергия, раздава и т.н. дано вече те да не дават футбол а да си го гледаме по другите телевизии

Link to comment
Share on other sites

"... при разредено пространство в средата на терена нямаше начин и чехите ги наказаха ..." Еххх - това разредено пространство как им обърка работата на немците, не е трябвало да пускат Ейнщейн в Америка, иначе нямаше да имат такива фрапиращи проблеми с пространството ... Пак хубаво ,че не беше разредено време ;)

-Това не е коментаторски бисер , но ме разби - към Славков "Г-н Славков, феновере искат оставка в ръководството на БФС " и Славков :"Уволнявам феновете !" - егати и кретена ...

Link to comment
Share on other sites

Ето какъв сън е сънувал Слави Трифонов както той сам разказа в днешното предаване:

 

Финал на европейското между България и Англия, цял мач нашите бранители Предраг Пажин и Илиян Стоянов спират всяка английска атака, дори Кирил Котев е разплакал Уейн Рууни по средата на терена, Мариян Христов засипва цял мач с прецизни пасове Димитър Бербатов и всички други наши нападатели, Пламен Марков нервно тича от единия до другия край на терена и постоянно дава указания на нашите футболисти и неспира да крещти..... а междувременно Батето е на трибуните и не е близнал грам алкохол от сутринта :)

Link to comment
Share on other sites

KOmentatorite na ma4a mezdu germaniq i 4ehiq sa pod vsqkakva kritika....Nikakva obektivnost...nikakva kompetentnost....

Selski pru4ki bqha....sramota e da slojat takiva oligofreni prosto.

 

Ina4e sled samiq ma4.....vode6tiq na komentatorskoto predavane kaza nai golqmata glupost koqto nqkoga sam 4uval po nazionalna televiziq....

"Schwainstaiger koeto mezdudrugoto zna4i svinq-staiger......"

Totalen amatior...pri tova niskointeligenten :angry:

Link to comment
Share on other sites

pri tova niskointeligenten  :angry:

Какво ти нискоинтелигентни, та те са по-тъпи от дузина блондинки взети заедно! :angry Некадърници! И тези, които ги държат в телевизията, и те са некадърници! Аз мога по-добре да коментирам мач! Пу мамка им недъгава! :angry1

Link to comment
Share on other sites

KOmentatorite na ma4a mezdu germaniq i 4ehiq sa pod vsqkakva kritika....Nikakva obektivnost...nikakva kompetentnost....

Selski pru4ki bqha....sramota e da slojat takiva oligofreni prosto.

 

Ina4e sled samiq ma4.....vode6tiq na komentatorskoto predavane kaza nai golqmata glupost koqto nqkoga sam 4uval po nazionalna televiziq....

"Schwainstaiger koeto mezdudrugoto zna4i svinq-staiger......"

Totalen amatior...pri tova niskointeligenten  :angry:

Хехе - чух го и това . Btw не знам точно как му е името на този немец , но ако е Schweinsteiger е имал късмет ,че коментаторът не го нарече обяздвача на свине :).

Забележка за тези , които не знаят немски - Schwein си е прасе;свиня , a steigen значи качвам се на нещо/плюс куп разновидности на значението/ ...

П.П. то ако коментаторите не бяха такива будали аз мачовете хич и нямаше да ги гледам половината :). Можем само да се надяваме ,че българският език не е много разпространен и само ние си им разбираме тъпизмите ...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...