Jump to content
BulForum.com

Коментаторски бисери


member

Recommended Posts

Е, поне сегашните поплюнковци не е нужно да се тревожат за самоубийство - аз на драго сърце ще ги освободя от мъките им. Винаги, когато си мисля за нашите коментатори, се сещам за великата мисъл:"Трудно е да си тъп!"

Абсолютно си прав - сред съвременната всеобща простотия е наистина изкуство да изпъкнеш с нещо пред другите - така ,че сега е наистина "трудно да си тъп"... Еххх - поне се старая :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 127
  • Created
  • Last Reply

Пепи Василев "Гърция- Португалия /и не само/

"Както всички знаем 2:0 е много коварен резултат"

 

Докога ще ги траем тези интелектуални изблици?!?!?!

Link to comment
Share on other sites

Имаше един гост-коментатор, на мача на откриването, който така обясняваше какъв КОРК произвеждали в града в който се играеше мача сякаш наистина си мислеше, че това нас ни интересува !!!!!

 

Най ми харесва 'линейна бързина' тоя лаф как го измислиха нашите коментатори, но много бих искал да ми обяснят как то се връзва с футбола 

Тва "линейна бързина" наистина кърти мивки, явно коментаторчето е научило нов лаф и се опитва да го пласира навсякаде ха ха :)

Link to comment
Share on other sites

Един от любимите ми: "Изминаха 13 секунди от началото на мача и резултатът все още е 0:0!"

 

И определено на снощния мач се оля главния плямпатор. При първия гол почти беше готов да набие колегата си, че топката влязла директно, без никой да я докосва, и голът трябва да е на името на Зидан. 20 минути по-късно подскача от радост като малко момиченце, че се оказал прав и било автогол! "Справедливостта тържествува!" Деее*а и мизерното създание! :angry1 Отсега нататък ще гледам мачовете на mute!!!

Link to comment
Share on other sites

Днешният мач се развива най-вече между двете наказателни полета

:wacko:

90 минути да наричаш руския играч Гусин - Хусин, въпреки, че на фланелката му ясно се чете Gusin... :blink:

Link to comment
Share on other sites

Днешният мач се развива най-вече между двете наказателни полета

Е това вече си е олигофрения! :)

Slain, как да не се дразня? Тези охлюви не стига , че си чешат езиците и ръсят простотия след простотия, ами им плащат на всичкото отгоре. И съм сигурен, че им плащат по много! :angry1 Грррр...

Спокоен съм, нищо ми няма! :D

Link to comment
Share on other sites

Петър Хераков от Диема + .Мач на Арсенал (не помня с кой) - "Леман определено е един от най-техничните вратари във Вишата лига " !!! лол.

Link to comment
Share on other sites

Португалия-Русия.На гърба на десния бек на Португалия пише MIGUEL и коментатора цял мач:"Отново отлична намеса на Мигуел по десния фланг..." :wir

Link to comment
Share on other sites

аахахахаха тоя слави ме разби !!!

 

вика

 

"Тва че съдията е педераст не оправдава че наш'те не играха добре" или нещо подобно беше ;)

Link to comment
Share on other sites

аахахахаха тоя слави ме разби !!!

 

вика

 

"Тва че съдията е педераст не оправдава че наш'те не играха добре" или нещо подобно беше ;)

И мен :) Ся го дават слявито :)

Link to comment
Share on other sites

Петър Василев: "Кристиан Виери е възбуден повече, от колкото трябва"

Мухахахахахаха :D :lol:

 

Отново П. Василев: "Вече можем да бъдем доволни от продукцията, която ни предлагат Италия и Швеция"

Мухахахаха, Василев може би има предвид продукцията на Ферари и Волво, мухахахаха :D :lol:

Link to comment
Share on other sites

Мисля, че това го казаха на един мач на ЦСКА. Футболистът Х от отбора на армейците ще изпълнява дузпа. Коментаторът е силно въодушевен и избълва следното: "Сега всичко зависи от Х!!! Той просто трябва да уцели рамките на вратата! " Х стреля, топката се отбива от гредата, при което коментаторът :"Хмммм...." :)

 

Това пък е доста известно: "Невероятен удар към вратата на Иванков!!! За съжаление нито силен, нито точен" :)

Link to comment
Share on other sites

"...топката от обувката на върха на Мартин Петров..."

Мда, и аз това дойдох да постна :)

 

Иначе това също заслужава внимание:

 

По-добре грозна загуба, отколкото красива публика.
Link to comment
Share on other sites

абе това последното май беше вместо публика трибуна, но както и да е, целият мач беше пълен с бисери :wacko:

а сега Стоичков каза нещо велико: 'нашите нямаха шанс за повече сили' :D

Всички са уникални а тоя Пепи е просто върха на сладоледа, имам чувството че той изобщо не гледа към терена, а само си гледа монитора

 

EDIT Не мога просто, гледам сега волейбол и този толкова велик коментатор Сашо Йовков какво казва: 'Загубата на франция е единствена и е от гостуеването на петлите във Франция' :wir :blink: :wacko: Абе тези нашите коментатори са се побъркали или поне тези от канал 1, то за това всички избягаха от там и се оритентираха добре в Ринг и Диема, после как да не слушаш английски коментар например, та аз вече съм съгласен да слушам германец как говори от колкото да ги слушам тия смешници

 

EDIT 2 Разби ме този :) дават мажоретки и той се изцепва 'малко дъвка за очите' :woot :woot :woot

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...