Jump to content
BulForum.com

svaliate li si 4orapite...


Recommended Posts

  • Replies 58
  • Created
  • Last Reply

Сега е лято бе.. какви ви чорапи.. ;) Мнол ясно че треа са свалят.Супер смешно е да си гол и само по чорапи...се едно ще се ходи за риба ;)

Link to comment
Share on other sites

:))) Брао ми ако наистина се наложи да бягате :)))) хихихи. Иначе мноо ясно че се свалят :D
Link to comment
Share on other sites

Много ми е интересно ако се наложи да бягаш дали ще се интерисуваш от това дали си с чорапи :woot (все пак щом се е наложило да бягаш положението никак няма да е розаво и чорапите ще са ти най малкия проблем, виж за гащите май ще е хубаво да се сетиш :woot )

 

Иначе конкретно по въпроса без чорапи :) е изключвам случаи, когато е някаде на обществено място :rolleyes: все пак ще е яко да си наполовина облечен или разсъблечен(зависи от гледната точка) но чорапите свалени и сгънати на съседната пейка да кажем :woot :D :P

Link to comment
Share on other sites

Абе то от естетическа гледна точка е по-красиво без чорапи.Няма ли и някоя жена да се включи,щото аз съм виждал и жена която си стои с чорпите

Link to comment
Share on other sites

:confused Kvi 4orapi ..A we temata prosto ne e iteresna dali si svalq6 4orapite ..pff...Ti kato ide6 s neq v glavata ti 6te sa 4orapite ti nali !??! bahti ..Ili predi SEX obsajdate dali da si svalite 4orapite... emi malko nenujna mi se vijda taq tema...I za kvo 6te ti se naloji da bqga6 po 4orapi...Ti ako trqq da bqga6 nqq da misli6 za 4orapite ...
Link to comment
Share on other sites

Лично аз предпочитам рак , отколкото да ми се роди някво такова психясало като мен! :)

хахаха напълно те подкрепям, това е и мойто мнение :P

макар че досега не съм чувал някой да хване рак от презерватив :confused

Link to comment
Share on other sites

Подозирам,че не само с чорапи,ами направо с обувки го правят! :sick

Мистър Вълвет Ундърграунд винаги поставя много актуални,интересни и неабсурдни въпроси!

 

APPLAUSE!!!

Link to comment
Share on other sites

УОУ,ама че въпроси.Нали искаш женско мнение-е,аз мисля,че най-нормалното нещо е да си махнеш чорапите.Виж,няма да забравя на филма ХЛАПЕТА,ако сте го гледали,как камерата следеше точно това в началната сцена на филма-как пича се кефи на секса с няква девственица и е с едни мръсни,бели чорапи!Доста отблъскващо,поне за мен! :sick

Link to comment
Share on other sites

da shtoto mirishat

ляксс ... ако чорапите миришат и краченцата ще понамирисват ;)

 

Чорапите е хубаво да се свалят, но ако няма времее...еми кво да се прави...давай с чорапите :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Е,ти пък,нали виждаш,че топикът е в Той и Тя.Какво очакваш да има в Той и Тя???Сексуални теми,много ясно.Ама,че си недосетлив!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...