Jump to content
BulForum.com

svaliate li si 4orapite...


Recommended Posts

  • Replies 58
  • Created
  • Last Reply

@MaRto_Max

Taq radiaciqta vi e povliqla po drug na4in.Tva deto go plqmpa6 sa samo razni hvalbi na 4ekidjiq :punk

Link to comment
Share on other sites

EE работата взе да загрубява. Аз се погабарках ;)

Щом му е кеф нека пише младежа. ;)

Пък ние наборите 78 като бяхме на годините дето сега са набор 89 Още като ни са осмихнеше някоя девойка и веч бяхме готови :rolleyes: :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

jozo..... nedei da govori6 za ne6ta v koito ti se 4uvstva6 kato sex mashina toest 4e si 4ekidjiq!Ne moje6 da govori6 za 4ovek bez da go poznava6 kakto i da komentira6 ma4 bez da si go gledal!Ili ne znam de ti moje da si prorok ili ne6to takova! :D

Link to comment
Share on other sites

Абе има си моменти когато се махат чорапите и когато не се махат - що за глупост спорите - това дали си махат хората чорапите или не зависи от толкова много нещта. Аз лично някой пат ги махам др пат не - зависи от ситуацията. Продалйаваите да спорите как е по-добре. Пък ако някои кайе че винаги си сваля чорапите или пък никога не си ги сваля ще се учудя кой е този смахнат човек. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Много ми е интересно ако се наложи да бягаш дали ще се интерисуваш от това дали си с чорапи :woot  (все пак щом се е наложило да бягаш положението никак няма да е розаво и чорапите ще са ти най малкия проблем, виж за гащите май ще е хубаво да се сетиш :woot )

 

Иначе конкретно по въпроса  без чорапи :) е изключвам случаи, когато е някаде на обществено място :rolleyes: все пак ще е яко да си наполовина облечен или разсъблечен(зависи от гледната точка) но чорапите свалени и сгънати на съседната пейка да кажем :woot  :D  :P

malka zabelejka-rozOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOvo:) ni6to li4no, ama mi haresvat hora s dobur pravopis:P :music

Link to comment
Share on other sites

edin ot na4inite da seknesh meraka na partniorkata e da ne si sabyesh 4orapite kat trygnete da go pravite:)

vaprosat sas jenskite 4orap4eta/4orapoga6tni4eta e po-dryg.

Link to comment
Share on other sites

има разбира се още два фактора. 1 кога за последно си свалял кеците. 2 дали мама ти е зашила дупчиците отзад на петичките ;)

Не се смейте така си е поне на 80% се случват и двете неща. Особенно на момченцата. Виж нямам против девойката да си е с чорапките, особенно ако са от онези с жартиерите(чернички за предпочитане) ;)

:D :D

Link to comment
Share on other sites

Аз съм много съгласен с LAN/винаги интелигентни неща казва/.Малко е кофти мъж да седи гол по чорапи.Мисля че е огромно неуважение към жената.То айде направо само ципа на дънките да си сваляме,а младежи?Изключвам ситуациите в пиянски нощи и секс по улиците,там може и с повечко дрехи да си стоите:)

Link to comment
Share on other sites

Аз пък си мислих през цялото време,че си на 14-15.Особено след онзи топик за заговарянето на момичетата :D

Link to comment
Share on other sites

Abe sorry za mnenieto mi, no taq tema mi se vijda dosta tupi4ka! Kvo zna4enie ima dali si s 4orapi ili bez. Mnogo qsno, 4e bez 4orapi e po-sexy i po-vuzbujda6to (izkliu4vam takiva s... jartieri i t.n.), NO ne smqtam, 4e sexut bi bil po-lo6, ako si s 4orapi. Edva li te sa pri4ina da se obi4ate po-malko i da pravite sex, razli4en ot kogato ste bosi. Za men li4no sexut e izkustvo i ne vsi4ki go vladeqt, 6toto pove4eto si mislqt, 4e toi e samo "rugai 4u6ki v boba" i tva e. Za da pravi6 hubav sex trqbva da dava6 mnogo. Samo taka moje6 i da polu4ava6. Trqbva mnogo pove4e ot tova da si mahne6 4orapite. Zatva temata e... kak da se izrazq po-meko... prosto e izli6na i bezsmislena :) ni6to li4no, no taka smqtam, puk i mislq, 4e se obosnovah dobre.

Link to comment
Share on other sites

LADY ти явно си експерт в областта на секса,прости нам невежите за този въпрос.Явно си толкова напред вече,че такива детински теми относно някаква естетика в секса ти се струват тъпички.Искренно съжалявам

Link to comment
Share on other sites

LADY ти явно си експерт в областта на секса,прости нам невежите за този въпрос.Явно си толкова напред вече,че такива детински теми относно някаква естетика в секса ти се струват тъпички.Искренно съжалявам

estetika?! edva li ima 4ovek, koito dokato e s 4oveka, kogoto obi4a, i dokato pravi sex s nego (ve4e otbelqzah, 4e za men tova e izkustvo, a ne prosto estetika, za6toto estetikata e NAI-niskata stepen na izkustvoto) misli samo i edinstveno za 4orapite si. ADSKI SME6NO ZVU4I! zamisli se i 6te vidi6, 4e sum prava. ne o4akvam da go priznae6, za6toto zaqdlivite hora nikoga ne priznavat, 4e gre6at, no vutre6no 6te razbere6. :music

Link to comment
Share on other sites

естетика-най-ниската степен на изкуството?????????Без коментар.Сексът е изкуство-да пише го в дебелите книги:)Нищо не пречи да си свалиш чорапките преди да почнеш да правиш това изкуство,ако наистина го мислиш за такова,защото ако нямаш време и чорапите да си свалиш кога успя да свалиш другите дрехи????Нещо цялата история с изкуството ми заприлича на здраво чукане/с извинение ,но си е така/.И не се заяждам:)

Link to comment
Share on other sites

Gothic^Lady мисля си ,че тайната на щастието е в малките неща,което ме навежда на мисълта,че дори и такова уж драбно нещо като с или без чорапи може да развали удоволствието от секса.

А за това ,че секстът е изкуство-спор няма! :love

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...