Jump to content
BulForum.com

Съвет за телефон


Dunc

Recommended Posts

От друга страна HTC-то има по-голям екран, по-добра ОС и по-хубав процесор, по-хубава камера със светкавица и може да прави клипове, поддържа повече видео формати, обаче не знам нищо за браузъра му, как се държи и дали е по-добър от на ябъката.

Windows Mobile е толкова лагав, че няма накъде. За мен HD2 е един лагав телефон, просто не бих си взел телефон с WM 6.5. Докато при айфон дори процесора да е 600 MHz, софтуера е страшно бърз и изпреварва телефони с дори 1 GHz. iPhone 3GS също може да прави клипове, а дори новия 4 ще може да прави и HD видео

 

След като си свалих програмата iTunes и я инсталирах на комютъра, тръгнах да я синхронизирам с телефона и тука ми предлага да си регистрирам телефона. да го регистрирам ли или да го прескоча това ?

в крайна сметка какъв iPhone си взе? 2G, 3G или 3GS

Link to comment
Share on other sites

Не виждам какво бавно намираш в уин мо... като ти се вижда бавен - сядаш, дъмваш му фирма, лайтваш го... и пей сърце. Ако нямаш нужните познания и/или желание за целта позлваш такъв на някой друг. Резултата е, че всъщност е по-бърз от мегапрехваленият ти фирм на iphone... Който има толкова много рестрикции, че не знам дали някои ден като отида да пикая дали няма да ми каже... задръж още малко, че в момента Стив Джобс е до нашият iToilet.

Да не говорим, че никога няма да можете да се израдваш на броузинга така както останалите. Уин мо 6.5 може и да не е в листата във флаш 10.1, но пак може да се портне от ентусиасти... за iphone обаче това ще е просто мираж.

Link to comment
Share on other sites

Да не говорим, че никога няма да можете да се израдваш на броузинга така както останалите. Уин мо 6.5 може и да не е в листата във флаш 10.1, но пак може да се портне от ентусиасти... за iphone обаче това ще е просто мираж.

 

Дам. За сметка на това обаче, те Apple решили да спонсорират развитието на HTML5. За да може да има "флаш съдържание" и на техния телефон. Дори в последната версия на Safari има демота.

Link to comment
Share on other sites

Не виждам какво бавно намираш в уин мо... като ти се вижда бавен - сядаш, дъмваш му фирма, лайтваш го... и пей сърце. Ако нямаш нужните познания и/или желание за целта позлваш такъв на някой друг. Резултата е, че всъщност е по-бърз от мегапрехваленият ти фирм на iphone... Който има толкова много рестрикции, че не знам дали някои ден като отида да пикая дали няма да ми каже... задръж още малко, че в момента Стив Джобс е до нашият iToilet.

Да не говорим, че никога няма да можете да се израдваш на броузинга така както останалите. Уин мо 6.5 може и да не е в листата във флаш 10.1, но пак може да се портне от ентусиасти... за iphone обаче това ще е просто мираж.

така както на WM можеш да му смениш рома, така и можеш да джейлнеш айфона и да му махнеш ограниченията. Само че дори без джейл айфона върви страшно мазно, бързо и безпроблемно, нещо с което WM 6.5 не може да се похвали. За мен единствения конкурент в момента на айфон е Андроид. Маемо е хубава ОС, но изобщо не е популярна и няма никакви прорграми за нея. Ако WM 6.5 беше толкова хубав Майкрософт нямаше да го зарежат и да искат да правят изцяло нов Windows 7 на чисто

Link to comment
Share on other sites

Някой знае ли Ай фона освен с е-пощите може ли да се синхонизира и с нещо друго ? И някъде из нета може ли да се намери някво упттване или нещо пододно, което да е по-подробно, защото с телефона имаше само някви бузри съвети, от които не се научава почти нищо.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

За да не отварям нова тема, мисля да питам тук.

 

Търся телефон с touchscreen и wi-fi.

Телефона ще го ползвам за сърфиране в нета ( предимно клипчета, тук-там някоя страница, форум ).

Естествено ще слушам музика и гледам филми и евентуално ще играя някоя и друга игра, но не съм особено притенциозен към тях.

 

Предпочитам телефона да е по-тънък.

 

Бюджет 300 лв (приблизително). Разбира се 2ра ръка ще да е, нов едва ли ще се намери.

За сега обаче обмислям вариант Ipod touch + някакъв ефтин телефон.

 

И другия ми въпрос е за плейър подобен на ipod shuffle 1gen. Става въпрос да е малък, с малко памет, ефтин и да може да се закача за шорти (например).

 

П.С. Забелязал съм, че различните телефони улавят различно безжичната връзка (едни по-силно, други по-слабо). Така ли е или аз нещо съм се объркал ?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...