Jump to content
BulForum.com

Hardcore Fun Test


Curunir

Recommended Posts

Това не е толкова тест, колкото е забавен колаж, но е направен от човек с талант и усет и смятам, че е забавен.

Enjoy!

 

7440noscalerussiangamin.th.jpg

Не мога да се сетя точно първите кои са, вампира и онзи до него!

 

И ти от кога мина пак на ретро игри "пойнт и клик" по-точно?

Link to comment
Share on other sites

Това ми е дежа вю май. Ся малко ми се спи, така че ще се пробвам само на първите 3 реда.

 

 

Типчетата с бирата- нямам идея, тоя грозния с табелката за ветровете ми е познат, балеринката също. После следват: Дюк Нюкъм, Сириъс Сам, пичката от Secret Files: Tunguska. 2-ри ред: Или Republic или някво мизерно тайкунче, смятам, че е първото, Хитман, някоя от игрите за Шерлок Холмс, тоя заека го забравих как се казва, матрицата, мадамата от beyond good and evil, S.W.I.N.E., Black & White, тук пропускам бая, Бомбърман, Грим Фанданго и... долу Metal gear solid.

 

 

 

Ае, толкова за днес, утре останалите :Д. Лека.

Link to comment
Share on other sites

Начиии... леки корекции

 

Мадамата е от Сиберия, Тунгуска излиза след 2005. Детектива не е Шерлок, а Lewton, детектива от Discworld Noir. И едрото прасе е по-вероятно да е от Duke Nukem, защото е с полицейска, не с военна униформа.

 

А Грим Фандангото е заобиколено отляво и отдясно от две от най-лютите и готини стратегии евъъъъъър. За едната Раптора ще те бие, че не си я познал, за другата аз :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...