Jump to content
BulForum.com

Crysis 2


Светлия

Recommended Posts

Чувам само от известно време, че ще излиза, но много малко инфо има засега.

В страницата на ЕА има почти нула информация, тук таме някой друг скрийншот виждам само.

 

Че от Уорхед насам, каквото и да играя, все не може да стигне Crysis -а в личната ми класация.

 

Официална страница - засега почти обаче нищо няма.

 

evil_smith даде хубави трейлъри в Тубата:

 

директен линк

 

http://www.youtube.com/watch?v=fDay3GOBdtU

 

 

скриийншот 1

скриийншот 2

 

 

Онова което искам обаче, е да не бързат прекалено, а да си я изпипат максимално.

Link to comment
Share on other sites

...

 

И още един хубаво видео виждам: http://www.youtube.com/watch?v=fDay3GOBdtU

http://www.youtube.com/watch?v=fDay3GOBdtU

 

Направо красота. То и досега не съм видял по-хубава графика, от относително старата вече Уорхед - пък за новата, не знам.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 4 months later...
  • 1 month later...

Crysis 2 on PC has a confirmed release date on Tuesday 25 March /Europe/ 2011.

По-важното, е че не беше отложена. Пак !

 

http://www.vgreleases.com/pc/releasedate-88166.aspx

 

PREDICTED System Requirements

 

Направо нищо особено, очаквах много по-сериозни. Съвсем common машина.

 

---

Че след Дарксайдърс -а нищо интересно не ми е попадало.

Link to comment
Share on other sites

Първият "Crysis" го чаках с нетърпение. Бях изчел всички ревюта и статии, бях изгледал всички клипове, дори бях ръснал към 900 лева за ъпгрейд :).

Уви, 4 години по-късно нещата не са толкова впечатляващи. Хубавото е, че критериите ми са много занижени, барем ми хареса игрътъ. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Така... Поиграх около час и половина и съм със смесени чувства. Играта се е отдалечила на светлинни години от оригинала. Графиката не е много променена, но геймплеят вече е доста конзолен :). Градският пейзаж е прилично направен, но останах по-очарован от интериора - стаи, коридори, тавани, мазета - всичко е добре графично изпипано. Има екшън, пуцане и т.н., но нещо ми липсва... На Phenom 550, GTX460 и 4 джиджибайта на макс 1280x1024 - средно с 50 кадъра. Надявам се във финалната версия да добавят dx10 и още малко благинки за очото.

За момента мога да оценя Кризата 2 със 7/10

 

crysis22011021219035244.th.jpgcrysis22011021219051930.th.jpgcrysis22011021219150759.th.jpgcrysis22011021219252192.th.jpgcrysis22011021219383162.th.jpg

crysis22011021220332576.th.jpgcrysis22011021220434278.th.jpgcrysis22011021220441505.th.jpgcrysis22011021220451408.th.jpgcrysis22011021219292211.th.jpg

Link to comment
Share on other sites

На мен постоянно ми забива. От това което успях да видя е изключително 'шарена'.. прекалили са с ефектите. Безумие е 2011г да продължават да правят игрите да натоварват само 2 от ядрата на процесора.

Link to comment
Share on other sites

Така... Поиграх около час и половина и съм със смесени чувства. Играта се е отдалечила на светлинни години от оригинала. Графиката не е много променена, но геймплеят вече е доста конзолен :). Градският пейзаж е прилично направен, но останах по-очарован от интериора - стаи, коридори, тавани, мазета - всичко е добре графично изпипано. Има екшън, пуцане и т.н., но нещо ми липсва... На Phenom 550, GTX460 и 4 джиджибайта на макс 1280x1024 - средно с 50 кадъра. Надявам се във финалната версия да добавят dx10 и още малко благинки за очото.

За момента мога да оценя Кризата 2 със 7/10

От релийза е, би трябвало с това видео би трябвало на 2500x1600 да ти върви на ентусиаст на толкова кадъра.

Link to comment
Share on other sites

От релийза е, би трябвало с това видео би трябвало на 2500x1600 да ти върви на ентусиаст на толкова кадъра.

 

Не забравяй, че и процесора не е от най- най-... При моята машина - Phenom 545, 4 GB RAM и 8800GT, при резолюция 1280х1024, всичко на ентусиаст, ми вървеше с между 21 до 31 кадъра, като най-вече се движеше около 24-26 кадъра...

Но и аз общо взето ще се съглася с мнението на Sothbiss, като за мен тя с почти нищо не е надградила старата версия.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Гледам че играта я има в замунда вече.Малко слаби ми се виждат изискванията,но като я пуснем ще видим. Приятна игра на всички :)

Link to comment
Share on other sites

Графиката на играта е уникална, прекалено даже. В момента я играя на 40" toshiba 1080p със ps3. За пореден път се учудвам каква графика може да изкара конзола от 2006, и колко принудително ни карат непрекъснато да си обновяваме хардуера за комп за да се печелят пари. Красотата на анимацията няма какво да я коментирам, ще наблегна обаче на отблясъците от слънцето, на сенките и на водата. Такова нещо досега не съм виждал в игра. Има много игри, които са с уникална графика, но има частично движение на фона. Тук като видиш как всички дървета и тревичките около тях се движат като полъхва вятъра, как се отразяват сенките им по стените и земята, как слънцето проблясва, направо забравяш че е игра/още повече за мен че това става на конзола от 2006/. По-реалистично направена вода също не съм виждал...

Ама стига с похвалите. Първия crysis не ми хареса като геймплей - беше много зле. Противниците се държаха ужасно - имах чувството че графиката на фона е революция, а "лошковците" са взети от игра от 2000 - 2002 година. Те и като се убият падаха едно сдървено, и да ги трепеш не беше никаква тръпка. Накрая с извънземните малко се пооправиха нещата. Въпреки това я изиграх, най-вече защото се наслаждавах на фона.

Във 2-ра част обаче са пооправили доста нещата - противниците проявяват доста сносен интелект, а и си е тръпка да ги трепеш. Извънземните на които попаднах до момента обаче много обичат да бъгват докато тичат - забиват си в някой контейнер например и си тичат на място докато не ги убиеш. Един пък ми бъгна като скочи и се заклещи между стена и контейнер/и съответно си отнесе оловото без да помръдне :laughing: /. Явно още е рано да се правят такива раздвижени противници.

До момента иначе не мога да кажа, че 2-ра част е хитов shooter, но определено е добър и откъм геймплей е барнат за разлика от бъгавия при 1. Заслужава си играенето напълно :laughing:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Графиката на играта е уникална, прекалено даже. В момента я играя на 40" toshiba 1080p със ps3. За пореден път се учудвам каква графика може да изкара конзола от 2006, и колко принудително ни карат непрекъснато да си обновяваме хардуера за комп за да се печелят пари. Красотата на анимацията няма какво да я коментирам, ще наблегна обаче на отблясъците от слънцето, на сенките и на водата. Такова нещо досега не съм виждал в игра. Има много игри, които са с уникална графика, но има частично движение на фона. Тук като видиш как всички дървета и тревичките около тях се движат като полъхва вятъра, как се отразяват сенките им по стените и земята, как слънцето проблясва, направо забравяш че е игра/още повече за мен че това става на конзола от 2006/. По-реалистично направена вода също не съм виждал...

Ама стига с похвалите. Първия crysis не ми хареса като геймплей - беше много зле. Противниците се държаха ужасно - имах чувството че графиката на фона е революция, а "лошковците" са взети от игра от 2000 - 2002 година. Те и като се убият падаха едно сдървено, и да ги трепеш не беше никаква тръпка. Накрая с извънземните малко се пооправиха нещата. Въпреки това я изиграх, най-вече защото се наслаждавах на фона.

Във 2-ра част обаче са пооправили доста нещата - противниците проявяват доста сносен интелект, а и си е тръпка да ги трепеш. Извънземните на които попаднах до момента обаче много обичат да бъгват докато тичат - забиват си в някой контейнер например и си тичат на място докато не ги убиеш. Един пък ми бъгна като скочи и се заклещи между стена и контейнер/и съответно си отнесе оловото без да помръдне :laughing: /. Явно още е рано да се правят такива раздвижени противници.

До момента иначе не мога да кажа, че 2-ра част е хитов shooter, но определено е добър и откъм геймплей е барнат за разлика от бъгавия при 1. Заслужава си играенето напълно :laughing:

 

Такъв тип игри как ги играете на конзоли :confused

 

Crysis беше играта която ми направи най силно впечетление с графиката си.

Тази новата 2ра част не съм я пробвал още,не ми се играе на минимални настройки...та евентуално към края на лятото ще я пробвам,с ново Пц.

Link to comment
Share on other sites

Такъв тип игри как ги играете на конзоли :confused

 

Crysis беше играта която ми направи най силно впечетление с графиката си.

Тази новата 2ра част не съм я пробвал още,не ми се играе на минимални настройки...та евентуално към края на лятото ще я пробвам,с ново Пц.

 

Играят с Ауто ейм... техниката, която се ползва наподобява автоматично прицелване. Като цяло е изключително лейм да се играе такъв тип игра на конзола, макар че повечето конзолни типове или разправят, че не било верно... или, че така било по-лежерно. Лично на мен ми се струва аматьорско.

 

rex80, аз пък мисля, че играта не изглежда хич добре... има игри излезли миналата година, които изглеждат по-добре... но дори и метро-то примерно за мен изглежда зле... и то защото графично нещата не са мръднали заради тъпите конзоли от 2007ма до сега. Вместо сега да се кефя на картина като от филм, гледам някви анимацийки. Има хора като мен които биха дали пари, за да гледат нещо... има и такива като теб, които се кефят на тази графика и едва ли не я прехвалват /играта дори няма дх11, понеже енджина е рязан, така че да пасва за конзолите/. Искрено се надявам началото на следващата година да излезе следващият плейстейшън пък дано малко мръдне графиката. Да вземат да ползват дх11 и за нещо различно от светлинка тук и там.

Тъй като предпочитам главно екшъни, рпг-та и спорт... конзолите ги ползвам само за спорт-а. За останалото имам комп.

 

TRIBALERO, играта не може да се каже, че е по-тежка от предният кризис... даже има нива, които са по-леки като графика спрямо предният крайзис. Единственото, което може да са вдигнали като изискване е процесора... но и това няма да е с много. Ако предният крайзис си го играл на ентусиаст, този ще си върви на геймър... което почти едно и също.

Link to comment
Share on other sites

Искрено се надявам началото на следващата година да излезе следващият плейстейшън пък дано малко мръдне графиката. Да вземат да ползват дх11 и за нещо различно от светлинка тук и там.

Не се надявай :). От Сони съобщиха, че нова конзола ще се очаква след 4 години.

А аз все още си чакам dx11 пач, за да изиграя играта.

Link to comment
Share on other sites

Не мога да спестя хвалбите си за втората криза. Доста динамичен и интерактивен геймплей с доста тактически възможности. Ъпгрейдите по костюма са страхотна идея. Играта е постигнала почти идеалния за мен ърбън шутър. А графиката просто не искам да я коментирам. Страхотно направена!

Link to comment
Share on other sites

Снощи реших и аз да пробвам играта .

То хубаво ама няма как да стане....машината ми е слаба ,та даже и на минимална резолюция не можеше да се държи стабилно.

А графиката е много много добра,пробвах да видя как ще е на средна резолюция ,на extreme + v-sync-а.И изглеждаше много яка :bgrin: .

Като взема нова машина към есента ще я пробвам там,за сега играта замина >>>

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Графиката просто е ...... един път. Че и ми върви в нас :)

 

Хмм. Хайде и тази мина и замина - има няма 20 часа. Даже не успях да си взема всички ъпгрейди. Но на доста места играта показваше, че имам 0 събрани, и то на места където трепех извънземни на кило. Уж там трябваше да събера повече, може би нещо се бъгваше на тези места.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Много кратка тая игра, както си цъкам и стигнах до едно място, където малко се затрудних та трябваше да го преигравам 3-4 пъти и то се оказа, че това е 'последния бос' ...

 

Като цяло играта е хубава, даже много, но нещо и липсва за да я причисля към пърънал топ-а. Например дразни, че дори като си клок ингейджд гадовете винаги 'знаят' къде си и това прецаква геймплея. Енджина е много добър с възможност да огромни пространства и тн, но като цяло дизайна на нивата е такъв, че няма какво да се зарибяваш да ги разглеждаш, както беше на халф-лайф. Историята е хаотична и неувлекателна, но някои от кътсцените са много забавни, като пародия на различни сериали. Дано планират продължение, където да се постараят повече, защото потенциала е огромен.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...