Jump to content
BulForum.com

Какво смятате за перверзно в секса?


Recommended Posts

Nisto.Vsi4ko,koeto dostavia udlovolstwie na dvama dushi e normalno. :punk

Link to comment
Share on other sites

Кво е перверзно за вас бе младежи? :devil

като един младеж ше кажа че всичко дето е перверзно е яко но в умерени количества и да не се прави постоянно :P :punk

Link to comment
Share on other sites

Be vsi4ko v sexa e qko.Samo da ne e geysko.Mama im geyska.

Айде още един комплексар...

Не можем ли да правим това, което ни харесва, без да не надничаме какво правят другите и особено без да даваме коментари за това което правят?

Да бе, всичко в секса е яко... ама знаеш ли че за някои хора "сексът" включва и сране, например?

Ако ти опрат пистолет на челото и те накарат да избираш едно от двете, какво би избрал - да лапнеш нечий кор или да ти се изсере някоя жена отгоре? Макар да съм хетеросексуален, аз лично не бих избрал второто.

 

Още повече, че съм си лапал моя и съвсем не беше неприятно... макар сега да не съм сигурен откъм кой край на тялото усещанията ми бяха по-приятни :wacko:

 

(извинявам се за нецензурните думи, но нямаше как да го кажа иначе :( )

Link to comment
Share on other sites

Още повече, че съм си лапал моя и съвсем не беше неприятно...

Кво,кво?Я открехни непросветените как стаа тоя номер ве :lol: Бахти гъзарията-да си прайш кавали сам :woot

Link to comment
Share on other sites

Всичко което не бих опитал е перверзно, останалото е нормално!

Ei tva e istinata. Niama znachenie dokyde se prostira. Za men granicite sa dosta tesni no otgovoryt e syshtia.

Link to comment
Share on other sites

nqam si i ideq kak si si lapnal kura ama spored men twa e prakti4eski nevazmojno.. a perverzno v sexa... ne moje da se kaje 4e ima takowa jivotno :)

Не зная как е при вас, но при мен да си лапна оная работа е сравнително лесно... може би е въпрос на физика. Ето как става - лягаш на гръб, вдигаш си краката до поза "свещ" и после ги спускаш над главата си. Всичко само си идва на мястото в това положение. Е, не влиза целият, ама поне главичката :) И определено е готино.

Допреди да имам трайна връзка много често го правех в моменти без достатъчно секс.

Напоследък, обаче, ми става все по-трудно да го правя... годинките си казват думата.

 

А относно това "perverzno v sexa... ne moje da se kaje 4e ima takowa jivotno" съм с две ръце "за". Много точно е казано. Стига на всички участници в акта да им е приятно.

Ако правиш и най-обикновен секс с жена си, а на нея й се повдига от отвращение и това би било перверзия.

 

На мен лично ми се струва много гадно да се прави секс по време на мензис, ама много хора го правят редовно. Щом им харесва :)

Link to comment
Share on other sites

Тва със срането и пикаенето не са перверзии, тва са извращения вече. Иначе нищо против перверзиите. А тва да можеш сам да си праиш свирки знам, че на теория е възможно ама тряа да си се занимавал с йога, нещо такова или да имаш супер гъвкави кости. Ама пак е гадно

Link to comment
Share on other sites

Не зная как е при вас, но при мен да си лапна оная работа е сравнително лесно... може би е въпрос на физика. Ето как става - лягаш на гръб, вдигаш си краката до поза "свещ" и после ги спускаш над главата си. Всичко само си идва на мястото в това положение. Е, не влиза целият, ама поне главичката :) И определено е готино.

Допреди да имам трайна връзка много често го правех в моменти без достатъчно секс.

Напоследък, обаче, ми става все по-трудно да го правя... годинките си казват думата.

 

А относно това "perverzno v sexa... ne moje da se kaje 4e ima takowa jivotno" съм с две ръце "за". Много точно е казано. Стига на всички участници в акта да им е приятно.

Ако правиш и най-обикновен секс с жена си, а на нея й се повдига от отвращение и това би било перверзия.

 

На мен лично ми се струва много гадно да се прави секс по време на мензис, ама много хора го правят редовно. Щом им харесва :)

666 pi4 brao 6a6na me . :)

Link to comment
Share on other sites

Не зная как е при вас, но при мен да си лапна оная работа е сравнително лесно... може би е въпрос на физика. Ето как става - лягаш на гръб, вдигаш си краката до поза "свещ" и после ги спускаш над главата си. Всичко само си идва на мястото в това положение. Е, не влиза целият, ама поне главичката :) И определено е готино.

Допреди да имам трайна връзка много често го правех в моменти без достатъчно секс.

Напоследък, обаче, ми става все по-трудно да го правя... годинките си казват думата.

 

А относно това "perverzno v sexa... ne moje da se kaje 4e ima takowa jivotno" съм с две ръце "за". Много точно е казано. Стига на всички участници в акта да им е приятно.

Ако правиш и най-обикновен секс с жена си, а на нея й се повдига от отвращение и това би било перверзия.

 

На мен лично ми се струва много гадно да се прави секс по време на мензис, ама много хора го правят редовно. Щом им харесва :)

Пич сигорен ли си че си си лапал своя х♚й? :rolleyes: Че както го описваш бая свирки си правил :D

Link to comment
Share on other sites

хайде сега някой да си признае, че си е близал гъза, а!

Link to comment
Share on other sites

хайде сега някой да си признае, че си е близал гъза, а!

И снимки за достоверност :rolleyes: Че то на блага дума може и .... да си е лизал :rolleyes: :D :D :D :D :wacko:

Link to comment
Share on other sites

awe pi4a Yori 100% go razdava nekav gimnastik ili yoga ina4e ne vijdam kak.... ;)

Момчета, преди да ми говорите за гимнастика и йога, замислете се - отговорът е в размера :wub:

А ако наистина ви е толкова любопитно, вероятно ще мога да намеря няколко снимки в интернет, за да видите че става и как точно.

Дали ще е проблем ако ги кача за кратко на warez?

Link to comment
Share on other sites

Awe hora taka i ne razbrah kakvo imate predvid pod dumata "perverzno".Spored pove4eto postove za vas e perverzno ne6to koeto e gadno.Ne mislq, 4e e taka!

 

Kolkoto do teb Yori, tova ,4e si si lapal onaq rabota spored men tva e gadno!!!:sick Za taq rabota si ima MOMI4ETA!!! :P

Link to comment
Share on other sites

Awe hora taka i ne razbrah kakvo imate predvid pod dumata "perverzno".Spored pove4eto postove za vas e perverzno ne6to koeto e gadno.Ne mislq, 4e e taka!

 

Kolkoto do teb Yori, tova ,4e si si lapal onaq rabota spored men tva e gadno!!!:sick Za taq rabota si ima MOMI4ETA!!!   :P

 

 

Хе-хе, да де, ама когато няма наоколо и това минава :devil

Да ве, наистина, пак се изместихме от темата.

Според мен "перверзно" е нещо което не е типично за всекидневния секс и което не би го направил всеки, нещо което повечето считат за несъвсем ОК да се прави. За мен "перверзно" в секса е аналният секс, груповият, двойното проникване, ако щете и празненето в устата.

В този смисъл всичко перверзно ми е много любопитно и приятно да го правя, щото освен физиологичното удоволствие изпитвам и нещо повече, нещо което е в главата, идеята че правиш нещо "по-така". Все едно вместо да пиеш обикновено вино, да пиеш шампанско, или вместо да ядеш просто хайвер, да ядеш черен хайвер. И както беше казал някой преди мен - сладко е когато е с мярка и не всеки ден. Иначе става тривиалност.

А границата между "перверзии" и "извращения" е границата до която човек може да стигне, но която не би преминал. Т.е. перверзии са всички онези неща-табу, които човек би направил, а извращения са онези които не би направил.

И тази граница при всеки човек минава на различно място.

Това всъщност и беше смисълът да се постави тази тема - да поговорим на кой докъде му се простират границите.

А моята основна теза беше, че точно защото всеки е различен, не е добре когато други се опитват да му поставят граници (стига да не насилва никого).

Link to comment
Share on other sites

Мдааа,аз нещо не разбрах кое е перверзно според вас,но според мен да си направиш сам свирка е перверзно,както и хавите със сране злетния душ.Иначе нещо за групов секс видях-за мен тва не е перверзно бих го направил :punk

Link to comment
Share on other sites

бих правил групов секс, бих правил оргия.... не бих правил сатанински или садомазохистичен секс, не бих пикал в нечия уста, не бих ял нечие лайно, абе сещате се. има ли такива дето си падат по watersports примерно?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...