Jump to content
BulForum.com

Какво смятате за перверзно в секса?


Recommended Posts

Mai Yori e edinstveniqt koito napisa ne6to naistina smisleno po temata.

I e napalno prav, vseki si ima granici za perverziq.Tova koeto e "po-taka" za samiq teb si go priema6 kato perverziq i ti dostavq kef.Naprimer ako te kefi "frenskata" go priema6 kato perverziq ,NO za nqkoi hora tova moje da e izvrateno togava udovolstvieto ot ne6to vkusno stava gnusno :tongue

Taka 4e "perverzno" e mnogo prehodno ponqtie.

Link to comment
Share on other sites

spored men perverziqta grani4i s izvra6tenieto kato naprimer da pravi sex s jivotni ili puk s 4ovek koito ti e kruven rodnina i dvete mi se vijdat otvratitelni

 

A po vuprosa za lapaneto na k..a az poznavam edno mom4e deto razpravq 4e go pravi.ama kofti e de kato se ima predvid 4e e na6 prioritet kofti e

Link to comment
Share on other sites

spored men da si pravi6 sam svirka ne e perverzno a izvrateno ( no pi4 pozdravqvam ti qvno ti e mnogo golqm) a sexa s rodni e nezakonno ( ima zakon koito zabranqva kravosme6enieto,predpolagam 4e stava vapras i za samia sex) a ina4e spored men perverzno e da hm.... mi da izpolzva6 dopalnitelmi material naprimer vaje .... da zavarje6 nqkoi na spalnqta ... ili puk moje i da e perverzia vlizaneto v razli4ni roli na partniorite kakto nqkoi 4esto igraq doktor i sestra ili u4enik i u4itelka i samo edna vratovrazka na vrata na jenata ,, ve4e q pravi perverzna.. tova e spored men ... tova sa normalni ne6te za kak da go nare4a: podarjane na oganq jiv mejdu parniorite...

Link to comment
Share on other sites

Yori братле, ти не си наред... честно... Верно и аз съм разтегнат, ама чак пък толкова изпаднал, че сам да си... а ве както и да е...

Link to comment
Share on other sites

В свободна страна живеем, всеки може да прави каквото си иска, стига да не нарушава законите и личното пространство на другите.

Link to comment
Share on other sites

свободна държава ли ;) .аре излез например в градската градина да се натискаш с приятелката/приятеля и ще видиш тъпите пенсии как ще те гледат като чи ли си някой от служителите на инферно.ако не ни беше такова застаряло населението нямаше да има проблеми с това кое е перверзно.иначе за мен перверзно е да се изчука6 сус сестра си или брат си или някой от цялата рода :D

Link to comment
Share on other sites

тъпите пенсии как ще те гледат като чи ли си някой от служителите на инферно

dobre go kaza :)

No men vse pak mnogo si me kefe6e da palaveem s gadjeto v gradskata i da nabliudavam ujasenite pogledi ne samo na pensiite, no i na maiki s deca, daje na 4engetata :) Vednyj daje dvama doidoha pri nas da ni pitat dali nqmame oryjie :lol:

Link to comment
Share on other sites

свободна държава ли ;) .аре излез например в градската градина да се натискаш с приятелката/приятеля и ще видиш тъпите пенсии как ще те гледат като чи ли си някой от служителите на инферно.ако не ни беше такова застаряло населението нямаше да има проблеми с това кое е перверзно.иначе за мен перверзно е да се изчука6 сус сестра си или брат си или някой от цялата рода :D

Е каква работа имам да се натискам с приятелката си в градската градина ?

Мога да се натискам с нея и в къщи, ако няма възможност в къщи- в колата.Ако няма кола - винаги има хотели.Хората смятат това за неморално, когато те са били по-млади наистина е било. Би трябвало да се съобразиш с тях.Пък и не вярвам някой да е дошъл да ти каже нещо.А и точно защото живеем в свободна страна, могат да те гледат както им е кеф.Иди кажи на дядо ти "тъпа пенсия" да видим колко ще ти се зарадва.Имай малко уважение към по-възрастните, заслужават го.Някой ден и ти ще станеш старец, спомни си как си мислил за старците..И не мисли че ще си по-различен, защото няма да си.

Link to comment
Share on other sites

Yori братле, ти не си наред... честно... Верно и аз съм разтегнат, ама чак пък толкова изпаднал, че сам да си... а ве както и да е...

Защо трябва да е изпаднал за да си....Ми жените, които .... изпаднали ли са? Ако приятелката ти ти каже: "Няма да ти.... не съм толкоз изпаднала..." няма да ти стане особено приятно мисля.

Човека се е опитал да си достави сам удоволствие...аз не виждам нищо перверзно в това.

Link to comment
Share on other sites

перверзно в секса

e kato go pravish rakata [ti vleze polovinata vatre v jenata eeeeeeeeeee :sick :sick :sick stava mi kofti samo kato go pisha i s kraka tva pak e psihopatsko :sick :sick :sick ]

ili pak s razni plodove i drugi bagavii [vibratora moje shtoto e ot spesialna materia]

tia jeni koito go praqt taka mislq che sa mnogo pervezni glavi

:sick :sick :sick

Link to comment
Share on other sites

...pi4,samo se ogledai,na sveta ima miliono momi4eta,koito biha ti pravili...a ti si trygnal da si duha6 sam

 

Приятел, аз някъде май бях споменал, че в момента съм "женен".

Разликата да си духаш сам и да правиш секс е същата както между яденето вкъщи и яденето накрак навън. Ако имаш време и нерви си приготвяш нещо готино, сядаш спокойно и си го ядеш с кеф, а ако нямаш, купуваш нещо навън, изяждаш го набързо, колкото да напълниш корема и това е.

Но няма значение, това за автофелациото изобщо го бях подхвърлил само като допълнение към друго мое съждение, на което никой не обърна внимание, но на това всички се лепнаха. Честно, моята "невинна детска мисъл" винаги е предполагала, че повечето момчета могат и го правят това. Сега виждам, че явно е рядкост :wub:

Ама много ми е смешно като ме убеждават някои колко било извратено сам да си духаш. Значи да си лапаш пръста (примерно) или да си бъркаш в носа не е извратено, а патката - е извратено. Хм, интересна логика. За мен всичко е просто част от тялото. Като те сърби някъде - почесваш се.

Дето викаше един образ в казармата "Всяка нощ си лъскат к*ровете и с двете ръце, а после викат, че мъжко не пипали" :D

Всичко е въпрос на гледище. Пък където е чекия, там е и свирка.

 

Абе най-яко е всеки да си гледа неговия кеф и да не разваля кефа на другите.

 

@bolen-mozak:

да ве, много е гадно с някави храни да се търкат и мушат тук и там, за фистинга да не говорим, ама бас ловя че има сума хора които пък точно на това се дървят.

на мен не ми изглежда много наред и някои хора да се възбуждат от чорапогащи и лачени обувчици, ама са доста тия.

 

Ей, хора, айде да разширим темата:

На какви необичайни места сте мастурбирали? Мен, примерно, много ме кефи навсякъде, където рискувам да ме види някой. Примерно в асансьор, или в избено помещение, или във входове... а вчера за сетен път го направих и в тоалетната на влак.

Link to comment
Share on other sites

Spored men niakoi xora se vazbujdat kato pishat i chetat takiva neshta tuk. Niama da spomenavam imena ... Tova mnogo li e perverzno??? :devil

Ама сериозно ли мислиш че има и такива типове тука?! :confused

Хммм, ще започвам по-старателно да се оглеждам докато съм във форума, че току-виж изскокнал някой перверзник иззад някоя по-едра запетая :blink:

Link to comment
Share on other sites

Ама сериозно ли мислиш че има и такива типове тука?!  :confused

Хммм, ще започвам по-старателно да се оглеждам докато съм във форума, че току-виж изскокнал някой перверзник иззад някоя по-едра запетая  :blink:

oglejdai se shte se radvam da si namerish priqtel.......... :))))) :evil :devil

Link to comment
Share on other sites

На какви необичайни места сте мастурбирали? Мен, примерно, много ме кефи навсякъде, където рискувам да ме види някой. Примерно в асансьор, или в избено помещение, или във входове... а вчера за сетен път го направих и в тоалетната на влак.

Az vinagi si biq chekii v nas,vyob6te ne mi idvalo na akyla da masturbiram na nqkvi neobi4aini mestta ;)

Link to comment
Share on other sites

Не знам какво е извратено в секса,честно мисля си,че няма такова,не се сещам,наистина.Може би единствено кръвосмешението е нещото,което ме отвръщава,както и някви анимъл изпълнения...Иначе друго няма... :P

Link to comment
Share on other sites

Ама сериозно ли мислиш че има и такива типове тука?!  :confused

Хммм, ще започвам по-старателно да се оглеждам докато съм във форума, че току-виж изскокнал някой перверзник иззад някоя по-едра запетая  :blink:

ami ti sigurno samo tova 4aka6

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...