Jump to content
BulForum.com

GTA: San Andreas


AlekS

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply
To i v 1 ima6e ama v 2 i 3 nqma6e taka4e si4ko e re6eneie na razrabot4icite.

Надявам се да има мотори! В залите само на това се кефеха-4е има мотори :)

Link to comment
Share on other sites

видимо е че грфиката ще е по добра с подобрн енджин (надявам се) ама ниякои има ли инфо кога точно да я чакаме :confused

Link to comment
Share on other sites

GTA 1 и GTA 2 са класики. От GTA 3 играта заприлича на поредните екшън циркове, много развалиха играта от Rock Star Interactive, 1494101 оръжия, все едно CS играя... Това търсят калъфите (екшън и много пуцалка), това правят от RSi...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Виж какво написах на първия пост-

June 2005 PC ....

Slain...прав си...от Gta3...Gta и Gta2 Sux(е те са доста стари...)

само 1 ще ти кажа .. Gta2(визирам точно нея ) имаше 4-5 пъти повече продадени копия .. сам си прави извода .. играта "не беше разрешена за лица под 18 години " за тази игра се изписаха толкова много review-та и preview-та ,че едва ли сега тези на HL2 + Doom 3 заедно ще успеят да я бият по този показател колкото до самата игра .. хмм какво да кажа пред GTA2 съм прекарал цяло лято .. всеки ден по 3 часа в едно клубче до нас .. яко Multiplayer бате .. :) нямаш си представа колко бях зарибен на нея и Brood war-чето уверявам ви ,че нямате право да говорите така за стари игри които не сте играли

 

колкото до Gta3 тя ми се струва истинска боза пред 2-ката чисто и просто 3д екшън с повечко палежи и кръв фабулата на играта се загуби ... ,птичият поглед на който бях свикнал все още не мога да го забравя ;)

 

дано San Andreas да ме "задоволи" по-добре :D

Link to comment
Share on other sites

Az sa6to sam saglasen GTA 3 i Vice City ne bqha tolkova hubavi az Vice City q prevartqh na vtoriqt den mnoo mi be6e lesna de da znam.Spored men tova ubi interesa mi za 2 dena da prevarti6 edna igra.Super malak game play i lesen na vsi4koto otgore nqma nikakva intriga.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Яка ще е играта.Заслужава си да се играе.И по инфото съдя че ще доста по-добра от Vice City.Доколкото видях от картините главния герои ще е негър.На мен тва не ми харесва.Просто имам предрасъдъци :) :inqn

Хах, ти за сменяне на скинове чувал ли си ? :)

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Абе незнам, ама както изглежда май ще се кефя най-много на радийцето дето ще бичи във колата! Вижте soundtrack-а:

CD 1

1. The Theme From San Andreas

2. Rage Against The Machine - Killing In The Name

3. 2 Pac - I Don't Give A Fuck

4. James Brown - The Payback

5. Ronnie Hudson - West Coast Poplock

6. Guy - Groove Me

7. Eddie Money - Two Tickets To Paradise

8. Cypress Hill - How I Could Just Kill A Man

9. The Maytals - Pressure Drop

10. Slick Rick - Children's Story

11. Rick James - Cold Blooded

12. Raze - Break 4 Love

 

CD 2

1. Ohio Players - Funky Worm

2. Heart - Barracuda

3. Compton's Most Wanted - Hood Took Me Under

4. Lyn Collins - Think About It

5. Public Enemy - Rebel Without A Pause

6. Faith No More - Midlife Crisis

7. Bell Biv Devoe - Poison

8. Max Romeo & The Upsetters - Chase The Devil

9. Eric B & Rakim - I Know You Got Soul

10. Willie Nelson - Crazy

 

Bonus Track:

11. AFI - Head Like A Hole

Link to comment
Share on other sites

Rockstar Games съобщиха, че PlayStation 2 версията на Grand Theft Auto: San Andreas - техният най-нов гангстерски екшън, в който ще поемете управлението на Карл Джонсън (Си Джей) - обикновен престъпник от Лос Сантос, е вече на пазара в Северна Америка. Играта ще се появи в Европа четири дни по-късно. А за PC - през третото тримесечие на следващата година. :cry :cry Повече информация за тази амбициозна и противоречива геймка може да намерите на ето този линк или на официалната й страница.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...