Jump to content
BulForum.com

Съвети и препоръки за водоструйка


supertikva

Recommended Posts

Имам желание да си купя водоструйка, за да си мия колата на спокойствие и както аз си знам :) Някой ако има впечатления за марка, модел и място от където мога да си намеря нещо на разумна цена (max 200-200 и малко) и да върши работа, моля да сподели мнение :)

 

В МЕТRO, Praktiker, АЛАТИ и Ваumax има на марките BOSCH, Fair line, Budget и KARCHER като цените им варират от 130лв (най-малката-с размер на куфарче) до 999лв (по-мощните)...Има ли смисъл да си купя малка или не си заслужава?

Link to comment
Share on other sites

От скоро сме с Bosch Aquatak 100 Plus. Ползвана е 4-5 пъти и мога да кажа, че не е лоша ама ТРАКА като трактор... :(

Тогава дилемата беше между Бош-а и Кахер-а. Кахер-а бил уж по-силен ама взехме Бош-а, защото бил с метална помпа, а не с пластмасова. За Кахер-а нз как трака.

Link to comment
Share on other sites

Аз лично Кархер не бих си взел - имах една навремето - пълен фалш. Може би ако си миеш колата 2-4 пъти в годината става, но за нищо повече. Тотален боклук. Винаги бих предпочел продукта на Бош. Особено пък ако има разлики от типа пласмаса срещу метал. Аз имам чувството че в тия Кархери всичко е само пласмаса...

Link to comment
Share on other sites

Аз лично Кархер не бих си взел - имах една навремето - пълен фалш. Може би ако си миеш колата 2-4 пъти в годината става, но за нищо повече. Тотален боклук. Винаги бих предпочел продукта на Бош. Особено пък ако има разлики от типа пласмаса срещу метал. Аз имам чувството че в тия Кархери всичко е само пласмаса...

Що така мислиш?

Аз пък съм точно на обратното мнение...

Link to comment
Share on other sites

Виж също и Макита, пак са около 200 лева, не съм ползвал тяхна водоструйка, но имат 1 модел който е около 200 лв, миналата година го гледах в магазина им сре6ту тет-а. Пак да учочня не давам препоръка, но съм ползвал техника на макита и съм мн доволен.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...