Jump to content
BulForum.com

Alice in Wonderland


ZGAN

Recommended Posts

alice-in-wonderland-2010-20090721105726439_640w.jpg

 

 

 

 

IMDB

 

Алиса в страната на чудесата е предстоящ фентъзи филм от 2010, режисиран от Тим Бъртън. Адаптация по романите на Луис Карол Алиса в страната на чудесата и Алиса в Огледалния свят, филмът използва техника, комбинираща живата игра с motion capture технология и stop motion анимация. Мия Уасиковска играе ролята на Алиса, заедно с Джони Деп като Лудия шапкар, Хелена Бонам Картър като Червената царица и Ан Хатауей в ролята на Бялата кралица.

 

Премиерата на филма е насрочена за 5 март 2010, а самият филм се очаква за Disney Digital 3-D и IMAX 3-D, заедно с двуизмерния формат на лентата.

 

Wikipedia.

 

 

Време беше да се направи съвременен вариант на култовата книга.Бъртн няма да филмира книгата,а ще "намаже" историята.Ще видим какво е забъркал.И отново на 3D. :JC_golly:

 

Обаче:

Бъртън и Занук избраха да заснемат филма с обикновени камери и по-късно да конвентират лентата в 3-D формат; Занук обясни че 3-D камерите са прекалено скъпи и "неудобни" за употреба и че според него няма разлика между конвентираната лента и тази, заснета специално за формата.

Link to comment
Share on other sites

То като се замисля, ако не го направят докато Джони Деп играе, няма кога да направят добра Alice in Wonderland.

И встрани от темата, но много са ми странни дуетите: известен много добър актьор и режисьор. За Бъртън и Деп, и Ридли Скот и Ръсел Кроу се сещам в момента. Като сиамски близнаци са почти. :)

Link to comment
Share on other sites

То като се замисля, ако не го направят докато Джони Деп играе, няма кога да направят добра Alice in Wonderland.

И встрани от темата, но много са ми странни дуетите: известен много добър актьор и режисьор. За Бъртън и Деп, и Ридли Скот и Ръсел Кроу се сещам в момента. Като сиамски близнаци са почти. :)

Забрави Камерън и Щварценегер и Камерън Сигорни Уийвър :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Скорсезе - Ди Каприо. А Алиса я очаквам с огромно нетърпение. Обичам Бъртън!!!

Трейлърите са обещаващи, дано и филма е хубав. И всички обичат Бъртън!!!

Link to comment
Share on other sites

Забрави Камерън и Щварценегер и Камерън Сигорни Уийвър :laughing:

 

вярно

 

Скорсезе - Ди Каприо. А Алиса я очаквам с огромно нетърпение. Обичам Бъртън!!!

 

Още един дует забелязах. Tony Scott и Denzel Washington. Доста филми имат заедно.

A Бъртън не знаех, че е продуцент на 9. Още повече ми се издига в очите. Алиса му идва идеален сюжет като за него точно.

Link to comment
Share on other sites

A Бъртън не знаех, че е продуцент на 9. Още повече ми се издига в очите. Алиса му идва идеален сюжет като за него точно.

 

Не е продуцент. Един от продуцентите е.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...