Jump to content
BulForum.com

kakuw bike ?


Veno

Recommended Posts

Bih se radwal ako me swetnete kakwo kolelo da si kupi chowek,

nestho snosno cena/kachestwo ?

Preporuchaha mi DRAG, koi model po-skoro obache ? Chetoh nqkade che Drag Ontario ne bil losh ? Ima li online magazin nqkade, da dobiq predstawa za cenite ?

Preporuchaite sushto i magazin dobur w Plovdiv

Thanks

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 66
  • Created
  • Last Reply

Otgovoryt na zapitvaneto mnogo zavisi ot tova za kakvo 6te polzva6 koleloto. Ako smqta6 da se spuska6 po strymni i kamenisti nadolni6ta (downhill) 6te ti trqbva edin vid kolelo, ako iska6 da vyrti6 za skorost po grebnata - drug vid.

Ina4e magazin za kolela ima na Ruski, blizo e do Mladojenskiq dom (ako vyob6te taka se kazva(, ama e na bulevarda. Tam ima i DRAG i SPRINT.

Az imam EXCEL na Sprint, mnogo sym dovolen, spokoino razvivam nad 45km/h, sy6to dosta dobre se dyrji offroad. Struva 500lv.

Link to comment
Share on other sites

Bih se radwal ako me swetnete kakwo kolelo da si kupi chowek,

nestho snosno cena/kachestwo ?

Preporuchaha mi DRAG, koi model po-skoro obache ? Chetoh nqkade che Drag Ontario ne bil losh ? Ima li online magazin nqkade, da dobiq predstawa za cenite ?

Preporuchaite sushto i magazin dobur w Plovdiv

Thanks

Относно въпроса цена качество мога да ти предложа велосипед за 1000лв предполагам ще отговаря на всички твои изисквания, но като гледам в България нещата се свеждат до въпрос-а "КОлко пари си готов да дедеш?".

Относно модела първо изясни за какво ще се ползва въпросното колело от това ще зависи модела и цените им!

Онлайн магазин има ма не е за цели колела информация относно планински велосипеди можеш да видиш тук:

 

MTB България

Ел магазин

Noname - мое сайтче по темата

Link to comment
Share on other sites

wijte sega az ne sum chak takuw fen, chist amatior sum

trqbwa mi kolelo s koeto taka da se kaja da izrazhodawm energiq tui kato wodq

dosta zasednal nachin na zhiwot.

Koleloto shte go karam osnowno iz grada, do grebnata baza i taka, edwa li shte hodq nqkade koi znae kade na wisoka da se spuskam sus 80 km/h :)

Taka che me interesuwa prilichno kolelo na cena 200-300 lv.

500 ne mi se dawat kato se ima napredwid che ne sum super fen, pone ne zasega :)

Link to comment
Share on other sites

wijte sega az ne sum chak takuw fen, chist amatior sum

trqbwa mi kolelo s koeto taka da se kaja da izrazhodawm energiq tui kato wodq

dosta zasednal nachin na zhiwot.

Koleloto shte go karam osnowno iz grada, do grebnata baza i taka, edwa li shte hodq nqkade koi znae kade na wisoka da se spuskam sus 80 km/h :)

Taka che me interesuwa prilichno kolelo na cena 200-300 lv.

500 ne mi se dawat kato se ima napredwid che ne sum super fen, pone ne zasega :)

spint penta s 21 skorosti bez amortisoiri i takiva ne6ta to4no kato za amatoiri cena okolo 150 - 120 lv

Link to comment
Share on other sites

wijte sega az ne sum chak takuw fen, chist amatior sum

trqbwa mi kolelo s koeto taka da se kaja da izrazhodawm energiq tui kato wodq

dosta zasednal nachin na zhiwot.

Koleloto shte go karam osnowno iz grada, do grebnata baza i taka, edwa li shte hodq nqkade koi znae kade na wisoka da se spuskam sus 80 km/h :)

Taka che me interesuwa prilichno kolelo na cena 200-300 lv.

500 ne mi se dawat kato se ima napredwid che ne sum super fen, pone ne zasega :)

Bih ti preporu4al za tiq pari da se naso4i6 kum kolelo samo s vilka otpred bez zaden amortisiot, za da ne sujalqwva6 posle :).

Za tiq pari predpolagam nqkoe sprint4e , sravnitelno eftin e modela Apolon s gore dolu hubavo oborudvane. Za exel-a 6te ti trqbvat pove4ko apri nai-eftiniq e kum 500 ako pomnq dobre.

Za drag4etata Ontariaoto mislq 4e e nad cenata koqto kazva6 , taka 4e ostava mai samo Sprint :woot

 

Официлания сайт на Спринт

Link to comment
Share on other sites

Имам позната, която е шеф на рекламата на SPRINT и днес ми даде една брошурка, в която имаше 24 модела?? Колелетата са хубави с техника от Шимано и найскъпият им модел е 1200 евро. Беше ми препоръчан модла excel.

www.sprintmaxcom.com

Link to comment
Share on other sites

a neshto s amortisiori za 200-300 ?

nqma li nqkakwo url sus modelite na sprint ?

Амм Лидер-а до моста на гирджика също е хубав магазин мисля.

От там си зех мойто колело, с преден амортисьор и аерокапли е.

Зех го преди около година и струваше 200 лв, с 18 скорости(shimano) и подобни и дават 1 година гаранция, а иначе има тука до нас 1 магазин idel мисля беше по скъпички и по прости колела но дават 5 години гаранция.

Защо сички спринт искате незнам мен не ми харесват - особено ся каквито завартяни рамки има :pirate

Link to comment
Share on other sites

никой не говори за ЛИДЕР. склада се намира до магазин ВикиВат преди моста на Герджика от страната на Руски. има доволно колела, които не са скъпи и ще отговорят на твоите изисквания.

Link to comment
Share on other sites

az moga da ti predloja Cross. namira se v gorespomenatiq magazin do mosta na gerdjika. dokolkoto znam kak se pravqt tiq Sprintove... de da znam.. ne bih si kupil takova ne6to. ne sum na qsno s cenite na Scott, no mislq 4e do 200-300 leva moje6 da si zeme6 edno kolelo (bez extri.. vse pak tva e Scott) :). ako zima6 kolelo za karane v grada.. zimai samo s preden amortisior.. tiq zadnite sa pulen bokluk.

Link to comment
Share on other sites

ima s amortisiori ako si vijdal moito kolelo ima sushtiqt model s sreden i vilkov amortisior cenata e kam 250lv nqkade no ne ti go preporachvam golqm luft se polucahva zaradi amortisiora pak i samite chasti na koleloto sa ot plasmasa govorq za lostcheta z askorosto i takiva uj neznachitelni neshta...koeto e gadno

Link to comment
Share on other sites

Венци, виж тук за DRAG-овете. Но се вслушай в съвета на The^Undertaker. Не ти трябва сгъваемо колело, купи си с твърда рамка и амортесьорна вилка. Спринт са най-добрите в случая, Cross и Leader са пълен ташак (аз карам Cross Nomad -вече половината неща не са от него).

Лично мое предложение е Спринт Аполон.

Успех!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...