Jump to content
BulForum.com

Abiturenti


Recommended Posts

ave iaaaaaa az 4 godini sam tarpql daskalite i direktorite nqma da se napiq i za kvo sam chakal a ?snoshti se napih i se razbih i tochka an4eto ti si bahti monogamnata...

Link to comment
Share on other sites

Хаха, наздраве, ама не го чеках :P .

w00x, с "Комфорт - S" ли?

damz :) na 12 mai minalata godina.

 

  E..to i az v Italiq bqh ama...ne sa hfala nali?

 

kolko si golqma v su6tnost? i kak se kazva6? 6toto mai mai... te poznavam.

Link to comment
Share on other sites

w00x доволен ли си? Кажи да подобряваме нещата, ако не си :P . Сега пак има там :) .

Link to comment
Share on other sites

ave iaaaaaa az 4 godini sam tarpql daskalite i direktorite nqma da se napiq  i za kvo sam chakal a ?snoshti se napih i se razbih i tochka an4eto ti si bahti monogamnata...

Абе пиле, кво общо имат моногамията и пянството? :confused Тва ,че си последна година и завършваш не оначава че трябва да се натряскаш пред всички и да станеш на резил. :sick Може да се "избухне" и без много пиене :) Ма айде карай...важното е че си изкарал добре B)

Link to comment
Share on other sites

dai mi 1 prichina da ne se natrqskash za tva che si chakal 12 godini /az 14/ ? I shto da ne se natrqskash ti kvo pravi na tvoita abiturenska rashavashe pitagorovata teorema li ? Predlojih im na moite suochenici da ne piem i da igraem na gonenica ili krienica ama te ne izkaha kvo da pravq

Link to comment
Share on other sites

Тва ,че си последна година и завършваш не оначава че трябва да се натряскаш пред всички и да станеш на резил.

Напротив, трябва. Как пък ще стане купон ако няма пукница

Link to comment
Share on other sites

е купон определено може да стане и без да се натряскаш

 

по желание на клиента

които иска да пие който неиска да не пие

кво се карате сега за глупости

Link to comment
Share on other sites

Porkaneto e za tezi koito ne znaiat kak da se zabavliavat. Kogato alkohola razvyrje ezika i uspokoi pieshtite go toi moje naistina da pomogne za kupona. No napivaneto niama nishto obshto sys zabavlenieto. Niama nishto veselo i priatno v pianstvoto i tova vseki go znae. Samo deto pochti vsichki na taia vyzrast i malko nagore sa divaneto i "golemi myje" i priemat porkaneto kato dostoinstvo i priznak za myjestvenost. E da moje bi e goliamo udovolstvie da se dokajesh kolko si myj, kolko si pechen i vajen no kato pochnesh na chovek da ne miazash, bylvash prostotii i povryshtanica mai ne postigash tochno tova. Ima alkohol koito mi e vkusen i zatova go pia. Ne sym se napival zashtoto imam miarka i zashtoto niamam nujda da izglejdam jalko v moite i chujdite ochi. Blagodaria za vnimanieto na prosvetenite nesyglasni s men.

Link to comment
Share on other sites

Porkaneto e za tezi koito ne znaiat kak da se zabavliavat.

Първо пробвай, после говори, че така, ни в клин, ни в ръкав...

 

Иначе поста ти е много смешен :lol:

Link to comment
Share on other sites

abe nema losho da si piinesh poriadachno i sichki da ti sa priateli posle :)

tva e verno spriqtelih se s cql vipusk romi bqha zad nashta masa kuchek igrahme s tqh parvi priqteli stanahme :punk posle v Tarikati se zasqkahme i vikat "aide bate da pochvam kuchecite"

Link to comment
Share on other sites

Първо пробвай, после говори, че така, ни в клин, ни в ръкав...

 

Иначе поста ти е много смешен  :lol:

Obiasni mi kakvo e za teb "probvaneto". Shtoto sym pil dostatachno za da mi e priatno no nedostatachno za da pravia gluposti. Okolo men obache e imalo vsiakakvi. Tozi variant ne e priemliv za men. Ako ti e tolkova smeshno smei se. S men problem niama da imash. Na men pyk mi e mnogo po-smeshno izkazvane ot tipa "bez gradus niama radost". Ima ima stiga da mojesh.

Link to comment
Share on other sites

Ai qko we abiturenti.ZGAN ne si po4erpil o6te pile ama to i az triabva da po4erpa,ni6to sa po4erpim po edno za moe i tvoe zdrave :)

predlagam az da pocherpq mene si a ti sebe si :punk po tunko shte ni legne edin vid

Link to comment
Share on other sites

Ai qko we abiturenti.Sa po4erpim mnogo qsno,neka vsi4ki abiturenti sa napiqt kat za posledno.Ai qko we abiturenti trabva za posledno da sa pie 4e u4eni4eskite godini svar6vat.Ai qko we abiturenti :))))))))))))))))))))))))))))))))))

Lqtoto gore6to mnogo e dobre slance veselo pe4e skara bira plas6 more ai qko we abiturentiu :)))))))))))

Link to comment
Share on other sites

Първо пробвай, после говори, че така, ни в клин, ни в ръкав...

 

Иначе поста ти е много смешен  :lol:

На мен никак ми е направо тъжно, че има хора, които не могат да се забавляват без да се нафиркат. Кво смешно видя пък ти? Май твоя поуст се превърна в смешен :lol:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...