Jump to content
BulForum.com

Продавам/Заменям лаптоп


Recommended Posts

Продавам това лаптопче: Fujitsu Siemens Lifebook C1020 със следните характеристики:

Процесор: Intel Pentium 4 1.70 Ghz

Памет: 256mb RAM

Твърд Диск: 40GB 5400RPM

Видео карта: S3 Savage 32mb

Дисплей: 15.4”

Камера: няма

Оптично устройство: DVD-ROM

LAN: 10/100BASE-T Ethernet LAN (RJ-45 connector)

Безжичен LAN: няма

External I/O ports: 2 USB,

 

Детайли: Floppy Disc Drive, modem port, VGA port, FireWire,Infrared port, S-Video out port, (До двд-рома има някъв порт, който свети червено,предполага е за няква оптика, но понеже съм невежа и оставям вие да си прецените за какво е :) вижда се на снимките.)

 

Батерията кара около 20-30мин. Със оригиналното зарядно си е .

 

Лаптопа работи идеално. Има следните забележки: Преди време го карах да му сменят буксата за захранването понеже старата се разпои, снимал съм я и се вижда.Това не пречи на работата му. Клавиатурата е с немска подредба, за който е голям проблем ще му купя лепенки за клавишите :) . и Третото нещо заради което най вече ще го дам на ниска цена.. чува се някво пукане и шумене в колоните, става въпрос за звука, не знам от драйвърите ли е или е нещо от саундкартата.

 

 

лаптоп1

лаптоп2

лаптоп3

лаптоп4

съмнение за оптика :)

лаптоп5

букса захранване

infrared port

лаптоп6

лаптоп7

подредба клавиатура

 

ЦЕНА: 120лв - или бартер за телефон който да е на същата стойност.

Приемам коментари на цената до 16% или иначе казано под 100лв не ми се пада.

Link to comment
Share on other sites

Само да кажа, че дисплея е 15"

Нима?

Аз пък бях почти убеден, че е 15.1"

 

EDIT:

Не виждам как може във всяка една тема да си намирате повод за спор.

Нямах намерение да пиша, но когато някой прави опит да коригира данни, поне да го направи с верните . . .

Link to comment
Share on other sites

Не виждам как може във всяка една тема да си намирате повод за спор. Аз съм копирал характеристиките от някъв си сайт и въобще не знам 15.4"ли е или е 15.1" или е 15" , който наистина се интересува от обявата може да си го провери и да ме поправи на лично.

 

Писал съм на Tango да се разберем на лично съобщение, Steven и двамата сте ми писали в 11:20ч. надявам се да не ми се убидиш, ако Tango се откаже ще ти пиша да се разберем нещо с теб. Старая се да съм максимално коректен. Мога да ти пратя screenshot на личните ми съобщения за да няма спорове. :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...