Jump to content
BulForum.com

Сервиз за диагностика ?


PavlovFC

Recommended Posts

моля някой да ми препоръча сервиз за диагностика на автомобил. Намерих 1 на Пещерско шосе - Fulda се казва ако някой има впечатления от обслужването моля да каже или ако някой знае хубав сервиз пак в тази област

Link to comment
Share on other sites

моля някой да ми препоръча сервиз за диагностика на автомобил. Намерих 1 на Пещерско шосе - Fulda се казва ако някой има впечатления от обслужването моля да каже или ако някой знае хубав сервиз пак в тази област

 

Castrol-a, след механото ;). Аз лично никъде другаде няма да ида повече, а съм обиколил града и съм пробвал почти всички.

Link to comment
Share on other sites

Той иска да кажете, че въпросният сервиз е най-добрият :laughing:

Кастрола евентуално ще го има предвид ако нещо му прецакат.

 

Ходил съм в този кастрол един път и повече няма да направя тази грешка, не защото нещо не са свършили, а защото не искаха - отидох със 15 годишна кола и оня гамен се сържеше супер арогантно, все съм направил голяма грешка като му намирам работа, освен това ми разправя някакви нереални глупости, като си мисли, че кола не съм правил и не знам нишо.

То вярно в повечето сервизи "отношението" като към малоумник и се разправят сума ти измишльотини, но това беше прекалено.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

На края на кукленско шосе посоко към Пловдив мисля че се казваха Флекс Ауто.Отбива се по един гаден път в дясно и после става хубав. 30лв ми взеха на мен (може и да е скъпо) но пича обесняваше всичко даже ме викна да гледам. Доволен съм от тях.

Link to comment
Share on other sites

На края на кукленско шосе посоко към Пловдив мисля че се казваха Флекс Ауто.Отбива се по един гаден път в дясно и после става хубав. 30лв ми взеха на мен (може и да е скъпо) но пича обесняваше всичко даже ме викна да гледам. Доволен съм от тях.

Сигурен ли си, че е на кукленско, не на пазарджишко шосе, пък може и да има два сервиза в града :) Иначе, да добри са момчетата от Флекс Ауто, брат ми си кара все там Сценика и е доволен, пък и гледам само някакви Поршета, Мерцедеси, и други много скъпи коли правят там.

Link to comment
Share on other sites

Сигурен съм че са на Кукленско шосе ама дали се казваха Flex Auto не съм много :) Един път съм ходил само и то щото те са едни от малкото хора в Пловдив дето четат Лексъс...

Link to comment
Share on other sites

Незнам какво ги препоръчвате тия нагли копеленца от Кастрола в кичука.

Тва са най-малоумните хора на земята..... отивам с а4-ката (има няма 10 годишна кола) ма нямаме време , ама ела друг път ама иди еди си къде .... чаках един час на студа някой от малките педерасчета да излезне и да ми обърне внимание все едно отивам да се моля да ми я правят без пари.

 

След по-малко от седмица отивам с един мерцедес само дето не ми врътнаха една свирка докато чаках...... най-много мразя такива шибани сервизи в които трябва да си с кола за 50+ бона за да ти обърнат елементарно внимание а тия са точно такива. Дано да им се подпали сервиза и всичките вътре да останат без работа.

 

 

 

Друг сервиз от който изобщо не съм доволен е НАЙСИ КАР на бмв , точно на излизане от Пловдив към Асеновград.

Още карах 5-цата сложих афтърмаркет ксенон и компютъра не можеше да ми хвана тоците на ксенона и ми даваше че крушките ми са изгорели отивам там влизам всичко точно , започна ония сипаничев педерас с дългата коса да ми чисти грешките , мъчи се половин час и вика готово.

Отивам аз плащам (тука съм виновен щото не проверих дали е готово) влизам в колата , паля и кво да видя грешката пак там.

Вика му аз хубаво де закво платих 30лв щом грешката си е тука ? Тоя гледа тъпо и вика ми.... аз изчистих едни други.....

Тука вече почна да става интересно викам му аз дойдох специално за тая не за някви други. Както и да е разправяхме се 1 час и накрая ми заяви няма да ти върна парите. Покарахме се още малко и си тръгнах. Е след няколко седмици го заварих в един от магазините ни да разиграва продавачката за 30ст. за една вафла..... после вече историята се развива по съвсем друг начин но да кажем че и двамата повече най-вероятно няма да сме си "клиенти"

Link to comment
Share on other sites

най-много мразя такива шибани сервизи в които трябва да си с кола за 50+ бона за да ти обърнат елементарно внимание а тия са точно такива.

 

Явно не съм единичен такъв случай.

Както писах преди 3-4 поста отивам с кола с примитивна инжекция без компютър да ми измери изгорелите газове щото работи богато на празен ход и трябва да се настрои сместа че да не пуши като дърт дизел и оня като взе да ми развива едни теории само и само да се отърве от мен.

Ти им предлагаш работа, срещу която плащаш, те се чудят как да те изгонят laughing.gif

Link to comment
Share on other sites

Аз затова ходя при комшията в Кастрола дето е до р-т Джоана,в който и друг сервиз да отида ме гледат накриво,всичките майстори и псевдо майсторчета си мислят че са много надарени и само Мерцедеси и BMW-та са им в компетенцията.

Link to comment
Share on other sites

Незнам какво ги препоръчвате тия нагли копеленца от Кастрола в кичука.

Тва са най-малоумните хора на земята..... отивам с а4-ката (има няма 10 годишна кола) ма нямаме време , ама ела друг път ама иди еди си къде .... чаках един час на студа някой от малките педерасчета да излезне и да ми обърне внимание все едно отивам да се моля да ми я правят без пари.

 

След по-малко от седмица отивам с един мерцедес само дето не ми врътнаха една свирка докато чаках...... най-много мразя такива шибани сервизи в които трябва да си с кола за 50+ бона за да ти обърнат елементарно внимание а тия са точно такива. Дано да им се подпали сервиза и всичките вътре да останат без работа.

 

 

 

Друг сервиз от който изобщо не съм доволен е НАЙСИ КАР на бмв , точно на излизане от Пловдив към Асеновград.

Още карах 5-цата сложих афтърмаркет ксенон и компютъра не можеше да ми хвана тоците на ксенона и ми даваше че крушките ми са изгорели отивам там влизам всичко точно , започна ония сипаничев педерас с дългата коса да ми чисти грешките , мъчи се половин час и вика готово.

Отивам аз плащам (тука съм виновен щото не проверих дали е готово) влизам в колата , паля и кво да видя грешката пак там.

Вика му аз хубаво де закво платих 30лв щом грешката си е тука ? Тоя гледа тъпо и вика ми.... аз изчистих едни други.....

Тука вече почна да става интересно викам му аз дойдох специално за тая не за някви други. Както и да е разправяхме се 1 час и накрая ми заяви няма да ти върна парите. Покарахме се още малко и си тръгнах. Е след няколко седмици го заварих в един от магазините ни да разиграва продавачката за 30ст. за една вафла..... после вече историята се развива по съвсем друг начин но да кажем че и двамата повече най-вероятно няма да сме си "клиенти"

Хахахаха стабилно им сипа но ти си в право .. клиента все пак винаги е прав :)

 

А за кастрол(кичука) съм много доволен там си сменям гумите постоянно ... даже един път като ми излезна грешка ходих да ми е трият та ми е изтриха даже и кинта не ми взеха та и антифриз за без пара ми наляха тъйкато ми даваше грешка на някъв охладителен модул .. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Незнам какво ги препоръчвате тия нагли копеленца от Кастрола в кичука.

Тва са най-малоумните хора на земята..... отивам с а4-ката (има няма 10 годишна кола) ма нямаме време , ама ела друг път ама иди еди си къде .... чаках един час на студа някой от малките педерасчета да излезне и да ми обърне внимание все едно отивам да се моля да ми я правят без пари.

 

След по-малко от седмица отивам с един мерцедес само дето не ми врътнаха една свирка докато чаках...... най-много мразя такива шибани сервизи в които трябва да си с кола за 50+ бона за да ти обърнат елементарно внимание а тия са точно такива. Дано да им се подпали сервиза и всичките вътре да останат без работа.

 

 

 

Друг сервиз от който изобщо не съм доволен е НАЙСИ КАР на бмв , точно на излизане от Пловдив към Асеновград.

Още карах 5-цата сложих афтърмаркет ксенон и компютъра не можеше да ми хвана тоците на ксенона и ми даваше че крушките ми са изгорели отивам там влизам всичко точно , започна ония сипаничев педерас с дългата коса да ми чисти грешките , мъчи се половин час и вика готово.

Отивам аз плащам (тука съм виновен щото не проверих дали е готово) влизам в колата , паля и кво да видя грешката пак там.

Вика му аз хубаво де закво платих 30лв щом грешката си е тука ? Тоя гледа тъпо и вика ми.... аз изчистих едни други.....

Тука вече почна да става интересно викам му аз дойдох специално за тая не за някви други. Както и да е разправяхме се 1 час и накрая ми заяви няма да ти върна парите. Покарахме се още малко и си тръгнах. Е след няколко седмици го заварих в един от магазините ни да разиграва продавачката за 30ст. за една вафла..... после вече историята се развива по съвсем друг начин но да кажем че и двамата повече най-вероятно няма да сме си "клиенти"

 

Не знам защо така, ама от целия град само там разбраха, че датчика ми на коляновия вал беше заминал във вечните ловни полета. И то вече след като аз сам стигнах до тоя извод като се зачетох по- обстойно. В Бош(2 сервиза) искаха да ми купват нов компютър в Динексппрес да ми препрограмират имобилайзера с нови кодове и карта няква си(естествено поръчка от Италия), във Формулата не успяха да ми намерят правилен датчик...за забравих какво вече(а моя беше, е и още си е работещ :)) и също не ми помогнаха....къде ли още не съм ходил(поне 4 места). И определено не съм бил с Мерцедес(а там Мерцовете са на почит)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...