Jump to content
BulForum.com

Откъде да купя ALL-IN-ONE computer


Recommended Posts

Шефа ми ме натовари със абсурдната задача :angry1 , да намеря откъде да купим чисто нов ALL-IN-ONE компютър от рода на Sony Vaio JS Series.

Някой може ли да ме посъветва откъде да намеря НЯКАКЪВ All-In-One компютър - не е задължително да е Sony Vaio JS Series?!

 

Благодаря Ви

Link to comment
Share on other sites

Стемо - на колелото на панаира. Имат на витрината експонат за малко под 1000 лв с ДДС. Монитор с вграден в него комп, DVD RW и говорители.

За параметрите не мога да кажа нищо - иди и виж дали става.

Link to comment
Share on other sites

Благодаря ви за отговорите!

Днес ще ги обиколя да проверя и ще пиша. Имам една идея - шефа ми ми каза, че $$$ не били проблем и аз избрах един - Dell Studio XPS 24" - мисля си че ще е супер - проблема ми е че май в България ги няма още - незнам дали въобще DELL възнамеряват да го пуснат като цяло тук да се продава. Както и да е - та шефа ми каза, че най-вериятно ще го вземем от Щатите и ще ни го пратят по самолета - някой от неговите хора там.

Първо обаче ще мина да проверя Вашите съвети!!!

 

Още веднъж Ви благодаря!

Link to comment
Share on other sites

Ако така изпратения по самолета компютър няма международна гаранция, тази покупка не е много разумна....

Техника е, разваля се, друго си е да има пълна 2 или 3-годишна гаранция тук, на място.

Освен това положението на митниците се затяга, да не се окаже, че ще трябва да си плати и българското ДДС.

Ама шефа ти си знае....

Много често тези, дето се правят на най-големи тарикати и все гледат да минат по-тънко, биват "наказани" от съдбата...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...