Jump to content
BulForum.com

Предложете Интернет Доставчици в Тракия


Recommended Posts

Предложете Интернет Доставчици в Тракия, около Форума. В момента съм със модем към евроком, но от години скороста е ужасно ниска максимум 238kB/s и eMule-то постоянно губи връзка. ако може да ми кажете други доставчици и какви са им цените и скоростите.

Link to comment
Share on other sites

Изчакай N3 или се насочи към Net Group, с други няма смисъл да се занимаваш :)
и на мен ми хареса N3, ама за тая година със сигурност нама да достигне кабела до нас. а пък за догодина нищо не се знае.
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

и сега кво стана, няма ги вече Net Group и dcc. а N3 не са мръднали до никъде. остана пак омразният евроком с задължителен договор за година и половина.

Link to comment
Share on other sites

това е жалката истина много са глупави повечето доставчици че пренебрегват такъв голям квартал като тракия

 

Едни тръгват от едно място, другите от друго. Няма как всеки да го огряват винаги първи него......И аз едно време щях да съм от първите абонати на вече екс гигабит ама тогава имаха само Тракия и Изгрев.....Тъй, че няма как.

Link to comment
Share on other sites

това е жалката истина много са глупави повечето доставчици че пренебрегват такъв голям квартал като тракия

то па едни доставчици. едни се отцепват за да си създадат нова фирма. други пък се разделят на две, и всеки режи кабела на другия. трети пък като си сменят името и се мислят за нещо по-добро, ама са си същата помия.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Предложете Интернет Доставчици в Тракия, около Форума. В момента съм със модем към евроком, но от години скороста е ужасно ниска максимум 238kB/s и eMule-то постоянно губи връзка. ако може да ми кажете други доставчици и какви са им цените и скоростите.

 

трябва ти бърз нет локално до 100 мб бягаи кам 15 бл в офиса на визио . в момента само визио ти предлагат барз нет в тракия нет груп вече са кам булстатком и са на динамични ип и бавен нет и отгоре на това техниците са нови и те първа учат мрейата на нет груп.Они ден ги гледах 2 ма единия вика не тръгва защто така а другия ми виж другата кутия явно тази не е наша

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Аз също живея в Тракия и в момента се оглеждам за доставчик на интернет след като е ясно,че ДСС няма да ги бъде.Кои ще ми препоръчате?

Булсатком-отначало се бях ориентирал към тях,но чувам лоши отзиви,а и те обвързват с договор за 18 месеца.Ако се окаже лош интернета,няма отказване 18 месеца.;

Куулбокс-мисля че нямат покритие в Тракия

Близу-бях на тях преди ДСС и не желая повече да имам нещо общо с тях

БТК-не ми харесват тяхните договори,задължителното изискване за дом.телефон и т.н.

Останаха Визио и N3.Дайте мнения за тях и за другите като цяло.Кои са най-добрите в Тракия като се има предвид,че не ми трябва скорост(не свалям филми),а надеждна и непрекъсваща връзка...

Link to comment
Share on other sites

С голямо нежелание пак се върнах към ЕВРОКОМ. понеже от N3 само обещават, ама въобще не увеличават покритието си. БТК-то го дисконектнах преди 5 години, даже не помня къде зазидах кабела. за Булсатком нямам изложение. Куулбокс нямат покритие. ЕВРОКОМ-а пак е със 18 месечен договор. този път исках LAN интернет, където скороста е по-добра от кабелния модем. и UPLOAD-a e по-висок.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...