Jump to content
BulForum.com

Инфо за този часовник ?!


ByByy

Recommended Posts

Нужна ми е информация за следния часовник --> http://img75.imageshack.us/i/0041n.jpg/ http://img268.imageshack.us/i/003msx.jpg/

На него пише Breitling 1884-2006 for Quartz !

 

Отзад на каишката също пише Breitling , на закопчалката също ! Кожена каишка !

 

Някой може ли да каже , дали този часовник има стойност или не ?

Link to comment
Share on other sites

Ами така с тая мъглява снимка и оскъдната информация която ни даваш няма как някой да ти каже със сигурност каква му е стойността! Занеси го в някой магазин в който продават хубави часовници и те би трябвало да могат да ти кажат...

Link to comment
Share on other sites

Ами така с тая мъглява снимка и оскъдната информация която ни даваш няма как някой да ти каже със сигурност каква му е стойността! Занеси го в някой магазин в който продават хубави часовници и те би трябвало да могат да ти кажат...

 

Какво да му кажат продавачките, за които всичко е върха, щом е в техния магазин? По-скоро на часовникар трябва да го закара.

Link to comment
Share on other sites

Ами в някой магазини хората си разбират горе-долу от часовници, пък и да на часовникар по-добре ама не някой забутан квартален...

Link to comment
Share on other sites

Общо взето има малко хора, които да му кажат дали часовника струва 50 или 20 000 лева.

 

Виж форумите за часовници. Има хора, които може и да могат да ти помогнат.

Link to comment
Share on other sites

Ся остава и да кажете къде е по-препоръчително да го занеса :)

 

Ами има един часовникар до главната който се намира в началото на Отец Паисий до площадчето зад пощата... Според мен той би могъл да ти даде насока дали е истински или не...

Link to comment
Share on other sites

Нужна ми е информация за следния часовник --> http://img75.imageshack.us/i/0041n.jpg/ http://img268.imageshack.us/i/003msx.jpg/

На него пише Breitling 1884-2006 for Quartz !

 

Отзад на каишката също пише Breitling , на закопчалката също ! Кожена каишка !

 

Някой може ли да каже , дали този часовник има стойност или не ?

 

намери ли го или ти го подариха тоя часовник? кое от трите?

Link to comment
Share on other sites

Ако е оригинален, този часовник е над 20 000 лева. Нормално е да се предположи, че не е закупен от лицензиран магазин. Тъй като на снимката бъкел не се вижда, реших че може да е стар часовник, даден ти от някой твой дядо. Но след като е намерен, голяма е вероятността да си е просто дубликат за 50лв (по нашите магазини вървят по 200-500). Просто се загледай в привидно скъпоценните камъни. Разбери нещо за модела в интернет и после виж как се отличава камъка ако е истински. Така можеш да разбереш и сам.

Link to comment
Share on other sites

Еммм аз търсих ... тъй като модел не пише ... никъде по часовника .. но не намерих като този :)

 

Значи най-вероятно е имитация...

Е чак над 20 000лв... Ето колко вървят горе-долу:

http://www.amazon.com/s/ref=nb_ss?url=sear...p;x=20&y=19

Мда иначе в България почват от 6-7000 евро :)

Link to comment
Share on other sites

тия брайтлинги вече и в зрънчотата почнаха да ги слагат.... не очаквай да е истински

пък и истинският си личи и дори най-големият лаик на тема часовници би го познал

Link to comment
Share on other sites

Хах ... явно всички за да притежават нещо такова , явно са го откраднали ...

 

не, не всички... тези които ПРИТЕЖАВАТ подобно нещо са наясно дали е оригинално, колко струва и прочие... а тези, които задават такива въпроси... обикновено са се сдобили с часовника при не много ясни обстоятелства... ОСОБЕНО когато питат КОЛКО СТРУВА и ЦЕНЕН ли е...

Link to comment
Share on other sites

Ти май продължаваш да НАТЯКВАШ , че тоя часовник е попаднал в мен по нечестен начин ... ! ИНТЕРЕСУВА МЕ ... кво толкова ?

 

Просто ми стана интересно ... ! Който и да е от тоя форум би реагирал така ...

Link to comment
Share on other sites

Според мен часовника е менте.Колкото и тъпо да звучи...на що за Брайтлинг би му се разшила каишката?Ебаси аз ако давам 20 бона за часовник искам конците да си седят на мястото :laughing:

 

П.П.Натякванията за кражба са доста нелогични.Що за тъп крадец би пуснал тема с откраднатата от него стока,с въпрос колко пари може да и вземе :laughing:

Link to comment
Share on other sites

И на мен тва ми е чудно , ама мнения всякакви ... ! Според мен също е ментак , просто ми стана интересно заради марката :)

Link to comment
Share on other sites

Такива ментаци бол. Пък и кой би си изгубил оригинален часовник ;), па камоли от такъв калибър!

И щом пише само това, значи е 99%та реплика ;)

Link to comment
Share on other sites

Такива ментаци бол. Пък и кой би си изгубил оригинален часовник ;) , па камоли от такъв калибър!

И щом пише само това, значи е 99%та реплика ;)

 

Какво ще рече кой би си изгубил оригинален часовник - все едно някой си го губи нарочно :wacko: Един познат си загуби Браитлинг за близо 10 бона, ама беше по-различен модел и беше преди 1-2 години...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...