Jump to content
BulForum.com

Слагате ли колани като се возите отзад ?


po_taka

Слагате ли колани като се возите отзад ?  

73 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Абе че е прав, прав е,ама с 200 ако се нацепиш ни колан ще те спаси, ни въздушна възглавница, ни гявол.

Когато се возя отзад, както каза един колега по-нагоре, повече от 200 -300мт слагам колан.Когато карам аз,задължавам возещите се с мен хора да слагат.Возя си детето на столчето, но никога не си позволявам да карам с повече от 100-110.Единствено и само когато съм сам в автомобила, си позволявам по-високи скорости, но разумни, не че има разумни скорости де (на магистралата и много рядко на първокласен път) 140 - 160км/ч. И да колата ми е изрядна във всяко едно отношение,освен може би в марката, но това е друга тема. :lol:

Link to comment
Share on other sites

И с 200 и с 20 като карам, все така карам, че да не се налага и колан и еърбег да ме спасява. Много е грешно да се кара с презумцията, че колата ти е супердупер нкап файвстарс и на теб нищо няма да ти стане ако се блъснеш. Ма друго си е с 200 да се треснеш - изчегъртат те от асфалта и те насипват в чувалче, иначе със 100 като се треснеш вземе да ти се строши някой прешлен и цял живот само ще можеш да пишеш по форумите, ако те слушат пръстите де

Link to comment
Share on other sites

Ти така караш, а ония от среща?Дали и той кара така?И стига с т'ва черногледство, кат караш със 100 пак може да се утрепеш, ама не е там работата.Щото всички знаем,че има невероятни типове, дето се лашкат с 200 и нагоре, и оцеляват без драскотина.Ама и т'ва е друга работа.Когато се качиш да караш, ти си отговорен не само за хората, които возиш, а и за всички останали участници в движението, така че стига моля с това "безопасно" шофиране с 160, 200, 240 и нагоре км.Айде слезте на земята всички непораснали тийнове и донори.Помислете за малко преди да натиснете педала на газта.И не казвам, че аз не съм карал бързо,о да карал съм.Но предпочитам да бързам бавно и да стигна 15 - 20 мин. по-късно, отколкото никога.

Link to comment
Share on other sites

Вие не разбрахте ли че всичко е според случката ? Знаете ли какво ще стане ако карате с 200 и сте с колан ... ще се получи нещо като това , а вие ще сте яйцето дето на снимката го няма . И това важи за всеки със колан , тея без колан поне може да останат с цели трупове .

Link to comment
Share on other sites

Много е грешно да се кара с презумцията, че колата ти е супердупер нкап файвстарс и на теб нищо няма да ти стане ако се блъснеш.

 

Напълно подкрепям това!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...