Jump to content
BulForum.com

Highs & Lows


Recommended Posts

Имаше един филм с Брус Уилис (май), в който всеки ден на вечеря семейството си споделяше най-добрите и най-лошите моменти от деня (съответно high и low). И тъй като ние сме си едно голяяямо семейство (а и нямам какво друго да правя в момента) , дайте да го започнем това нещо, пък докъдето стигне. За удобство, нека става дума за изминалия ден, а не настоящия. Например:

 

High - подобрих времето на host (нищо, че бях трезвен, пак се зачита :)).

Low - котката се прозя в носа ми и за малко да ме прати в кома с дъха си.

Link to comment
Share on other sites

H:

Завърших един доста комплициран data processor в Ексел. Доста интересно беше и ще спести мнооого време и работа на колегите ми.

 

L:

Няма кой да оцени красотата на избраното решение и реализацията... никой освен мен не вдява VBA.

Link to comment
Share on other sites

H: Видях се с най-добрата ми приятелка и още 2 приятелки, които не бях виждал от мн време и едната мн ме гушкаше :laughing:

 

L: Тръгнах си малко преди 5 от работа поради нямане на кво да права, въпреки че всевъзможните ми шефофе и колежки бяха в офиса и бачкаха :rolleyes: Простено ми е - стажант съм...

Link to comment
Share on other sites

H: Ходих да си взема учебника за курсовете и съм бая доволен след като му хвърлих 1 око

 

L: Изгубих над 30,000 чипа в pokerstars

Link to comment
Share on other sites

High: Помогнах на бивша колежка да си намери работа, при това много по-хубава. Будалата замалко да откаже :)

 

Low: Цял следобед подготвяме огромен файл - интервю с един чичо - за преконвертиране и изпращане в съседна редакция. Пичовете в последния момент решиха да зададат уточняващи въпроси и се оказа, че всъщност не искали интервюто с тоя чичо, защото... еди кво си. К*р, тате, баница.

Link to comment
Share on other sites

H.: Посмяхме се хубаво у Виден и уж взехме някакви решения.

 

L.: За пореден път ми изхвърлят ценен биологичен материал.

Link to comment
Share on other sites

High: Сглобих новия ни вентилатор! :D

 

Low: Котката ми се качи на гърба с всичките си нокти. >*.*<

Link to comment
Share on other sites

High: Ламинирах си талона за управление на МПС; измих си предното стъкло от гадните полипи от дървото до нас; направих си не лоша тренировчица; по-добре ми е от вчера :)

Low: Пак съм с температура (37 гр.) - това за месец и нещо сигурно 15 дни така - и изтървах днес да отида на лекар за изследване на кръв; чаках да се приберат разни хора от разни места да изляза с тях, ни вест, ни кост

Link to comment
Share on other sites

Х(уй) - Завърших си разказа, започвам отново да изучавам "Бушидо"

 

Л(айна) - Имам огромна драскотина на крака, която е неприятна.

Link to comment
Share on other sites

подмених цялата ВиК инсталация на новата ми къща

 

 

еба ми се мамата от копаене и изхвърляне на боклук..... 2 контейнера се пълнят трудно щото скапаните мангали в Крумово искат по 50лв надник..... бал съм ги в мамата.....

Link to comment
Share on other sites

High: Приеха ме в Софийския. Смених си бинта на дясната ръка.

Low: Не мога да мастурбирам с лява ръка ;(.

Link to comment
Share on other sites

L: Дадох 4 кинта за снимки за новата ми лична карта, която вчера изтече официално :laughing:

 

H: Отидох инцидентно в София, за да видя приятелката, след като ги освободиха от работа по-рано и даже и видях разни приятели, които бяха почнали да ми липсват малко :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Low: Писна ми вече едно и също всеки ден, имам нужда от почивка, а на всичкото отгоре майка ми ми го натяква :/

 

High: Събота, 7ч. сутринта ще се къпя в големия гьол :)

Link to comment
Share on other sites

High: имах рд

Low: най-шибания рд евър

Link to comment
Share on other sites

Low: най-шибания рд евър

И аз така нацелих тая година, въпреки че бях във Виена :rolleyes: Скучничко такова...

 

L: Киснах си вкъщи вечерта, че ме мързеше да излизам :blink:

 

H: Зех си супер яката фанелка и супер яките панталони от София, барабар с дебели връзки за кецките и ся съм супер Limp Bizkit :laughing:

 

Btw не искате ли първо да се пише Low и после High, че да има някъф оптимизъм в цялата работа, че така сичко свършва с нещо негативно :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

H: Намерих от къде да си купя грейпфрути; направих си кардиото за деня; имам свалени някакви филмчета; ще остане време и за четене (за Уни-то)

L: Утре пак до ДКЦ II - а мислех, че за един ден излизат изследванията; имам усещането, че на емоционално/любовно ниво съм си останал на 15 години, колкото и лошо да се държат с мен и колкото и продължително да е лошото държание

Link to comment
Share on other sites

H: Тая игра "Death to Spies" е егати зарибявката, нямам никакъв главобол

L: От тия болкоуспокояващи ходя като замаян постоянно, не мога да пия, едвам излизам навън...вече знам какво му е на Хаус...

Link to comment
Share on other sites

H: Мацките обичат гипсирани пичове!!!

L: Гейовете също :/.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...