Jump to content
BulForum.com

Ice Age: Dawn of the Dinosaurs 3D


Recommended Posts

Утре ще ходя, с доста високи очаквания съм :].

Харабия ли във фламингото вече имало 3D :О? Те ремонт правиха наскоро доколкото си спомням...

Link to comment
Share on other sites

Уникален филм...голям смях падна :laughing: .Малко тъпо е това,че са го направили 3Д-нямаше кой знае колко 3Д моменти и само дето ми дразнеха очилата :P

Link to comment
Share on other sites

Много готина е според мен и третата част...един от малкото филми,които успяха да се задържат на ниво чак до 3-та част,а не да издиша :)

Link to comment
Share on other sites

Аз пък ще го чакам DVDRip. Не поради друга причина, а защото мразя подобни филми с дублаж. Филм, който в 30% от изяществото си е озвучаване, бива провален от приблизителни преводи и Български гласове. По подобен начин бяха провалени предната част на Ice Age и Monsters vs Aliens.

Link to comment
Share on other sites

Според мен точно при тва филмче няма преебаване при дублажа. Иначе тоя филм ще е хубаво да иде да се гледа на кино, но честно казно някак си не ми се дават 11 лв.

Link to comment
Share on other sites

На мен си ми хареса.Имаше си 3Д ефекти и беше супер.Забелязвам че все повече филми почнаха да излизат на 3Д.А някой ще ме светне ли как се казваше онзи филм който рекламираха първи.С някви много смешни чудовища беше и едно момченце.

Link to comment
Share on other sites

И аз го гледах, няма такъв смях :Д. Разцепих се, честно, дано да има 4-та част :Д.

Link to comment
Share on other sites

На мен пак ми казаха, че най-добрите моменти са сложени в трейлърите. 2-ката не ми хареса много, но все пак доста хора пак хвалят 3-ката. А тва ми е любимия момент от 2-ката http://s2.bg.bitefight.org/************ :P

 

12. ... Фалшивите линкове в мнения (или теми), водещи до гласуване и/или трупане точки на съответния човек се третират като спам и се наказват.

 

"За кратка почивка е време...." :rulez:

Link to comment
Share on other sites

Вчера го гледах, добро е. Всичко се запазва по старо му, само на края не ми хареса, че стана много лигаво. Пък и как катерицата ще остави жълъда :blink: Поизложиха се малко... Трябваше до края да не се поддаде :)

Link to comment
Share on other sites

Ааааааа, страхотия беше филма. Изкъртихме се от смях с приятелите, които бяхме. Направо не можех да се събера в тая седалка :laughing: Дублажа беше страхотен. С фъфленето на Сид и всичко останало. МИсля, че беше озвъчено дори по-добре от оригинала. Само 3Д-то беше зле. Почети никакви ефекти и през цялото време тези очила, които ти затъмняват картината ти стоят на очите. Още повече, че изобщо не е помислено за хората с очила (с диоптър). Според мен всеки филм, който има 3D вариант трябва да има и нормален...

Link to comment
Share on other sites

Според мен всеки филм, който има 3D вариант трябва да има и нормален...

 

?!?! Ами той си има и нормален вариант.

Link to comment
Share on other sites

доста тъп беше , да не говорим че от 3Д-то нямаше никъв смисъл понеже такова НЯМАШЕ

филма е лигав и тъп , няма толкова смешни моменти като предните 2 части .........

Link to comment
Share on other sites

Ааааааа, страхотия беше филма. Изкъртихме се от смях с приятелите, които бяхме. Направо не можех да се събера в тая седалка :laughing: Дублажа беше страхотен. С фъфленето на Сид и всичко останало. МИсля, че беше озвъчено дори по-добре от оригинала. Само 3Д-то беше зле. Почети никакви ефекти и през цялото време тези очила, които ти затъмняват картината ти стоят на очите. Още повече, че изобщо не е помислено за хората с очила (с диоптър). Според мен всеки филм, който има 3D вариант трябва да има и нормален...

Къде си го гледал? Аз съм с очила и 3Д очилата ми бяха адски удобни, а колкото до ефектите имаше си ги предостатъчно.

 

Адски забавен и остроумен, върна ми хубавото впечатление от първата част. Втората беше отчайваща и ако не бяха вкарали опосуумите щеше да е пълна трагедия.

Link to comment
Share on other sites

И на мен много ми хареса филмчето, бая се посмяхме, но очилата в Синема Сити ми бяха адски неудобни и през цялото време се занимавах да си ги донагласям. Освен това нямаше кой знае колко моменти, които да си заслужаваха мъката на 3D-то. Спокойно можех да го гледам и 2D.

Link to comment
Share on other sites

Който е харесал 1 и 2 мисля че няма да се разочароват от 3 ( не че см го гледал още де )

но по трейларите се вижда че ще е яко Fun :punk

Link to comment
Share on other sites

В никое.

 

Иначе филмчето си заслужава, все така си има яко смях. Е, аз лично на 2-а се кефих повече. Може би частта с катерицата е по-слаба като цяло, но харесали ли сте някой от предните филми и този ще ви допадне. 3Д-то е символично.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Катеричката е запазената марка на Ледена епоха.А филмът като цяло е много забавен и смешен.

П.П. Вече го има и в data.bg(не се занимавайте с торенти)

Благодаря на този който го е качил!!! B)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...