Jump to content
BulForum.com

Български Футбол


bat6oko

Фенове на кой Български отбор сте?  

517 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply
Айде стига с тази тема. Никой няма да е отгоре. Проблема не е в това кой е по-велик - Ботев или "Велбъжд" или "Кюстендилски гастарбайтери" или квито са там. Погледнете какво става с Пловдивския футбол. Малките тренират в пущинаците, без никакви условия, а се очаква от тях да са бъдещето на футбола. Стадион "Пловдив" е в РУИНИ. Мутри си перат мангизите през клубовете (т.е. през онова дето все още му викат ЛОКО), а общината си чопли ноктите докато Чомака кара ски по Пампорово. Картинката хич не е розова.

 

PRAV SI-ZA JALOST

Link to comment
Share on other sites

виж , нямам намерение да споря с теб, живей си с илюзиите :excl: щом казваш, значи е имало засада :lol:

 

Там е работата, че не го казва само той .. казват го по телевизията, показва го и Батето, казва го и мениджър на Ливърпул. И само локомотивци го виждат, че няма засада :) Кое е илюзия сега ?

 

@KenwooD - готина снимка, става за wallpaper :P

Link to comment
Share on other sites

Интересно ...

ФК Ботев ПД е глобен с 500 лева за хвърлени бонбички и предмети по терена.

ПФК Локомовит ПД е глобен с 1000 лева за хвърлени бомбички и предмети по терена.

Е това ако нее абсурдно незнам кое е !

Батето РУЛЗ!

Сега разбрах защо вас 1000 а нас 500. За отбор от А група глобата за предмети е 1000, а за отбор от Б група е 500.

Link to comment
Share on other sites

Да, за Б група наказанията са двойно по-малки.Имаше хвърлени предмети и от двете агитки, няма пострадали.Наказанията са за това.Друг е въпроса, че жълтите бяха доста по-опасни, но аз се радвам че не ги наказаха много, и без тва са я закъсали с паричките.

 

Смятам, че тия картинки дето сте ги атачнали, си противоречат с това:

1. Добрият тон е абсолютно задължителен! Уважавайте останалите участници във форума, дори когато не сте съгласни с тях. Отнасяйте се с другите така, както искате те да се отнасят с Вас.

 

veseo, жалко че на такива като теб се дават по-големи права в тоя форум.Като по-висш би трябвало да се въздържаш от такива коментари...

Link to comment
Share on other sites

veseo, жалко че на такива като теб се дават по-големи права в тоя форум.Като по-висш би трябвало да се въздържаш от такива коментари...

 

Е,и?Той като е модератор значи не трябва да си изразява мнението,не е човек и работата му е само да warn-ва и затваря теми,така ли? ;) Поне не лъже като вас.Всички буфери не видяли 5 човека да са зад защитата и да си цъкат с топката все едно са на тренировка! :angry1 .И неутрални хора съм питал дали има засада и те ми казват че е имало.Поне не отричайте истината!Кажете,че е имало засада и това е!Никой не може да го върне тоя мач обратно,нищо не губите...само си печелите омразата на някои хора!!!

Link to comment
Share on other sites

Е,и?Той като е модератор значи не трябва да си изразява мнението,не е човек и работата му е само да warn-ва и затваря теми,така ли? ;) Поне не лъже като вас.Всички буфери не видяли 5 човека да са зад защитата и да си цъкат с топката все едно са на тренировка! :angry1 .И неутрални хора съм питал дали има засада и те ми казват че е имало.Поне не отричайте истината!Кажете,че е имало засада и това е!Никой не може да го върне тоя мач обратно,нищо не губите...само си печелите омразата на някои хора!!!

Искам преиграване :woot

Link to comment
Share on other sites

Да, за Б група наказанията са двойно по-малки.Имаше хвърлени предмети и от двете агитки, няма пострадали.Наказанията са за това.Друг е въпроса, че жълтите бяха доста по-опасни, но аз се радвам че не ги наказаха много, и без тва са я закъсали с паричките.

 

Смятам, че тия картинки дето сте ги атачнали, си противоречат с това:

 

veseo, жалко че на такива като теб се дават по-големи права в тоя форум.Като по-висш би трябвало да се въздържаш от такива коментари...

Не мисля че противоречи на правилата. тва не е обида към хора а e една снимка

Link to comment
Share on other sites

veseo, жалко че на такива като теб се дават по-големи права в тоя форум.Като по-висш би трябвало да се въздържаш от такива коментари...

 

Не виждам да съм обидил никой лично, просто изразявам мнение. Botev1912 беше дал линк към статия в 7дни спорт, където английският мениджър Феърклъф казва неща, доста подобни на всичко което казвам аз - за неотменения гол и за "разликата" в класите. Не съм псувал на "буфери", нито нищо подобно. А и правата ми смятам са доста заслужени, с оглед на действията ми досега. Ако смяташ че не ги заслужавам, можеш да пишеш на който искаш.

Link to comment
Share on other sites

Не виждам да съм обидил никой лично, просто изразявам мнение. Botev1912 беше дал линк към статия в 7дни спорт, където английският мениджър Феърклъф казва неща, доста подобни на всичко което казвам аз - за неотменения гол и за "разликата" в класите. Не съм псувал на "буфери", нито нищо подобно. А и правата ми смятам са доста заслужени, с оглед на действията ми досега. Ако смяташ че не ги заслужавам, можеш да пишеш на който искаш.

Абсолютно съм саглсен с теб !!!!!!!!!!!!!!!! :punk

Link to comment
Share on other sites

Bravo na Botev.....edna mnogo vajna pobeda po patqt za "A" grupa......

Link to comment
Share on other sites

Искам да попитам,гледахте ли Сашо Диков?А направи ли ви впечетление как репортера му пита Емо Наков"Хареса ли ви нащо отразяване на мача,ГОСПОДИН НАКОВ.А доволни ли сте от нас"Ами кво да коментираме повече,само дето не му направи с....а.И после ми говорете за обективния ДИКов!! :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Важна,ама купена от Резаците.С какво ли сте им платили като се ревете че нямате пари.

 

Противоречиш си. Значи според твоите думи сме прекалено слаби да ги бием с честна игра. Цяла България видя, че ви надиграхме, от което пък следва, че сте по-слаби от 10-я в Б група. Наздраве.

 

П.С. Когато твърдиш, че мач е купен, можеш поне да дадеш доказателства. Аз не бих твърдял, че мача във вторник е съдийски, ако нямаше гол от засада и недаден червен картон. Говоря съвсем хипотетично.

 

Edit : Някой има ли видеозапис на гола, но в Интернет ?

Link to comment
Share on other sites

Ne 4e ne6to ama Lokoto pak ma4kat

мачкат кво мачкат те не успяха да бият по правилата

4-ия в "б"гр.сетете се сами как си взимат мачовете

ще ви ддаам отговора.

КККУУУПППУУУВВВАААТТТ СССЪЪЪДДДИИИ ИИИ МММАААЧЧЧОООВВВЕЕЕ

Link to comment
Share on other sites

И на феновете на Ботев им стана ясно, че засада чисто и просто няма. Всъщност чисто не е, защото ... явно някой все си знаят това, което им се иска.

 

14:52 21.03.2005г.

Агенция "Фокус"

 

София. Асистент рефера от Русе Красимир Николов е получил отлична оценка (7,90) от съдийския наблюдател Валентин Божков за четвъртфинала от турнира за Купата на България Ботев (Пд) - Локо (Пд). Той призна изравнителния гол на Мартин Камбуров за 1:1 и с това предизвика протестите на играчите и феновете на "жълто-черните". На следващия ден бе обявено, че е изхвърлен от нарядите за една година. Главният съдия в този мач Момчил Врайков има 7,90, другият асистент Красимир Енев е оценен със 7,30, а четвъртият рефер Ангел Бекяров с 8,00.

Чудно е как получава отлична оценка след като не е свирил "явна" засада? Странно... странно и как тогава са го "изхвърлили" от футбола за една година (и то хора дето не са гледали мача).

Link to comment
Share on other sites

И на феновете на Ботев им стана ясно, че засада чисто и просто няма. Всъщност чисто не е, защото ... явно някой все си знаят това, което им се иска.

Чудно е как получава отлична оценка след като не е свирил "явна" засада? Странно... странно и как тогава са го "изхвърлили" от футбола за една година (и то хора дето не са гледали мача).

То се видяха хиляди повторения и вече казах,че за мен НЯМА засада,но жълтите си знаят своето и ми говорят за наказания и глупости...просто вече ми писна да слушам за тая засада пък и мача мина преди 1 седмица такаче к'вото е т'ва е :P :D

Link to comment
Share on other sites

И на феновете на Ботев им стана ясно, че засада чисто и просто няма. Всъщност чисто не е, защото ... явно някой все си знаят това, което им се иска.

Чудно е как получава отлична оценка след като не е свирил "явна" засада? Странно... странно и как тогава са го "изхвърлили" от футбола за една година (и то хора дето не са гледали мача).

 

 

Да, наистина странно как са го изхвърлили, след като засада не е имало ? Сигурно нашия чичко-паричко Митьо селския е платил на батето за да го изхвърлят :laughing:

 

Относно последния пост на LOKOMOTIVcho - много точно мнение - мача си мина и замина и надали странични наблюдатели ще помнят след дори 1 година, по какъв начин си взехте "победата". Кучетата си лаят, керванът си върви ..

Link to comment
Share on other sites

Не съм голям превържаник на БГ футбол (защото тук от няколко години такъв не се играе) ама все пак Ботев и Локото ме кефят. Дербето между тях е 10 пъти по-добро от Левски - ЦСКА, защото пловдивчани играят с повече хъс и "спортна" злоба. :excl:

Link to comment
Share on other sites

Шампион на България

 

1929 г.

 

1967 г.

 

 

 

 

Вицешампион на България

 

1962/1963 г.

 

1985/1986 г.

 

 

 

 

Бронзов медалист

 

1956/1957 г.

 

1960/1961 г.

 

1980/1981 г.

1982/1983 г.

1984/1985 г.

1986/1987 г.

1987/1988 г.

1991/1992 г.

1992/1993 г.

1993/1994 г.

 

 

 

 

Купата на съветската армия

 

1962

 

1981

 

 

 

 

Купата на царя

 

1929 г.

 

 

 

 

финал за купата на България

 

1947 г.

1956 г.

1962 г.

1963 г.

1964 г.

1981 г.

1990 г.

1992 г.

1995 г.

 

 

 

Носител на купа "Тримонциум"

 

1943 г.

 

1984 г.

1987 г.

1989 г.

 

 

 

Градски първенец

 

1926 г.

 

1927 г.

1928 г.

1929 г.

1930 г.

1936 г.

1939 г.

 

 

 

 

Областен първенец

 

1929 г.

 

1936 г.

1945 г.

1947 г.

 

 

 

Носител на Балканската клубна купа.

 

1972 г.

 

някой да качи и "ГОЛЕМИТЕ УСПЕХИ"НА ОТБОРА С РЕГИСТРАЦИЯ

В "КЮСТЕНДИЛ" ИГРАЕЩ ЧАТ ПАТ НА СРУТЕНИЯ СТАДИОН ЛАУТА

И ОФИЦИАЛНО ДОМАКИНСТВАЩ В "БУРГАС

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...