Jump to content
BulForum.com

Български Футбол


bat6oko

Фенове на кой Български отбор сте?  

517 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

НЕКА НЕ КОМЕНТИРАМЕ ПАСА КЪМ ФУГАТА, СМЕШНО Е  :excl:  КОЛКОТО И ДА СИ ОТ БОТЕВ НЕ МОЖЕШ ДА УБЕДИШ ДОРИ СЕБЕ СИ , ЧЕ ЗАСАДА ИМА, КАКВО ОСТАВА ЗА ДРУГИТЕ ХОРА :confused  ;)

Приятелю не се самозабравяи,цяла БЪЛГАРИЯ видя кои е отбора на ПЛОВДИВ!!И кои играе истински ФУТБОЛ!!!СМЕШНИ СТЕ!!! :lol: :lol: :lol:
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply
НЕКА НЕ КОМЕНТИРАМЕ ПАСА КЪМ ФУГАТА, СМЕШНО Е  :excl:  КОЛКОТО И ДА СИ ОТ БОТЕВ НЕ МОЖЕШ ДА УБЕДИШ ДОРИ СЕБЕ СИ , ЧЕ ЗАСАДА ИМА, КАКВО ОСТАВА ЗА ДРУГИТЕ ХОРА :confused  ;)

 

Lol ti iska6 da kaje6 4e Kamburov e bil na edna liniq s topkata :confused :confused :confused

Ili ne6to se bazika6 ili ima6 problem s o4ite

Link to comment
Share on other sites

Е то то тея кадри на боб ли да гадая имало ли е или е нямало.

Как БНТ 1 път ни сложиха по още 2 камери успоредни на началото на наказателното поле, та да няма спорове.

Що по света слагат по 1 черта с футболиста и от добра камера винаги се вижда, а при нас не?

Щото така е по-удобно деба.

Сега ние ще се сбием още малко имало ли е или не засада.

Майната му - има, няма - Ботев отпадна.

Link to comment
Share on other sites

Е то то тея кадри на боб ли да гадая имало ли е или е нямало.

Как БНТ 1 път ни сложиха по още 2 камери успоредни на началото на наказателното поле, та да няма спорове.

Що по света слагат по 1 черта с футболиста и от добра камера винаги се вижда, а при нас не?

Щото така е по-удобно деба.

Сега ние ще се сбием още малко имало ли е или не засада.

Майната му - има, няма - Ботев отпадна.

 

Da vqrno e Botev otpadna :( No pone se vidq kolko sa dobri 6AMPIONITE na Balgaria :lol:

Link to comment
Share on other sites

Е то то тея кадри на боб ли да гадая имало ли е или е нямало.

Как БНТ 1 път ни сложиха по още 2 камери успоредни на началото на наказателното поле, та да няма спорове.

Що по света слагат по 1 черта с футболиста и от добра камера винаги се вижда, а при нас не?

Щото така е по-удобно деба.

Сега ние ще се сбием още малко имало ли е или не засада.

Майната му - има, няма - Ботев отпадна.

Ами много просто,в България от краи време ,а исега нещата са се правили така,че да са угодни за мутричките!!Да ме извинява които съм го обидил!! :punk :lol: Но истината е тази!
Link to comment
Share on other sites

Не знам дали имаше засада или не, но трябва да си призная, че Локото играха повече от зле!!!! Много се лигавиха и имаха прекалено голямо самочувствие! Ако бяха паднали - повече нямаше да стъпя на стадиона!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Не си давам парите, гърлото и не вися 3-4 часа прав да им гледам лиготиите!!!!

Link to comment
Share on other sites

Че Локомотив игра слабо - така е.Че жълтите отпаднаха - няма връщане назад.Такаче и да спорите за засади и глупости факта си е факт и той е - ЛОКОМОТИВ отстрани Ботев за купата на България през сезон 2004/2005 - това ще запомнят хората,а не дали е имало засада или не!!!

Link to comment
Share on other sites

искам да кажа, че Камбуров беше на една линия с Фугата, тищо повече :excl:

признавам , че локото нищо не играха, че не приличаха на никви шампиони, че нямаха никво самочувствие и желание(а може би ги беше страх), че Ботев играха сърцато(повечето момчета са ми приятели), но за мено фактът си е факт :excl: ай PEACE :beerchug

Link to comment
Share on other sites

Че Локомотив игра слабо - така е.Че жълтите отпаднаха - няма връщане назад.Такаче и да спорите за засади и глупости факта си е факт и той е - ЛОКОМОТИВ отстрани Ботев за купата на България през сезон 2004/2005 - това ще запомнят хората,а не дали е имало засада или не!!!

Това е верно,но също хората ще запомнят и това,че така наречения Локомотив е спонсориран от един човек които накара хиляди български маики да сложат черно!Човек които уби вашите приятели!!!Замислете се хора?!

Link to comment
Share on other sites

Аз съм от Ботев. Бях на мача и смятам, че при първия гол на Локомотив имаше засада, въпреки че не бях на хубаво място и затова не съм 100% сигурен. Има малка вероятност Караматев да я покривал. Божков провали отбора. По-тъпо не можеше да постъпи!!! Това е играч от Б националния отбор, играл е и в младежкия, от бая време е титуляр в Ботев и нямаше никакво право да прави такава глупост! Домакинов игра отлично - вкара гол и направи няколко решителни намеси в защита. А Стефчо направи най-добрия си мач от много време насам. Тоя алкохолик направо се развихри, жалко че не вкара :( . Дано и за напред да играе така. Караматев също не игра лошо, но имаше няколко направо смешни отигравания. А за Локото мога да кажа, че с тази игра и следващия сезон ще се провалят в европа. Желая им успех за напред в турнира за купата.

Link to comment
Share on other sites

Аз съм от Ботев. Бях на мача и смятам, че при първия гол на Локомотив имаше засада, въпреки че не бях на хубаво място и затова не съм 100% сигурен. Има малка вероятност Караматев да я покривал. Божков провали отбора. По-тъпо не можеше да постъпи!!! Това е играч от Б националния отбор, играл е и в младежкия, от бая време е титуляр в Ботев и нямаше никакво право да прави такава глупост! Домакинов игра отлично - вкара гол и направи няколко решителни намеси в защита. А Стефчо направи най-добрия си мач от много време насам. Тоя алкохолик направо се развихри, жалко че не вкара :( . Дано и за напред да играе така. Караматев също не игра лошо, но имаше няколко направо смешни отигравания. А за Локото мога да кажа, че с тази игра и следващия сезон ще се провалят в европа. Желая им успех за напред в турнира за купата.

Присъединявам се към теб приятелю!Желая на Локото само хубави моменти в ЕВРО ТУРНИРИТЕ!!Макар,че се съмнявам!Там не важи думата на Мафиота Илиев приятели!!И пак ще ви БИЯТ разни второразрядни отборчета!Както между другото щяха да ви бият от Ботев,ако разбира се мача беше някаде другаде,а не в мафиотската България!

Link to comment
Share on other sites

Много сърцата игра на канарите :) .Обаче се ще се намери някой да ти развали кефа .Мисля че тази победа си беше за Ботев.

Link to comment
Share on other sites

Айде пак... садията виновен...засади имало....абе пичове.... резултатът е един..и той е 1:2 !

Какво коментирате засади имало незнам си кво ... мача е свършил и победителя е ЛОКОМОТИВ ПЛОВДИВ !

И дори и да е имало засада ... и за нас несе свири дуспа нали !?

Първото полувреме мога да кажа че Ботев беше по-добрия отбор на терена .. но второто полувреме тотално надиграхме Ботев и заслужено спечелихме!

Та те май имаха 2 удара към вратата :huh: за второто полувреме ...

 

п.с.

Пускайте Сашо Диков !

Link to comment
Share on other sites

Надявам се повечето хора тук да гледат канал 3 защото много ясно и точно се виждат няколко неща при гола на Локомотив:

1.При 1ия пас няма никаква засада на никой футболист

2.При паса на Фугата към Камбуров също няма засада защото Камбуров е зад линията на топката и на 1 линия с Фугата

3.Имаше 2ма играчи на Локомотив във засада,но ПАСИВНА и в този случай много добре се вижда,че те не влиаят на играта по никакъв начин

 

ИЗВОД:

1.Локомотив отстрани Ботев

2.Ботев ще бъдат наказани

3.Нямате основания да успорвате съдииските решения,защото те са абсолютно правилни :D :P :laughing: :lol: :woot ;)

Link to comment
Share on other sites

Честито на феновете на този грандиозен и невероятен отбор-Локомотив Пловдив.Те показаха най-запомнящата се игра в българският футбол от векове насам.Бих ги сравнил с Барселона-"Българските Барселона"(колко хубаво звучи).С поредният си впечатляващ мач,те надвиха ултра-мега-хипер-гама силен отбор на Ботев.......

 

П.С.Последната трансферна вест-Локомотив е картотекирал Момчил Врайков.....

 

Айде с мир...Не го взимайте много на сериозно.......Успех на Локото занапред....

Link to comment
Share on other sites

Добре искате ли да се разберем така:Равностоен мач,в които несе разбра кои е шампион,и кои в втория ешалон!!!И ако не беше съдиската помощ за тима на "Добре облечените бизнесмени",мача трябваше да се реши с дузпи!Мисля,че няма да има трезвомислещ човек които да не се съгласи с мен! :D

Link to comment
Share on other sites

Добре искате ли да се разберем така:Равностоен мач,в които несе разбра кои е шампион,и кои в втория ешалон!!!И ако не беше съдиската помощ за тима на "Добре облечените бизнесмени",мача трябваше да се реши с дузпи!Мисля,че няма да има трезвомислещ човек които да  не се съгласи с мен! :D

Аз например не съм съгласен.За засадите вече се изяснихме,за червения картон няма кюво да спорим - има си го.Такаче не съм съгласен,че е имало съдийска помощ и нещата изглеждаха така:

Горе-долу равностоен мач,в който Локомотив подходи несериозно и игра под нивото си,а Ботев беше страшно навит и игра над обичайното си ниво,но въпреки това Локомотив спечели закономерно според мен :D :P

Link to comment
Share on other sites

Надявам се повечето хора тук да гледат канал 3 защото много ясно и точно се виждат няколко неща при гола на Локомотив:

1.При 1ия пас няма никаква засада на никой футболист

2.При паса на Фугата към Камбуров също няма засада защото Камбуров е зад линията на топката и на 1 линия с Фугата

3.Имаше 2ма играчи на Локомотив във засада,но ПАСИВНА и в този случай много добре се вижда,че те не влиаят на играта по никакъв начин

 

ИЗВОД:

1.Локомотив отстрани Ботев

2.Ботев ще бъдат наказани

3.Нямате основания да успорвате съдииските решения,защото те са абсолютно правилни :D  :P  :laughing:  :lol:  :woot  ;)

Не съм съгласен! Не гледах Сашо Диков, но още при първия пас, който беше от изпълнение на фал имаше играчи зад последния от Ботев - Караматев (№23). В този случай не може да става дума за пасивна засада, защото това беше след изпълнение на фал. при втория пас съм склонен да приема, че Камбуров не е в засада, но другите двама влияеха на играта! Как да не влият, ако Камбуров не беше засекал топката тя отиваше право в някой от другите двама!!! Имаше 5 играча на Локото с/у Караматев и Лилчо! Абсолютна класическа засада. Ботев направиха успешна изкуствена засада още при изпълнението на фала. Освен това съдията даде ненужно дълго продължение и за повечето хора беше ясно, че се играе до гол.

Локомотив са шампиони и нямат нужда от съдийска подкрепа, за да победят 4-тия в Б група. Според мен Врайков и страничния съдия се подиграха не само с феновете на Ботев, но и с тези на Локомотив.

Link to comment
Share on other sites

Аз например не съм съгласен.За засадите вече се изяснихме,за червения картон няма кюво да спорим - има си го.Такаче не съм съгласен,че е имало съдийска помощ и нещата изглеждаха така:

Горе-долу равностоен мач,в който Локомотив подходи несериозно и игра под нивото си,а Ботев беше страшно навит и игра над обичайното си ниво,но въпреки това Локомотив спечели закономерно според мен :D  :P

Съгласен съм... но мога да кажа че определено ПЪРВОТО полувреме беше полувремето на Ботев... но второто Локото се сетиха че могат да играят "Футбол"

и стана каквото трябваше да стане ;)

Наистина Ботев играха супер навито ..... но само през първото полувреме :)

И все пак мисля че стана горе-долу равностоен мач в който Локомотив беше леко по -добрия отбор и заслужено спечели :)

Link to comment
Share on other sites

Не съм съгласен! Не гледах Сашо Диков, но още при първия пас, който беше от изпълнение на фал имаше играчи зад последния от Ботев - Караматев (№23). В този случай не може да става дума за пасивна засада, защото това беше след изпълнение на фал. при втория пас съм склонен да приема, че Камбуров не е в засада, но другите двама влияеха на играта! Как да не влият, ако Камбуров не беше засекал топката тя отиваше право в някой от другите двама!!! Имаше 5 играча на Локото с/у Караматев и Лилчо! Абсолютна класическа засада. Ботев направиха успешна изкуствена засада още при изпълнението на фала. Освен това съдията даде ненужно дълго продължение и за повечето хора беше ясно, че се играе до гол.

Локомотив са шампиони и нямат нужда от съдийска подкрепа, за да победят 4-тия в Б група. Според мен Врайков и страничния съдия се подиграха не само с феновете на Ботев, но и с тези на Локомотив.

Ами ако беше гледал канал 3 щеше да поразгледаш много по-добре ситуацията.Даже и ваш фенсе обади и потвърди,че при 1ия пас няма засада ;) Но аз продължавам да се чудя к'во толкова коментираме като мача вече е свършил и не може нищо да се върне назад :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Не съм съгласен! Не гледах Сашо Диков, но още при първия пас, който беше от изпълнение на фал имаше играчи зад последния от Ботев - Караматев (№23). В този случай не може да става дума за пасивна засада, защото това беше след изпълнение на фал. при втория пас съм склонен да приема, че Камбуров не е в засада, но другите двама влияеха на играта! Как да не влият, ако Камбуров не беше засекал топката тя отиваше право в някой от другите двама!!! Имаше 5 играча на Локото с/у Караматев и Лилчо! Абсолютна класическа засада. Ботев направиха успешна изкуствена засада още при изпълнението на фала. Освен това съдията даде ненужно дълго продължение и за повечето хора беше ясно, че се играе до гол.

Локомотив са шампиони и нямат нужда от съдийска подкрепа, за да победят 4-тия в Б група. Според мен Врайков и страничния съдия се подиграха не само с феновете на Ботев, но и с тези на Локомотив.

Ами добре беше да гледаш Сашо Диков ... защото там се разбра със сигорност че ЗАСАДА НЯМА !!!

Кратко и ясно го казаха и се видя!

Цитираха и правилника поне 5 пъти ... просто засада нямаше! Съжалявам само че неси гледал :)

Link to comment
Share on other sites

Аз например не съм съгласен.За засадите вече се изяснихме,за червения картон няма кюво да спорим - има си го.Такаче не съм съгласен,че е имало съдийска помощ и нещата изглеждаха така:

Горе-долу равностоен мач,в който Локомотив подходи несериозно и игра под нивото си,а Ботев беше страшно навит и игра над обичайното си ниво,но въпреки това Локомотив спечели закономерно според мен :D  :P

Ами безмислено е да спорим!А може да спорим много,и за измислените засади,които в краина сметка се оказват редовни според подкупния и плашлив журналист Диков.И за подкупните,и плашливи съдии!!И за плашештите президенти!!Ама няма смисъл,щом тази победа ви топли,О'К.Аз лично бих се срамувал от нея!!!

Link to comment
Share on other sites

Да,прав си че няма смисъл да се спори (всеки си има мнение и го защитава),но трябва да се признае 1 - днешния мач беше празник за цял футболен Пловдив,за който и шопите биха завиждали и който те никога няма да имат !!!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...